Aldatıldım

SalakSacma

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2017
1.490
723
26
Sevgilimin instagramdan arkadaşlarına bakınıyodum
Yabancı bi kızı takip ettiğini gördüm yeniydi
Bu ne dedim ekledim öyle unutmuşum özür dilerim bidaha olmaz dedi
Tanımadıgımız insanları eklemeyeceğiz diye anlaşmıştık ve kavga ettk işkillendim ve hiç yapmayacagım bişeyi yapıp kıza mesaj attım
Kız konuşmaların ekran görüntüsünü attı
Kızın hikayesine yanıt vermiş harika görünüyosun ne yapıyosun oturuyorum sen bapiyosun kimsin nesin konuşmuşlar ingilizce kız sevgilimin mesajlarını geri çektiğini söyledi
Ekran görüntülerini sevgilime attım
Önce öyle bişey olmadıgını söyledi sonra onda sadece kızın mesajları oldugunu biranda kendiliğinden kıza tek bir mesaj gittiğini onun atmadıgını söyledi yeminler etti birsürü
Bende bunlar amerikanın bize oynadıgı bi oyunmu yani gözüme mi inanıyım yoksa senin aptal yalanlarına mı dedim yeminler etmeye devam etti
Sesini bile duymaya tahammülüm yok allah belanı versin önce türkçe konuşmayı öğren diyip her yerden engelledim
Sonra arkadaşı aramış yabancı numara arkadaşı sevgili oldugu için benim sevgilimin hesabından yazmış eğlencesine
Bende senin sevgiline saygın varda bana mı yok ben senelerdir arkadaşıyım aylardır birlikteyiz benihiçe sayıp hesabından sana mı yazdıracak açıklamanız bu mu aptal yok sizin karşınızda kuzenim yazmış arkadaşım yazmış benden uzak olun dedim
Daha öncede bi kere wp dan yanancı bi numara random gibi mesaj atmıştı yabancı kız sen kimsin demiştim cevap vermemişti
Allah karşıma çıkardı resmen amaan yabancı der geçerim elin yabancısı da bana ekran görüntüsü atrı tuhaf bi şekilde ayrıldım arkadaşlar ilk defa aldatıldım yaşlarımız bu sene 24 oldu bu arada yaş kaç diyenler olacaktır ergen sanıp

Aynı şey günler evvel benim de başımdan geçti, aşkta gurur yapmam çok seviyorsam kabul ederim karşımdaki insanı ama aldatılmayı hazmetmek onursuzluk gibi geliyor... Size yeterince değer vermiş olsaydı böyle bir şeye yeltenmezdi bile. Acı ama gerçek, ben de üzgünüm

Sosyal medya ayrılıkları part;1726262
Bosverin yapcak birsey yok affedip affetmemek size kalmış fakat affederseniz eğer icinizde ki kurt asla sizi rahat bırakmaz..

İlk defa aldatıldım yani yakaladım çok güveniyodum o benim en yakın arkadaşımdı eskiden o yapmaz ben içini biliyorum derdim hep
Ama hissediyodum bi gariplik vardı azalan konuşmalar bana iki kelime sohbet etmeye üşenen insan başkasına cevirip çevirip yazmış
Komik yanıda yabancı kızın sana ne faydası olur
Ki bunun türk olanı da olmuştur

Bu klişeleşmiş bahaneli açıklamalar hala devam ediyor mu yahu? Ben sonlandı diye biliyordum ama maalesef devam ediyormuş. Yemin ikna edici bir sebep değil, açıklama tam bir rezalet. Kız yalan söyleyecek değil elbette. Sevgilinizin gözü dışarıda. Bitirdiğiniz iyi olmuş.

Bide aptal yerine koymaya çalışıyo arkadaşıyla birlikteydi bugun arkadaşım yazmış ne ya gerçekten iki gram beyinleriyle beni kandırmaya çalışıyo affetmem tabiki ama hazmedemedim gerçekten ve bilmediğim daha neler vardır
Sakın inanıp da döneyim deme. Zaten anlamışsın ne halt olduğunu. Allah karşına çıkarmış işte şükret valla

Hey Allahım bi de 50 gram beyinleriyle bu işlere kalkışmıyorlar mı?

