Aldatılıyor muyum?

Konuştum dayanamadim bu sabah, seni aldattıgimi düşünüyorsan hiç vakit kaybetme benden boşan dedi bende seni Allah'a havale ederim dedi, zaten bu evlilik bitecek sebep lazım dedi,sen boşanmak istiyorsun belli dedi

Normal gelmedi bana ya bir dudak koruyucusundan direkt "Aldattığımı düşünüyorsan boşan" falan, ilişki yaşadığı biri olabilir. Dudak koruyucusunun olayı da saçma zaten, otobüste kimbilir hangi kadının düşürdüğü dudak koruyucusunu alıp niye eve getireyim, iğrenç yani. Siz bence telefon dökümü falan alma şansınız varsa bir alın. Ya da burada bir hanım Whatsapp Web'ten öğrenmişti eşinin aldattığını, onu deneyin.

whasapp web kesin çözüm diyorum. kkdan öğrendiğim kadarıyla, her halt ordan açığa çıkıyor.

Normal gelmedi bana ya bir dudak koruyucusundan direkt "Aldattığımı düşünüyorsan boşan" falan, ilişki yaşadığı biri olabilir. Dudak koruyucusunun olayı da saçma zaten, otobüste kimbilir hangi kadının düşürdüğü dudak koruyucusunu alıp niye eve getireyim, iğrenç yani. Siz bence telefon dökümü falan alma şansınız varsa bir alın. Ya da burada bir hanım Whatsapp Web'ten öğrenmişti eşinin aldattığını, onu deneyin.
İkisinide yapamam, başka bir şey bulmam lazım

evet hayatım aynen oyle delıl toplayana kadar salak rolu yapacaksın..ilerde boşanma durumu olunca donuna kadar alman ıcın..ha boşanmayacaksan ne ugrasıyorsun..kır dızını otur.uzulen sen oluyosun en nıhayetınde..ama adam masum degıl.asla degıl...

eskıden dedıgın ne zman..belki senı engellemiştirr..sonra da telefonda uygulamayı gızlemıstır.heey anam heey bız ne çakallar gördük
O da olabilir tabiki, bir yıldır kullanmıyor, ama o konuda sebebini biliyorum, eşim sürekli bir eski eşyaların satıldığı siteden birşeyler alıp satıyor oradan da msjlasiyor olabilir

evet hayatım aynen oyle delıl toplayana kadar salak rolu yapacaksın..ilerde boşanma durumu olunca donuna kadar alman ıcın..ha boşanmayacaksan ne ugrasıyorsun..kır dızını otur.uzulen sen oluyosun en nıhayetınde..ama adam masum degıl.asla degıl...
Beni aldatiyorsa yaşamak istemiyorum onunla ancak çok yalan söyleyen biri genel olarak , ben onu didikliyormusum o yüzden soyluyormus

Beni aldatiyorsa yaşamak istemiyorum onunla ancak çok yalan söyleyen biri genel olarak , ben onu didikliyormusum o yüzden soyluyormus

sureklı boyle karsı tarafı sucluyorsa bı nane yedıgı gun gıbı ortada...yarın aksam de kı dusundum tasındım sen haklısın ben senın gunahını alıyorum.kocamsın sen benım.ınsan esıne guvenmez mı? kadınlık hormonları adet mı olcam ne..kusura bakma kocişim valla arada kafam esıyor sen bakma bana.sonra sarıl öpüş..ve salağa yatıp takıp et delil topla

az profosyonel olun ya.valla kurs açsam parayı bulurum he :)

sureklı boyle karsı tarafı sucluyorsa bı nane yedıgı gun gıbı ortada...yarın aksam de kı dusundum tasındım sen haklısın ben senın gunahını alıyorum.kocamsın sen benım.ınsan esıne guvenmez mı? kadınlık hormonları adet mı olcam ne..kusura bakma kocişim valla arada kafam esıyor sen bakma bana.sonra sarıl öpüş..ve salağa yatıp takıp et delil topla

Deneyeceğim bunu, herşeyi denedim birde bunu deneyeyim , inşallah neyse gerçek bir an önce çıkar ortaya çok yoruldum suphelerle yasamaktan

Sürekli herşeyde beni suçluyor

Deneyeceğim bunu, herşeyi denedim birde bunu deneyeyim , inşallah neyse gerçek bir an önce çıkar ortaya çok yoruldum suphelerle yasamaktan

kredı kartın var mı? yada banka kartın?ama eşin takıp etmeyecek ekstreleri..yoksa yakalanırsın....bi program var onu yukluyorsun .eşin wc ye gıtse sana bıldırım gelıyor..

valla şüphelensem bende yuklıcem ama aylık 58 tl mı ne? bana da yazılımcı kardesım demıstı.... aklında olsun yanı...

Bide geçen haftalarda şehir dışına çıkmıştı o biletleri hala atmamış bir tanesinin üzerine voila 02/03/2017 yazıp manza k.rengi yazmış bunu da soramiyorum artık bağıracak diye
Anammm saç boyası bu :110:

X