Aldatılıyo muyum ?

Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin bence durduk yere. Fazla abartmışsınız.

Neden bilmiyorum ama kızın niyetiyle ilgili iyi şeyler hissetmedim. Sadece okuduğum bir olay ile ilgili hemcinsimi direkt zan altında da bırakmak istemezdim ama mesaj olayı beni rahatsız etti.

Durumu kendi açımdan değerlendirirsem, birine gece 1'de dikkatini çekmek için yazarım çok acil bir mevzu değilse.

Ayrılmalık bir durum yok ve sevgilinize de kızı bu kadar taktığınızı belli etmemeniz gerekirdi.

Kız mı ekledi o mu ekledi bunu bilmiyoruz ama belkide dün gece boyu onla konuştu o yüzden beni takmadı ve sabah takipleştiler ?
Eklemiş ben de kabul ettim demiş ya sevgiliniz. Güvenmiyor musunuz dediklerine ?
Gece boyu çevrimiçi olup size yazmaması üstelik siz bir açıklama bekliyorken elbette normal değil ama ben olsam sakince dinlerdim kafam hala yatmayan bir şeyler olursa iyice sorgulardım zaten düşündüğünüz gibi kötü bir durum varsa ortada sorguladıkça bir yerden patlak verir işte o zaman ayrılırsınız😃

Ben abartmadım işte sadece o gün neden mesaj sildin iş için konuşmuşsunuz silecek ne var diye sorguladım sonra bidaha konuyu açmadım dün kendi dedi onun yanına giderken yüzzğğümün diğer tarafını çeviriyorum ne olur ne olmaz diye bende ne alaka kadın sana ne yaptı sanki neden potansiyel bi tehlike olarak görüyosun dedim ğstüne bugun görünce mecburen bu konuyu açtım
Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin bence durduk yere. Fazla abartmışsınız.

Neden bilmiyorum ama kızın niyetiyle ilgili iyi şeyler hissetmedim. Sadece okuduğum bir olay ile ilgili hemcinsimi direkt zan altında da bırakmak istemezdim ama mesaj olayı beni rahatsız etti.

Durumu kendi açımdan değerlendirirsem, birine gece 1'de dikkatini çekmek için yazarım çok acil bir mevzu değilse.

Ayrılmalık bir durum yok ve sevgilinize de kızı bu kadar taktığınızı belli etmemeniz gerekirdi.

Dün birlikteyken bunları konuştuk benim işim ve çevrem gereği erkek arkadaşım yok oturup buluştugum sadece selamlaştıgım insanlar vardı bu kadar kadına arkadaş gözüyle bakmayacağını biliyorum çünkü diğer konumda yazdım
Parmagına bi yüzzük takıyo çevriince alyans gibi oluyo dedi gülerek hep çevirde gez ozaman dedim oda o kızın adını söyleyerek onun yanına gidince zaten çeviriyorum nolur nolmaz aramızda sorun oldu ben işimi sağlama alıyım dedi
Bende ne alaka kadın sana ne yaptıda potansiyel risk olarak gördün dedim ve bu konuşmanın üzerine kadınla takipleşti
Bu hiç hoş değil ben de bunu anlamıyorum.kadın yapsa neler olur.bunu sen yapsan sıkıntı olurdu yani.bir de bu kız aranızda sorun olduğu halde takip etmesi ayrı kırıcı tabii.bekle bakalım 2 gün sonra çıkaracak mi.önemli olan irtibat kurmaması.takipte kal

Ben samimiyet olmayan sadece işiçin bir araya gelen aynı iş yerinde bile olmayan sadece mal aldıkları firmadaki insanlar bi ışık görmeden ekleyebileceğini düşünmüyorum bu samimiyet oluşmuş ve dünden beri yaşanılanları da bu kıza bağlıyorum
Eklemiş ben de kabul ettim demiş ya sevgiliniz. Güvenmiyor musunuz dediklerine ?
Gece boyu çevrimiçi olup size yazmaması üstelik siz bir açıklama bekliyorken elbette normal değil ama ben olsam sakince dinlerdim kafam hala yatmayan bir şeyler olursa iyice sorgulardım zaten düşündüğünüz gibi kötü bir durum varsa ortada sorguladıkça bir yerden patlak verir işte o zaman ayrılırsınız😃

