Aldatıldım mı yoksa arkadaş mı ?

Banu80

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
132
42
22 senelik evliyim,2 çocuğum var. Eşim 5 sene iş arkadaşı ile görüştüğüne öğrendim. Benimkisi yapmaz dedim ama yanılmışım. İnstadan yazışmasını gördüm, whatsp yazışmalarını siliyormuş, kadına 8 kere çiçek yollamış(hesap geçmişte görüyordum ama kime gönderdiğni göremiyordum,gönderim smsteki silmiş çöpünde gördüm (önce inkar etti sonra kanıtı gösterdim sonra anlattı), başka şehirde yaşıyorduk iş bahanesi(toplantı) ile 2 sene her ay 2-3 kere iş çıkışı kafede,restoranda iş yerinde alıp yemek yiyor evine kadar götürüyormuş. filme ve tiyatroya gitmişler(bilex.com gördüm kanıtladım). PAndemi olunca sadece telefon vardı. geçen sene bir kaç kez görüşmüşler. Beni en çok üzen ben memlekete gidince eve dönmeyip o kadınla kahvaltı etmiş akşam yemek yemiş ve ertesi gün çalıştığı şehire dönmüş. Ama bana o gün eve döndüğünü söyledi. 1 hafta sonra çocuklarım babannede yazlıktayken ziyaret etmiş ve yine o bayanla görüşmeye gitmiş. Sordum neden yaptın. Onunla dertleşiyorduk,özledik, anlatacaklarım var demişmiş. o Bayan eski sevgililerinden konuşurmuş Benimk ide sanki psikolog nasihat verirmiş. dedim çiçekleri bana bu kadar göndermedin neden ona gönderdin '' o kadın dermiş ki sen nasıl arkadaşsın bana çiçek yollamıyorsun, kocam moral olsun diye çiçek gönderirmiş,hanımefendi depresyondaymış. Benimle bu kadar ilgilenmedi. Çiçek sepetininde gönderdiklerini ben görmıyayım diye Gizlemiş(telefonla arattırdım açtırdım ama sadece 5 tanesini görünür yaptı şimdi 8tane. Bayanla konuştum bana seviye meviye dedi(beni evli adamla beraber olmakla suçluyorsun dedi)Eşim gizlice ona hediyeler almış birbirlerine hediye almışlar. eşime atkı, parfüm almış atkıyı paltonun koluna saklamış taşınırken gördüm. Hediye küpelerin faturalarını gördüm banada almış ona da farklı. Banka özetlerini çıkaracaksın dedim eşim verdi hepsini baktım sorguladım. Kadınla konuşurken dedi ''eşini yaptıklarını sorgulama/kontrol etme o ne yaparsa yapar dedi. ben şok oldum. Birde eşim bunları bana ''sana anlatmak zorunda değilim dedi, sankı o kadın örğütlemiş gibi. dedim anlatmak zorunda değilsen neden evliyiz. Kadın diyorki '' dua et kocan bana düştü başkası olsaydı elinden alırdı'',''Senden kaçtı bana geldi'' kocama gel yüzleşelim o kadınla dedim istemedi (ama telefonda yüzleştik ama kocam onun yanında hiç bir şey diyemedi çünkü kadın seni patrona anlatacağım diye korkuttu. Kadın ilk evlilikten boşanmış çocuk yapacak zengin koca arıyormuş(kocamın dediğine göre). Onunla beraber olduğu adamla konuştum(ona da başkası beraber olduğu adam anlatmış o kadınla ilgili neler anlatmış), hamileyim diye şirketekilere anlatmış. Bir kaç ay sonra beni O kadının sevgilisi aradı(benim yazişmalarımı görmüş). Adam boynuzlandığından haberi yok (1 yıldır çıkıyoruz dedi ama kadın 2 kişiyı idare etmiş). Sevgilisi bana yalvardı evleneceğim o kadınla, kocanla beraber olduğunu ona neden suçluyorsun gel yüzleşelim dedi Ben yok biz 3müz konuştuk konuyu kapattık dedim kestim. SEvgilisi onlar iş arkadaşı bana anlattı dedi. o kadın sevgilisini nasıl kandırdıysa. Dedim eğer iş arkadaş ise Whtap yazışmaları silmeyecek, neden siliyor. Eşim benden gizlice o kadınla görüşüyorsa, çiçek yolluyorsa,beraber başbaşa yemek yiyorsa,telefonda iş dönüşü o kadınla yarım saat konuşuyorsa(her gün) telefon detaylarını istedim eşim şirketten istedi. Siz ne diyorsunuz?
düzenleme:herkesin kafası karıştı🤔. eşim şirkete çalışırken yaklaşık 3 sene ayda 2-3 kere toplantıya İstanbula gidip geliyordu(o zarf içinde kaç kere buluştu bilemiyorum) 2 sene gibi pandemide gitmedi ama telefonda konuştu. 4,5 saat yol sıksık gidemez. o bayanla ofisten sonra kafe,yemek yemişler bir kaç kez kredi kart kullanmamış nakit ödeyince ne kadar olduğunu bilmiyorum. 1 kere tiyatroya ve 1 kere gece son matina sinemaya gitmiş. yani adam sürekli 5 yıl içinde İstanbulda değildı. olsaydı çoktan ateş bacayı sarmış ben şuanda boşanmış olurdum.

