Aldatiliyorum 3 haftalık hamileyim aldırmak istiyorum acil yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçende yine buna benzer bir mesajlaşmamız olmuştu sizinle. Nisa bebek konusunda. Bakın bu bebek en somut örnek aslında. Muhtelemen o bebeğin annesi de gelip burda konu açsaydı aldırmak istiyorum diye yine benzer tepkiler olacaktı. Ee doğurdu da noldu? Sonuç? Masum yavrunun kısacık ömründe yaşamadığı kalmadı ve öldü. Daha mı iyi oldu doğdu da? Aldırmak günahta,doğurunca yokluğa,sefalete mahkum etmek günah değil mi? Görüyoruz haberlerde,internette annesinin sevgilisi tarafından istismar edilen çocukları falan. Daha mı iyi oluyor böyle leş gibi hayatlara doğunca? Nisa olayında da gördük ki yurda vermekte bir çözüm değil. Hiç bir yurt annenin ilgisini veremez. Verseydi Nisa bebekte ölmezdi. 1 hafta yaşayamadı bebek yurda verildikten sonra. Ay ama olsun yeterki doğsun aç kalmış açıkta kalmış hiiç önemli değil.
"Doğur devlet baksın" mantığı vicdan mastürbasyonundan başka bir şey değil gerçekten. Bu doğur doğur diyenlerin kaçı kimsesiz çocuklara sahip çıkıyor? Kaçı evlat ediniyor koruyucu aile oluyor veya en azından yoksul bir çocuğu maddi bakımını üstleniyor?

Olan olmuş bebeğin suçu ne ki niye canına kiyiyorsunuz ki yapmayın bunu.ben çok isterdim bi çocuğum olsun. Lütfen kıymayın insallah size şans getirir bir gün dersiniz iyi ki dogurmusum seni .yapmayın ona bunu hiç suçu yokki onun
Bir çocuğunuz olsun çok istiyorsanız binlerce kimsesiz çocuk sizi bekliyor hanımefendi. Niye imkansız bir şey gibi yaziyorsunuz ki?

Olan olmuş bebeğin suçu ne ki niye canına kiyiyorsunuz ki yapmayın bunu.ben çok isterdim bi çocuğum olsun. Lütfen kıymayın insallah size şans getirir bir gün dersiniz iyi ki dogurmusum seni .yapmayın ona bunu hiç suçu yokki onun
Sizin çocuk sahibi olamamanız ile insanların istemedikleri, bakamayacakları , iyi bir hayat sunamayacakları çocukları doğurmak istememesi arasında bir bağlantı yok. Kimse sizin hakkınızdan çalmadı. Kpss ye hazırlanıp kazanan , sonra pişman olup istifa ederek kadroya yazık eden memur muamelesi yapmayın artık kürtaj yaptıran kadınlara.

Sizin çocuk sahibi olamamanız ile insanların istemedikleri, bakamayacakları , iyi bir hayat sunamayacakları çocukları doğurmak istememesi arasında bir bağlantı yok. Konu sahibi sizin hakkınızdan çalmadı. Kpss ye hazırlanıp kazanan , sonra pişman olup istifa ederek kadroya yazık eden memur muamelesi yapmayın artık kürtaj yaptıran kadınlara.
Sus len katip günah 🔥
(Bari senle dövişiim)

Bir tane uyduruk otesi video var. Bilgi seviyesi düşük kitleye hitap ediyor. İlla ki siz de biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız linklerim. O videodaki gibi olacak zannediyorlar. Ama video korkunc derecede komik. Aşırı cahil bir video. Hepsini izlemeye dayanamaz insan, cringe ile bayılır.🥲
Videodaki çocuğu aldırmaya kalksan cinayet tabi ve yasal da değil, 8 haftalık gibi lanse etmeleri komik :KK70: Videodaki çocuk 9 aylık bebe, ertesi güne doğacak:KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X