Bu hiç hoş değil ben de bunu anlamıyorum.kadın yapsa neler olur.bunu sen yapsan sıkıntı olurdu yani.bir de bu kız aranızda sorun olduğu halde takip etmesi ayrı kırıcı tabii.bekle bakalım 2 gün sonra çıkaracak mi.önemli olan irtibat kurmaması.takipte kal
Bir de açıkladı mi niye çevrim içiymiş sana yazmamış vs

Görememki irtibat kursa nerden görcem

Dün gece iş için bişeyler konuşmuş birileriyle ve evde arkadaşları oldugu için ekran açıkmış dün kavga etmemek için ikimizde sinirli oldugumuz için bugun konuşmak istemiş çünkü akşam sadece çok yogunmuş ve bu yüzden yazamamış bunun için ne yapacagını bilmiyomuş
Bir de açıkladı mi niye çevrim içiymiş sana yazmamış vs

Dün gece iş için bişeyler konuşmuş birileriyle ve evde arkadaşları oldugu için ekran açıkmış dün kavga etmemek için ikimizde sinirli oldugumuz için bugun konuşmak istemiş çünkü akşam sadece çok yogunmuş ve bu yüzden yazamamış bunun için ne yapacagını bilmiyomuş
Niyeyse doğru olabilir gibi hissettim.al sen de vatsap seni mi takip et

Dün bi konu açmıştım sevgilim iş yaptıgı yerdeki sekreter kız diye
Sevgilime gece 1 de iş için yazmıştı sevgilimde telefonla konuştugumuz için beni bekletirken bak mesaj atmış diye ekran görüntüsü atmıştı mesajın üstünde de mesaj silindi yazısı vardı ve ben buna takılmıştım biraz tartışmıştık
Neyse biz dün birlikteydik güzel bi gün geçirdik akşam ulaşamadım ona işi oldugunu işle ilgili bi kaç problem oldugunu arayacagını söyledi 3 saat sonra özür dilerim kızıyosun ama anlatcam eve gidince dedi 5 saat boyunca hiç bir açıklama yapmayıp çevrimici oldugu için bende saatlerdir ne yaptıgını bilmediğimi bi haber verebileceğini çok sorumsuzca davrandıgını söyledim tartıştık 12 gibi aradım eve gitmiş arkadaşları varmış evde bugun bana odaklanamayacağı için yarın çözeriz dedi ve beni zerre kadar umursamadı iyi geceler aşkm seni çok sevyiorum yazmış ve sabahta günaydın aşkım
Sabah bi uyandım instagramdan o işyerindeki kızla takipleşmişler şok oldum bunu neden yaptıgını sordum kız eklemiş kabul ettim iş yapıyoruz senin iş yerinden kımse ekli değil mi dedi hayır değil erkekler dedim tamam çıkarırım ben sana ihanet etmiyorum ortada bi problem yok ama sorun çıkrıyosun biraz anlayışlı ol istersen instagram şifremi whatsap webime gir dedi istemiyorum ama gönlümü almak için hiç bi çaban yok beni hayal kırıklıgına uğratiyosun dedim şuan gerçekten çok yogunum sonra konuşalım dedi
Öğlen aradı özür dilerim sen haklısın ama gerçekten dün yogundum kız konusuna gelince de eklemiş ben de kabul ettim şu sözleşmeyi imzalayalım çıkartcam iki gün kaldı ondan sonra ne patronlarım ne işim hiç bişey olmayacak sadece sen olcaksın dedi bende problemler uzatılacak şeyler değil benim derdim senin tavırlarınla biz o kızla ilgili sorun yaşamışız ve gidip takipleşmişsin ben bu tür problemlere gelemem eğer güzel bi ilişki istiyosan hareketlerine dikkat etmen lazım ben bunu bugun alttan alsam iki ay sonra herhangi bi problemde yine aynı tavrı göstercem çünkü ben buyum sıkıldıysan söyleyebilirsin bu tarz şeylere gelemiyosan dedim akşam eve gidince arayıp kojuşcam düzeltcez herşeyi seni çok seviyorum özür dilerim dedi
Ve ben bekliyorum eve gitmesini ayrılmalı mıyım gerçekten hırsımı alamıyorum kafamı kemiriyo şüphe yoksa kızı çıkartmasını mı istemeliyim ? Ne yapmalıyım ?
Dünde yorum yapmıştım sana. Ben normalde aşırı rahat ve umursamaz takılırım herşey çözülür derim ama senin erkek arkadaşın hiç güvenli gelmedi bana bugün sekreter yarın başka biri ... senin güvenli limanın bu adam değil. Gözü dışarda belli ki emin ol sekreter kızla konuşsan neler neler dicek ama sevgilinin haberi olmadan. Seni uğraştırıyosa huzur vermiyosa cidden yol ver hiç kendini üzme kimse senden değerli değil