Son düzenleme:
22 senelik evliyim,2 çocuğum var. Eşim 5 sene iş arkadaşı ile görüştüğüne öğrendim. Benimkisi yapmaz dedim ama yanılmışım. İnstadan yazışmasını gördüm, whatsp yazışmalarını siliyormuş, kadına nerdeyse her ay çiçek yolluyormuş(hesap geçmişte görüyordum ama kime gönderdiğni göremiyordum,gönderim smsteki silmiş çöpünde gördüm (önce inkar etti sonra kanıtı gösterdim sonra anlattı), başka şehirde yaşıyorduk iş bahanesi(toplantı) ile nerdeyse her ay 2-3 kere kafede,restoranda iş yerinde alıp yemek yiyormuş evine kadar götürüyormuş. filme ve tiyatroya gitmişler(bilex.com gördüm kanıtladım). Beni en çok üzen ben memlekete gidince eve dönmeyip o kadınla kahvaltı etmiş akşam yemek yemiş ve ertesi gün çalıştığı şehire dönmüş. ama bana o gün eve döndüğünü söyledi. 1 hafta sonra çocuklar babannede yazlıktayken ziyaret etmiş ve yine o bayanla görüşmeye gitmiş. Sorsam neden yaptın. Onunla dertleşiyorduk,özledik, anlatacaklarım var demişmiş. o Bayan eski sevgililerinden konuşurmuş Benim kide sanki psikolog nasihat verirmiş. dedim çiçekleri bana bu kadar göndermedin neden ona gönderdin '' o kadın dermişki sen nasıl arkadaşsın bana çiçek yolla, kocam moral olsun diye çiçek gönderirmiş,hanımefendi depresyondaymış. Benimle bu kadar ilgilenmedi. Çiçek sepetininde gönderdiklerini ben görmıyayım diye Gizlemiş(telefonla arattırdım açtırdım ama sadece 5 tanesini görünür yaptı. Bayanla konuştum bana seviye meyiye dedi(beni evli adamla beraber olmakla suçluyorsun dedi)Eşim gizlice ona hediyeler almış birbirlerine hediye almışlar. eşime atkı, parfüm almış atkıyı paltonun koluna saklamış taşınırken gördüm. Hediye küpelerin faturalarını gördüm banada almış ona da farklı. Banka özetlerini çıkaracaksın dedim eşim verdi hepsini baktım sorguladım. Kadınla konulurken dedi ''eşini yaptıklarını sorgulama/kontrol etme o ne yaparsa yapar dedi. ben şok oldum. Birde eşim bunları bana ''sana anlatmak zorunda değilim dedi, sankı o kadın örğütlemiş gibi. dedim anlatmak zorunda değilsen neden evliyiz. Kadın diyorki '' dua et kocan bana düştü başkası olsaydı elinden alırdı'',''Senden kaçtı bana geldi'' kocama gel yüzleşelim o kadınla dedim istemedi (ama telefonda yüzleştik ama kocam onun yanında hiç bir şey diyemedi çünkü kadın seni patrona anlatacağım diye korkuttu. Kadın ilk evlilikten boşanmış çocuk yapacak zengin koca arıyormuş(kocamın dediğine göre). Onunla beraber olduğu adamla konuştum(ona da başka beraber olduğu adam anlatmış o kadınla ilgili neler anlatmış), hamileyim diye şirketekilere anlatmış. Bir kaç ay sonra beni O kadının sevgilisi aradı(benim yazmalarımı görmüş). Adam boynuzlandığından haberi yok (1 yıldır çıkıyoruz dedi ama kadın 2 kişiyı idare etmiş). Sevgilisi bana yalvardı evleneceğim o kadınla, kocanla beraber olduğunu ona neden suçluyorsun gel yüzleşelim dedi Ben yok biz 3müz konuştuk konuyu kapattık dedim kestim. Onlar iş arkadaşı bana anlattı dedi. o kadın sevgilisini nasıl kandırdıysa. Dedim eğer iş arkadaş ise Whtap yazışmaları silmeyecek, neden siliyor. Eşim benden gizlice o kadınla görüşüyorsa, çiçek yolluyorsa,beraber başbaşa yemek yiyorsa,telefonda iş dönüşü o kadınla yarım saat konuşuyorsa(her gün) telefon detaylarını istedim eşim şirketten istedi. Siz ne diyorsunuz?
Kadına bir ev açmadığı kalmış bu arkadaş hikayesine kanmayın lütfen

