Aldatılıyo muyum ?

Ne yapmam lazım peki
Sevgilin sence ayni seyi sen ona yapmıs olsan ne yapardı? Empatiden yoksunlar bu erkekler.Düsün ayni hareketleri senin yaptigini?

O kadar emin ki senin ona olan sevginden ilginden....

Yerinde olsaydim ona "senin biraz düşünmeye ihtiyacın var kafan karısmıs iliskimizden beklentin ne. Benimle ilgili hislerin ne?verdiğin degeri gösteremiyorsun neden?.Sorun oradaki burada ki şurada ki farklı bir hatun olmamalı hevesin varsa buyur git zaten net ol bana" derdim.

Dün bi konu açmıştım sevgilim iş yaptıgı yerdeki sekreter kız diye
Sevgilime gece 1 de iş için yazmıştı sevgilimde telefonla konuştugumuz için beni bekletirken bak mesaj atmış diye ekran görüntüsü atmıştı mesajın üstünde de mesaj silindi yazısı vardı ve ben buna takılmıştım biraz tartışmıştık
Neyse biz dün birlikteydik güzel bi gün geçirdik akşam ulaşamadım ona işi oldugunu işle ilgili bi kaç problem oldugunu arayacagını söyledi 3 saat sonra özür dilerim kızıyosun ama anlatcam eve gidince dedi 5 saat boyunca hiç bir açıklama yapmayıp çevrimici oldugu için bende saatlerdir ne yaptıgını bilmediğimi bi haber verebileceğini çok sorumsuzca davrandıgını söyledim tartıştık 12 gibi aradım eve gitmiş arkadaşları varmış evde bugun bana odaklanamayacağı için yarın çözeriz dedi ve beni zerre kadar umursamadı iyi geceler aşkm seni çok sevyiorum yazmış ve sabahta günaydın aşkım
Sabah bi uyandım instagramdan o işyerindeki kızla takipleşmişler şok oldum bunu neden yaptıgını sordum kız eklemiş kabul ettim iş yapıyoruz senin iş yerinden kımse ekli değil mi dedi hayır değil erkekler dedim tamam çıkarırım ben sana ihanet etmiyorum ortada bi problem yok ama sorun çıkrıyosun biraz anlayışlı ol istersen instagram şifremi whatsap webime gir dedi istemiyorum ama gönlümü almak için hiç bi çaban yok beni hayal kırıklıgına uğratiyosun dedim şuan gerçekten çok yogunum sonra konuşalım dedi
Öğlen aradı özür dilerim sen haklısın ama gerçekten dün yogundum kız konusuna gelince de eklemiş ben de kabul ettim şu sözleşmeyi imzalayalım çıkartcam iki gün kaldı ondan sonra ne patronlarım ne işim hiç bişey olmayacak sadece sen olcaksın dedi bende problemler uzatılacak şeyler değil benim derdim senin tavırlarınla biz o kızla ilgili sorun yaşamışız ve gidip takipleşmişsin ben bu tür problemlere gelemem eğer güzel bi ilişki istiyosan hareketlerine dikkat etmen lazım ben bunu bugun alttan alsam iki ay sonra herhangi bi problemde yine aynı tavrı göstercem çünkü ben buyum sıkıldıysan söyleyebilirsin bu tarz şeylere gelemiyosan dedim akşam eve gidince arayıp kojuşcam düzeltcez herşeyi seni çok seviyorum özür dilerim dedi
Ve ben bekliyorum eve gitmesini ayrılmalı mıyım gerçekten hırsımı alamıyorum kafamı kemiriyo şüphe yoksa kızı çıkartmasını mı istemeliyim ? Ne yapmalıyım ?
Zor olmuyor mu böyle yaşamak?

söyledim zaten bunalmış ve değilmiş gibisin sıkıldıysan açık açık söyleyebilirsin bu tarz bunaltmalara da gelemiyo olabilirsin ama bende bu tür sorunlarla uğraşamam ilişkimiz devam etsin istiyosan harekrtlerine dikkat et dedim oda dikkat etcem aşkım tüm gün birlikteydik akşama mı sıkılcam dedi
Vallahi ben de merak ettim beni de bilgilendir lütfen. Yani fevri olmadan dinleyin derim hala ben.

Sevgilin sence ayni seyi sen ona yapmıs olsan ne yapardı? Empatiden yoksunlar bu erkekler.Düsün ayni hareketleri senin yaptigini?

O kadar emin ki senin ona olan sevginden ilginden....

Yerinde olsaydim ona "senin biraz düşünmeye ihtiyacın var kafan karısmıs iliskimizden beklentin ne. Benimle ilgili hislerin ne?verdiğin degeri gösteremiyorsun neden?.Sorun oradaki burada ki şurada ki farklı bir hatun olmamalı hevesin varsa buyur git zaten net ol bana" derdim.