Bana da öyle geliyo o yüzden kızı çıkarmasını isteyip bi denesem mi acaba diye düşündüm
Aslında herşey normal görünebilir ama ben hissediyorum sadece
Dünde yorum yapmıştım sana. Ben normalde aşırı rahat ve umursamaz takılırım herşey çözülür derim ama senin erkek arkadaşın hiç güvenli gelmedi bana bugün sekreter yarın başka biri ... senin güvenli limanın bu adam değil. Gözü dışarda belli ki emin ol sekreter kızla konuşsan neler neler dicek ama sevgilinin haberi olmadan. Seni uğraştırıyosa huzur vermiyosa cidden yol ver hiç kendini üzme kimse senden değerli değil

Ben abartmadım işte sadece o gün neden mesaj sildin iş için konuşmuşsunuz silecek ne var diye sorguladım sonra bidaha konuyu açmadım dün kendi dedi onun yanına giderken yüzzğğümün diğer tarafını çeviriyorum ne olur ne olmaz diye bende ne alaka kadın sana ne yaptı sanki neden potansiyel bi tehlike olarak görüyosun dedim ğstüne bugun görünce mecburen bu konuyu açtım
Sizin Ocak ayında açtığınız bir konu üste çıkmış şimdi gördüm. Aldatıldım diye konu açmışsınız, aynı kişi mi bahsettiğiniz adam?

Sabah şifre veriyim dedi ve üstelemedi bende ver ver diye üstüne gitmem
Uzaktayız geçen hafta bu mesaj silme olayından sonra o görmeden bakmıştım kızla mesajlarına o gün orda konuşulduguylq kalmıştı
İnstagramın telefonunu karıştıramaz misin ya da kendine alamaz mısın hesabı.ama 2 gün sonra çıkarmazsa şüpheli durum sonuçta.ben olsam yapardım

Niyeyse doğru olabilir gibi hissettim.al sen de vatsap seni mi takip et

Bi sıkıntı var gibi. Ortadan kaybolması bilmem ne.

Benim sevgilim beş saat ortadan kaybolacak da kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkartmak isterim.

Kadınlar hisseder. Dikkatli ol

Simdi ister istemez super egosu ile sevgilin kanatlandı.Kız arkadasi kıskanclık krizinde.İsyerinde sekreter pesinde.Ohhh gel keyfim gel sürekli bir ilgi hali herkeste...Salll ipiii o göklerden yere bir cakılsın da ne istediğinin bir farkına varsın...bakalim cok seviyorum askım sozleri ne kadar gercek?

Ne yapmam lazım peki
Simdi ister istemez super egosu ile sevgilin kanatlandı.Kız arkadasi kıskanclık krizinde.İsyerinde sekreter pesinde.Ohhh gel keyfim gel sürekli bir ilgi hali herkeste...Salll ipiii o göklerden yere bir cakılsın da ne istediğinin bir farkına varsın...bakalim cok seviyorum askım sozleri ne kadar gercek?

Daha önce bu çocuk seni aldattı mı? Yakaladın mu hiç
Yakaladıysan düşünecek birşey yok ayrılmalısın

Ben samimiyet olmayan sadece işiçin bir araya gelen aynı iş yerinde bile olmayan sadece mal aldıkları firmadaki insanlar bi ışık görmeden ekleyebileceğini düşünmüyorum bu samimiyet oluşmuş ve dünden beri yaşanılanları da bu kıza bağlıyorum
Vallahi ben de merak ettim beni de bilgilendir lütfen. Yani fevri olmadan dinleyin derim hala ben.

X