Arkadaşım yazmış nedir ya, aldatılmaktan ziyade bu derece aptal yerine konduğunuz için ayrıldığınız tam isabet olmuş.

Sosyal medya ayrılıkları part;1726262
Bosverin yapcak birsey yok affedip affetmemek size kalmış fakat affederseniz eğer icinizde ki kurt asla sizi rahat bırakmaz..

Nasıl inanayım ki
Elin yabancısı bize oyun mu edecek fotoşop fln mı yapcak Allah razı olsun ki ekran görüntüsü attı tükçe yazdım bide kıza ingilizcede bilmem
İnanılacak bi yanı yokki hiç kız eklemeyen adam yabancı insanı ekleyipde ekledim işte diyince şüphelendim zaten
Kzıın profilide okadar sıradanki nerden buldun be adam elin çinlisini

Öncelikle tebrik ederim söylediği şeye inanmadiginiz için. Çok iyi yapmışsınız devamı gelirdi büyük ihtimalle ve sizden iyi saklardı bu sefer de.

Bende bunlar amerikanın bize oynadıgı bi oyunmu yani gözüme mi inanıyım yoksa senin aptal yalanlarına mı dedim yeminler etmeye devam etti
ne guzel cevap vermissin oyle sakin geri doneyim deme geri donersen amerikanin oyununa gercekten gelirsin. Birde yeminler ediyor imansiz yakalanmissin iste neyin kafasi ya

Erkekler öyle güzellik, çirkinlik bakmazlar dürtüleri nereye onlar oraya pek takılmayın oraya siz. Kız size ss atmıs oturup elbette shop yapmaz. Her birimizin basına geliyor bunlar merak etme bende yasadım, bana yazanlar oldu bende ss attım önemli olan bunların yüzlerini ortaya cıkarmak. Allah kurtarmıs sizi.

Yani günlük konuşmalar mı aralarında geçen, yoksa yakınlaşma ifadeleri de var mı?

Öylelermiş gerçekten asla bir araya gelemeyeceği dilini bile bilmediği bi kadınla napiyosun sohbeti yapabilmek için beni kaybetti
ne guzel cevap vermissin oyle sakin geri doneyim deme geri donersen amerikanin oyununa gercekten gelirsin. Birde yeminler ediyor imansiz yakalanmissin iste neyin kafasi ya

Şeyden soruyorum bizim erkeklerde bi yabancıyla muhabbet dürtüsü hep bi vardır ya

Günlük konuşma ama farkedermi hem yalan söyledi hem gizledi hemde bu da aldatmadır ve ilk değildir ben kıza yazmasam kız beni ciddiye alıp ekran görüntüsü atmasa görmem bile
Yani günlük konuşmalar mı aralarında geçen, yoksa yakınlaşma ifadeleri de var mı?

İşte tuhafıma giden o değişik bi çinli profilinde manzara fotoları ve hiç açık olmayan fotolar var hani cinsel bişey olsa tamam da noldu sohbet edince
Şeyden soruyorum bizim erkeklerde bi yabancıyla muhabbet dürtüsü hep bi vardır ya

Günlük konuşma ama farkedermi hem yalan söyledi hem gizledi hemde bu da aldatmadır ve ilk değildir ben kıza yazmasam kız beni ciddiye alıp ekran görüntüsü atmasa görmem bile

Bence fark eder.
Aldatma yok, karşı cinsle ilişkiye yönelik.
Ama panikle bi sıvama hali var benim gördüğüm.
Bi gaz yazmış, sen görünce de itiraf edemeyip yalanları sıralamış.
Bundan sonrası sizin hayal gücünüzle ihtimal gördüğünüz şeyler.
Ama sinek küçüktür, mide bulandırır.
Her halükarda güven kırıcı.

Tabiki karşı cinsle ilişkiye yönelik bişey yok ama daha önce telefon saklamaları vermemeleri
İnstagram şifresi kavgalarımız olmuştu
Bunları yapmak isteyen baskıcı bi insan değildim ama o şüphelendirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…