Hâlâ evliyseniz, muhtemelen sizinle aynı düşünmemizi istiyorsunuz ve destekler nitelikte cevaplar umuyorsunuz bizden.
Siz onu affetmeye bahane arıyor gibisiniz.
Aldatmanın her türlüsünü yapmış, daha ne yapması lazım ikna olmanız için?
Hayır, bir de pişkin.
Yazık olmuş size.

22 senelik evliyim,2 çocuğum var. Eşim 5 sene iş arkadaşı ile görüştüğüne öğrendim. Benimkisi yapmaz dedim ama yanılmışım. İnstadan yazışmasını gördüm, whatsp yazışmalarını siliyormuş, kadına nerdeyse her ay çiçek yolluyormuş(hesap geçmişte görüyordum ama kime gönderdiğni göremiyordum,gönderim smsteki silmiş çöpünde gördüm (önce inkar etti sonra kanıtı gösterdim sonra anlattı), başka şehirde yaşıyorduk iş bahanesi(toplantı) ile nerdeyse her ay 2-3 kere kafede,restoranda iş yerinde alıp yemek yiyormuş evine kadar götürüyormuş. filme ve tiyatroya gitmişler(bilex.com gördüm kanıtladım). Beni en çok üzen ben memlekete gidince eve dönmeyip o kadınla kahvaltı etmiş akşam yemek yemiş ve ertesi gün çalıştığı şehire dönmüş. ama bana o gün eve döndüğünü söyledi. 1 hafta sonra çocuklar babannede yazlıktayken ziyaret etmiş ve yine o bayanla görüşmeye gitmiş. Sorsam neden yaptın. Onunla dertleşiyorduk,özledik, anlatacaklarım var demişmiş. o Bayan eski sevgililerinden konuşurmuş Benim kide sanki psikolog nasihat verirmiş. dedim çiçekleri bana bu kadar göndermedin neden ona gönderdin '' o kadın dermişki sen nasıl arkadaşsın bana çiçek yolla, kocam moral olsun diye çiçek gönderirmiş,hanımefendi depresyondaymış. Benimle bu kadar ilgilenmedi. Çiçek sepetininde gönderdiklerini ben görmıyayım diye Gizlemiş(telefonla arattırdım açtırdım ama sadece 5 tanesini görünür yaptı. Bayanla konuştum bana seviye meyiye dedi(beni evli adamla beraber olmakla suçluyorsun dedi)Eşim gizlice ona hediyeler almış birbirlerine hediye almışlar. eşime atkı, parfüm almış atkıyı paltonun koluna saklamış taşınırken gördüm. Hediye küpelerin faturalarını gördüm banada almış ona da farklı. Banka özetlerini çıkaracaksın dedim eşim verdi hepsini baktım sorguladım. Kadınla konulurken dedi ''eşini yaptıklarını