Aldatıldım

Hmm.
Bu durumda ya biraz böyle dmlerde ağzını sallamasına göz yumacaksınız, ya da yapamam derseniz şut.
Diğer türlüsü size azap.
Ömür boyu şüphe haliyle evlilik olmaz

İşte tuhafıma giden o değişik bi çinli profilinde manzara fotoları ve hiç açık olmayan fotolar var hani cinsel bişey olsa tamam da noldu sohbet edince

Bazı erkekler böyle oluyo.
Sırf muhabbetine.
Özel bir nedenden değil.
Ama farklı insanlarla geyiği seviyo hobi niyetine.
Benim erkek kardeşim öyle mesela.
Eşini çok sever ve çok da ilgilidir, iletişimleri de harika, birlikte çok eğlenirler. Aldatma cinsellik vs desen asla öyle basit hareketlere kalkışmaz ama gel gör ki sanal muhabbeti çok sever böyle havadan sudan.
Eşi de artık baktı bi art niyet yok, takılmıyo.
10 yıllık ilişki neticede, bunu bilerek evlendi, kasmıyo

Ben de 24 yaşıma giricem. Ben de aldatıldım. Emin ol o mesajları yazan seninkiydi ve şimdi ayrılmazsan bir gün benimki gibi bir gece telefonla arayıp ben seni sevdim sanmişim sevmemişim, sozleniyorum sakın ilişkimi bozma diyip çeker gider. Sen de söz nişan fotolarına baktığınla kalırsın. Ben de gözümle cok şey gördüm. Gözümle gördüğümü bile inkar etti. Şöyleydi böyleydi derken adam hepsinde yalan söylemiş + aklındaki kız evet diyene kadar da beni oyalamis. Ayrıl ayrıl ayrıl. Ben yapamadım bak kazık yedim. Sen ben olma ayrilllllllll ayrillll ondan engelle her yerden

Çok iyi yapmışsınız. Sıkıldım şu erkeklerin yediği haltların arkasında durmamasından. Yalnız sizin de cevaplarınız mükemmel olmuş. Kinayeli cevaplar falan çok iyiymiş

Engelleyın ve muhattap olmayın

Sinirle ağzımı bozmadan cevap verebileceğim kadar verdim her şeyin hatrına sen bana bunları yapmadın ama ben ağzımı bozmuycam dedim
Arkasında dur demi çocuk gibi oyunlar
Arkadaşına da dedim böyle ufak yalanlarla sende kendini küçük düşürme dedim
Çok iyi yapmışsınız. Sıkıldım şu erkeklerin yediği haltların arkasında durmamasından. Yalnız sizin de cevaplarınız mükemmel olmuş. Kinayeli cevaplar falan çok iyiymiş

Erkeklerin beyni o kadar ufak ki yalan hep aynı. “Arkadasım yazmış”. Hadi ordan. Arkadaşı neden sizin aranız bozulacağı bısey yapsın. Kendinden yazar. Sakın inanma o bir yalancı

s.çtım bari sıvayayım demiş ex sevgiliniz.
sevgilisi varken sosyal medya arayışlarına girenler neyin kafasıyla birilerine yazıp, yakalanınca da yok kuzenim yazmış yok arkadaşım yazmış diye bahaneler buluyor anlamıyorum. yaşınızı söylemeseniz 18 derdim. üzülmeyin bence, görmeyip bu şekilde de devam ediyor olabilirdiniz. bundan sonra affetseniz içiniz içinizi yer zaten

Affetmeyi düşünmüyorum bitti zaten

Aferin o kıza iyi yapmış atmakla.

O msji ben degil arkadasim atmis veya kuzenim atmis
Yalanlari...
her donem var sanirim

Erkeklerin birinci ve tek "zekisizce" yalanlari bu olsa gerek

Off sıkmadı mı bu erkeklerin her şeye yok arkadaşım yazmış yok amcamın oğlu telefonu kullanmış falan filan demesi ya .Bi gıdım akıllarıyla bi haltlar yiyorlar sonra hep aynı bahane.Bence en doğrusu yapmışsınız bu aptal yalana inanmayarak , tebrik ettim sizi , kurtulduğunuza şükredin.

Aldatmayan erkek yoktur yakalanmayan erkek vardır ki oda birgün mutlaka tökezler...içiniz alıyorsa ilişkinize devam edin...ama önce sakin olun bunun sizinle kişiliğinizle vs.alalası yok sevgilinizin hormonlarıyla alakalı bir durum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…