Haklısın bence şifrelerini iste sende dursun takipten çıkar birde

Eski konun aşağıda çıkıyor şimdi gördüm. Aldatılmışsın zaten bir kere, başlık da bu konunun.. arkadaşım yazmış zırvalığına artık hiçbirimiz inanmıyoruz, sen de inanma. Bence düşünme bile artık, bir kez yapan arsızlaşıp bin kez daha yapar.

10 ocakta konunuza baktım şimdi. Aynı adamdan bahsediyorsunuz büyük ihtimalle. Adamda zaten aldatma potansiyelini görmüşsünüz, benim için sanaldan yabancıyla yazışması bile bir aldatma girişimdir, anladığım kadarıyla siz de sinirlenmişsiniz fakat yine de affetmişsiniz. Bu kadar güvenmiyorsanız bitirin bence ilişkiyi. Kendi psikolojinize ve karşınızdakine de zarar verirsiniz. (Bu arada sevgilinizin yaptıklarını da doğru bulmuyorum yani seven insan gidip sanaldan başka kızlarla da öyle yazışmaz tanımadığı etmediği.)

İlk konuyu okudum, hareketleri kıskandırmaya çalışıyor gibi. Mesajın geldiğini kendi söylüyor, mesajın kimden geldiğini kendi söylüyor, mesajın içeriğini siz talep etmeden gönderiyor. Üstüne yüzük mevzusu. Mesaji sildiği halde de silmedim diyor işte bu bariz bir yalan. Başta buna inanmayacaktiniz bence. Ne sildiği önemli degil silip silmedim diye ısrarla yalan söyleyen biri her an yalan söyleyebilir.

Bu konuya da gelince uyandırdığı izlenim kıskandırmaktan çok arkanızdan gizli bir is çevirdiği oldu. Bilemiyorum kıskançlık konusunda rahat biri gibi de görünmüyorsunuz ki böyle çabalara girsin. İlla ki olmuştur aranizda bir şeyler. Takipte kalın bir süre

Sizin Ocak ayında açtığınız bir konu üste çıkmış şimdi gördüm. Aldatıldım diye konu açmışsınız, aynı kişi mi bahsettiğiniz adam?
Hatırladım şimdi profiline bakınca. Birden fazla aldatılma konusu var ve bariz aynı adam bunlar. Bir önceki yorumu boşu boşuna yapmışım hala bu adamla olup bu kadar basit bir şeye takılması enteresan gerçekten

Adam yakında bunalıp kaçacak yani çok da yorulma bence
Böyle hayata kim dayanır?
Önceki konularına baktım şimdi. Eski sevgilisi konu sahibini çinli biriyle aldatmıştı. Çinli olması önemli bir detaydı o yüzden belirttim 😅

Şu anki ilişkisi henüz bir aylık. Bu kadar tantana bir aylık ilişki için. Bir ay.

Daha önce de demiştim, bir aydır tanıdığım adama çantamı bırakıp tuvalete gidecek kadar bile güvenmem diye 😂

Hatırladım şimdi profiline bakınca. Birden fazla aldatılma konusu var ve bariz aynı adam bunlar. Bir önceki yorumu boşu boşuna yapmışım hala bu adamla olup bu kadar basit bir şeye takılması enteresan gerçekten

Belki de her şey konu sahibinin hayal dünyasında geçiyor, emin olamadım açıkçası.

Bana bıraz fazla kıskaç olduğunuz hissiyatı oluştu. Yani herkesin iş yerindeki arkadaşları üniversite lise arkadaşları eklidir. Benım bıle nerdeyse 500 kişinin yarısı erkektir. Siz kızı resmen erkek arkadaşınızın aklına sokuyorsunuz hoş adamın karakteri bozuksa her türlü zaten aldatır. Tek takıldığım nokta size işim var diyip saatlerce çevrimiçi olup peşine kızı ekleşmesi bir acaba dedirtti. Çünkü direk o kızla mı saatlerce konuştu sonra ekleştiler diye bir düşünmedim değil.