sorgulama/kontrol etme o ne yaparsa yapar dedi. ben şok oldum. Birde eşim bunları bana ''sana anlatmak zorunda değilim dedi, sankı o kadın örğütlemiş gibi. dedim anlatmak zorunda değilsen neden evliyiz. Kadın diyorki '' dua et kocan bana düştü başkası olsaydı elinden alırdı'',''Senden kaçtı bana geldi'' kocama gel yüzleşelim o kadınla dedim istemedi (ama telefonda yüzleştik ama kocam onun yanında hiç bir şey diyemedi çünkü kadın seni patrona anlatacağım diye korkuttu. Kadın ilk evlilikten boşanmış çocuk yapacak zengin koca arıyormuş(kocamın dediğine göre). Onunla beraber olduğu adamla konuştum(ona da başka beraber olduğu adam anlatmış o kadınla ilgili neler anlatmış), hamileyim diye şirketekilere anlatmış. Bir kaç ay sonra beni O kadının sevgilisi aradı(benim yazmalarımı görmüş). Adam boynuzlandığından haberi yok (1 yıldır çıkıyoruz dedi ama kadın 2 kişiyı idare etmiş). Sevgilisi bana yalvardı evleneceğim o kadınla, kocanla beraber olduğunu ona neden suçluyorsun gel yüzleşelim dedi Ben yok biz 3müz konuştuk konuyu kapattık dedim kestim. Onlar iş arkadaşı bana anlattı dedi. o kadın sevgilisini nasıl kandırdıysa. Dedim eğer iş arkadaş ise Whtap yazışmaları silmeyecek, neden siliyor. Eşim benden gizlice o kadınla görüşüyorsa, çiçek yolluyorsa,beraber başbaşa yemek yiyorsa,telefonda iş dönüşü o kadınla yarım saat konuşuyorsa(her gün) telefon detaylarını istedim eşim şirketten istedi. Siz ne diyorsunuz?
Eşim o kadınla şirkette sadece 4 ay ofiste çalıştı sonra başka şehirde çalıştı o kadında iş yerinde 2 sene dolmadan ayrıldı. ne konuşması olabilir ki sen şirketten ayrılmışsın bırak. sana ne başkasını derdi. kadın tabii dekolteli,dudak büzülmüş pozlarda instada çektiği storiler. benim ki de resmen yürümüş ama o kadın evli olmasını bildiği halde hiç boş bırakmıyor, desene abi yeter sürekli arama karın öğrenecek. demiş karınla tanıştır diye ama benimki korkmuş bir daha buluşturmayacak. ama ben kocamı uyardım bak seni rüyamda başka kadınla görüyorum. o zaman akıllanıp geri çekmesi gerekiyordu yapmadı. ne oldu güvenim sarsıldı.

Eşim o kadınla şirkette sadece 4 ay ofiste çalıştı sonra başka şehirde çalıştı o kadında iş yerinde 2 sene dolmadan ayrıldı. ne konuşması olabilir ki sen şirketten ayrılmışsın bırak. sana ne başkasını derdi. kadın tabii dekolteli,dudak büzülmüş pozlarda instada çektiği storiler. benim ki de resmen yürümüş ama o kadın evli olmasını bildiği halde hiç boş bırakmıyor, desene abi yeter sürekli arama karın öğrenecek. demiş karınla tanıştır diye ama benimki korkmuş bir daha buluşturmayacak. ama ben kocamı uyardım bak seni rüyamda başka kadınla görüyorum. o zaman akıllanıp geri çekmesi gerekiyordu yapmadı. ne oldu güvenim sarsıldı.
Sadece güveniniz mi sarsıldı? Ay bana bu günün konuları fazla ağır geldi.

Kadın whatp yazışmalarımı bile okumuş. yazışmalrın dosyası var dedi. bir de bana KVKK dedi. eee bana suç işliyorsun dedi ama kendisi yapt. dedim esas sen suçlusun benim konuşmalarımı okuyorsun. Bilgis.girmiş çünkü instagramda hesap özeti bilgisayarıma Wİnzip olarak geldi. ben az çok bilgisayar anlıyorum hacker salağı iz bırakmış. Bilgisayara Whatsap Transfer yüklenmiş onu gördüm sildim. dedim demek sen sızmışsın orda yazışmalarımı görmüş.

Aldatılmışsın. Ya manipüle edilmişsin dogruları göremiyosun ya da doğrular canını acıtıyor yalana inanmak istiyosun. Ama iki türlü de aldatıldığın gerçegini degistirmiyor

Arkadaşsa size o kadar yalan söylemeye gizli buluşmaya neden gerek duymuş.

Evdeki karısından bir haber olan öküz başka kadının derdini dinleyip akıl vermişmiş bla bla bla.
dedim sana ne sen ona kimsin? onun ablası,arkadşı yokmu sana herşeyin anlatıyor. kaç tane sevgilisi varmış. erkekler onunla beraber oluyorlarmış, karımdan boşanırım diyormuş kandırıyorlarmış. kadına dedim evlenmeden kimse ile beraber olma kullanıp atarlar.

Kadın arama beni dese ne değişecekti? Sizin kocanız aldatmayı kafaya koymuş bir defa, bu kadın olmasaydı da başkasıyla yine aldatırdı sizi emin olun.

Aldatılmışsın. Ya manipüle edilmişsin dogruları göremiyosun ya da doğrular canını acıtıyor yalana inanmak istiyosun. Ama iki türlü de aldatıldığın gerçegini degistirmiyor
eşim de bana ben onunla sadece konuşmak hoşuma gidiyordu diyor. beğinsel tatminmış. elimde beraber olduklarına dair delil yok ki.

Hanımefendi siz neden sürekli eşinizin görüştüğü kadına yükleniyorsunuz? Evlilikte sadakat sağlaması gereken kişi eşinizdir.
Kiminle görüştüğünün önemi yok, sizi aldatıyor. Hiçbir evli erkek, karısına yalan söyleyerek arkadaşı ile görüşmez, ona çiçek ve hediyeler almaz, bunları yapan adam aldatıyordur.

Kadın arama beni dese ne değişecekti? Sizin kocanız aldatmayı kafaya koymuş bir defa, bu kadın olmasaydı da başkasıyla yine aldatırdı sizi emin olun.
bir eski silinmiş sms gördüm. Gelmeden ara komşu taşınıyor. eşim bana masöze gittim dedi.dedim masaj yarım saat olmaz dedim. beraber olmamış. dedim kulahıma anlat. masajda prezervativ veriyorlarmış :)) eee çantasında prezervativ buldum. bana da yazlığa gittiğimiz zaman olmıştım dedi. dedim iş çantasında ne işi var.

dedim sana ne sen ona kimsin? onun ablası,arkadşı yokmu sana herşeyin anlatıyor. kaç tane sevgilisi varmış. erkekler onunla beraber oluyorlarmış, karımdan boşanırım diyormuş kandırıyorlarmış. kadına dedim evlenmeden kimse ile beraber olma kullanıp atarlar.
Eşinizle de beraber olmustur bunu görememeniz garip

X