Bana da öyle geliyo o yüzden kızı çıkarmasını isteyip bi denesem mi acaba diye düşündüm
Aslında herşey normal görünebilir ama ben hissediyorum sadece
Mesele kızı çıkarması değil bunu çıkarsa yarın başka bi kız çıkıcak gibi geldi bana. Hep uğraşıcak mısın böyle? Gönül rahatlığıyla ilişki kurmak var bi de böyle acabalarla yürümek var

Evet ayrılın. Bu ne ergence bir ilişki anlamadım ki. Bu kadar güvensizlik üzerine kurulu bir ilişki yorar sizi Sizde neden iş yerindeki erkekler ekli değil mesela? Sevgilinizi seviyorsanız ona sadıksanız sosyal medyanızda ekli olan bir erkeğin zararı nedir? Çekinceniz veya uygun bulmadığınız nokta ne anlamadım. İş hayatında kadın-erkek bir arada çalışıyor. Yarın bir gün baş başa bir kadınla iş seyahatine gitmesi bile gerekebilir. Evli olsanız boşardınız herhalde böyle bir durum yaşasanız. Sakin olun biraz

Önceki konularına baktım şimdi. Eski sevgilisi konu sahibini çinli biriyle aldatmıştı. Çinli olması önemli bir detaydı o yüzden belirttim 😅

Şu anki ilişkisi henüz bir aylık. Bu kadar tantana bir aylık ilişki için. Bir ay.

Daha önce de demiştim, bir aydır tanıdığım adama çantamı bırakıp tuvalete gidecek kadar bile güvenmem diye 😂
Görüyor ve artırıyorum 😜
Beni bu kadar sıkan biriyle 1 ayı geç 10 yıl da geçirmiş olsam durmam
Kimse durmaz zaten 😒

Yani bacım çocugu en iyi sen tanıyorsun samimi mi degil mi , gerçek mi yalan mı senin bileceğin iş. Amma velakin yapıp yapıp aşko özür dilerim seni seviyore diye diye işi yürütüyor da olabilir dikkat etmek lazım..

Dün bi konu açmıştım sevgilim iş yaptıgı yerdeki sekreter kız diye
Sevgilime gece 1 de iş için yazmıştı sevgilimde telefonla konuştugumuz için beni bekletirken bak mesaj atmış diye ekran görüntüsü atmıştı mesajın üstünde de mesaj silindi yazısı vardı ve ben buna takılmıştım biraz tartışmıştık
Neyse biz dün birlikteydik güzel bi gün geçirdik akşam ulaşamadım ona işi oldugunu işle ilgili bi kaç problem oldugunu arayacagını söyledi 3 saat sonra özür dilerim kızıyosun ama anlatcam eve gidince dedi 5 saat boyunca hiç bir açıklama yapmayıp çevrimici oldugu için bende saatlerdir ne yaptıgını bilmediğimi bi haber verebileceğini çok sorumsuzca davrandıgını söyledim tartıştık 12 gibi aradım eve gitmiş arkadaşları varmış evde bugun bana odaklanamayacağı için yarın çözeriz dedi ve beni zerre kadar umursamadı iyi geceler aşkm seni çok sevyiorum yazmış ve sabahta günaydın aşkım
Sabah bi uyandım instagramdan o işyerindeki kızla takipleşmişler şok oldum bunu neden yaptıgını sordum kız eklemiş kabul ettim iş yapıyoruz senin iş yerinden kımse ekli değil mi dedi hayır değil erkekler dedim tamam çıkarırım ben sana ihanet etmiyorum ortada bi problem yok ama sorun çıkrıyosun biraz anlayışlı ol istersen instagram şifremi whatsap webime gir dedi istemiyorum ama gönlümü almak için hiç bi çaban yok beni hayal kırıklıgına uğratiyosun dedim şuan gerçekten çok yogunum sonra konuşalım dedi
Öğlen aradı özür dilerim sen haklısın ama gerçekten dün yogundum kız konusuna gelince de eklemiş ben de kabul ettim şu sözleşmeyi imzalayalım çıkartcam iki gün kaldı ondan sonra ne patronlarım ne işim hiç bişey olmayacak sadece sen olcaksın dedi bende problemler uzatılacak şeyler değil benim derdim senin tavırlarınla biz o kızla ilgili sorun yaşamışız ve gidip takipleşmişsin ben bu tür problemlere gelemem eğer güzel bi ilişki istiyosan hareketlerine dikkat etmen lazım ben bunu bugun alttan alsam iki ay sonra herhangi bi problemde yine aynı tavrı göstercem çünkü ben buyum sıkıldıysan söyleyebilirsin bu tarz şeylere gelemiyosan dedim akşam eve gidince arayıp kojuşcam düzeltcez herşeyi seni çok seviyorum özür dilerim dedi
Ve ben bekliyorum eve gitmesini ayrılmalı mıyım gerçekten hırsımı alamıyorum kafamı kemiriyo şüphe yoksa kızı çıkartmasını mı istemeliyim ? Ne yapmalıyım ?
Aldatılan biri olarak söylüyorum ki hissettiğin seni huzursuz eden hiç bişey boşa çıkmıyor bak bu en net bildiğim ve tecrübeyle yaşadığım bişey.

X