Aldatiliyorum 3 haftalık hamileyim aldırmak istiyorum acil yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maydonoz mu yetiştiriyorsunuz? Bu bir bebek farkında mısınız? Mutsuz olacağı, yeterince sevilip, bakilamayacagi , sağlıksız, plansız, maddi manevi herşeyden yoksun büyüyeceği huzursuz bir ailede, sırf kadınla erkek korunmayı unuttular diye dünyaya gelip, bir ömür acı çekmesi daha mı iyi?
Olan olmuş farkındaysan cocuk yapalım mı demiyor . Hamile kalmış. O bir can ve parça parça alıyorlar bebeği. Resmen cinayet ben çok çok şaşırıyorum bu zihniyete. İnsan aldırmayı nasıl destekleyebilir aklım almıyor. Bari ortak olmayın.

Olan olmuş farkındaysan cocuk yapalım mı demiyor . Hamile kalmış. O bir can ve parça parça alıyorlar bebeği. Resmen cinayet ben çok çok şaşırıyorum bu zihniyete. İnsan aldırmayı nasıl destekleyebilir aklım almıyor. Bari ortak olmayın.
Zigot ve insanı bir tutmak

Böyle bir evliliğe hasta bir bebeğin geldiği ihtimali bir de düşünün zaten problemli bir ortam
Ve böyle bir ortama desteğe ihtiyacı olan biri geliyor
Ne verebilir bu aile böyle bir bebeğe
İnsan bu kadar kötü olmamalı
Bırakın insanlar kendi kararlarını versinler
Bakamayacağı çocuğu doğurmasınlar

Son düzenleme:
Merhaba hanimlar. Derdim çok büyük. 7 yaşında bir kızım var. Bu zamana kadar çocuk düşünmedik. 2 aydır yapmaya karar verdik. 3 haftalık hamileyim. Ama aldırmam gerek 😒nasil bir yol izleyeceğim bilmiyorum.
Eşimin beni aldattigini öğrendim. Fakat şu an gidecek durumda değilim( gidecek yerimin olmamasi , iş imkanimin az olması kendimi gelistirmemis olmam gibi) . 😒Kendimi garantiye alana kadar bir iş bulana kadar biraz birikim yapana kadar burda kalmak zorundayim . Bunları yapar yapmaz davayı acacagim.Bunun için aldattigini yüzüne vurmak istemiyorum şu an için gidemeyecegim zaten.
İstenmeyen bir gebelik söz konusu. Evde test yaparak öğrendim gebeliği haberi var. Henüz doktora gitmedik. Doktora gittiğimizde es kişisinin haberi olmadan aldırmak istediğimi söylesem . Doktora es kisisi sorduğunda sağlıksız bir gebelik olduğu için alınması gerektiğini soylemesini rica etsem kabul eder mi acaba ? Yada düşük hapı düşük iğnesi gibi bişey var mıdır ? daha başka ne yapabilirim bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var.
Yapmayın .O bebek ıcın neler yspanlar var .Allahım sıze hıdayetını versın .Aldatsn ınsanlardan nefret edıorum .Allah yardımcın olsun

Parça parça mı alıyorlar? :KK70:

Yasal kürtaj süresi 10 hafta. Google'da yazana göre 3 haftalık bebek 3,5 cm.

3,5 cm'in neyini parçalıyorlar?

öyle bir yazıyorlar ki insan doğmuş çocuğu parça parça kesiyorlar zanneder 🤦
Bir tane uyduruk otesi video var. Bilgi seviyesi düşük kitleye hitap ediyor. İlla ki siz de biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız linklerim. O videodaki gibi olacak zannediyorlar. Ama video korkunc derecede komik. Aşırı cahil bir video. Hepsini izlemeye dayanamaz insan, cringe ile bayılır.🥲

3 haftalık bebeği testle öğrenmek... Vay anasını içine doğmuş olmasın?
Bende o kadarken öğrendim yani oluyor hatta 2 kiizimida o civarda öğrendim hatta kanda ilki 66 çıkmıştı o civarlarda yani olabilir ..2. kızimdada şöyle öğrendim ben hamile kalınca 3 haftalık civarındayken sırtıma çok feci ağrı giriyor çocuk planım yoktu ama bu ağrı girince bu sefer idrar testi yaptım ve çıktı yani herşey herkeste farklılık gösterir kişiye özgü durumlar vardır zaten tıp çok ilerlemedi bir çok şey bilinmiyor deneme yanılma yoluyla hala ogrenilmeye çalışılıyor bu yüzden kesin yargılardan kaçının derim

Yapmayın .O bebek ıcın neler yspanlar var .Allahım sıze hıdayetını versın .Aldatsn ınsanlardan nefret edıorum .Allah yardımcın olsun
Sürekli burdan vuranları anlamıyorum. Bebek için neler yapanlar var da bu kadının konusu değil. Başkasının hayatı üzerinden yaşayamayız ki. Lütfen ajitasyon yapmayın.

Sakin ol şimdi 3 yıl kanıt topla para biriktir kendini gelistir bebek büyüsün kreş yaşına geliyor sonra hala eminsen boşan irsin aldirma

Aldirayim mı diye de sormuyor. Nasıl yapayım diye soruyor. Ayrıca kürtaj nedir çok iyi biliyorum merak etmeyin. Asıl sizin zihniyetiniz çok şaşırtıcı, insanoğluna bakteriler gibi sorgusuz sualsiz çoğalıp, böcekler gibi bilinçsiz yaşamayı layık görmeniz , aksini ve nedenlerini duşunememeniz çok korkutucu...

Aldirayim mı diye de sormuyor. Nasıl yapayım diye soruyor. Ayrıca kürtaj nedir çok iyi biliyorum merak etmeyin. Asıl sizin zihniyetiniz çok şaşırtıcı, insanoğluna bakteriler gibi sorgusuz sualsiz çoğalıp, böcekler gibi bilinçsiz yaşamayı layık görmeniz , aksini ve nedenlerini duşunememeniz çok korkutucu...
Asıl sizin görüşünüz insana bakteri muamelesi yapmak oluyor bilinçsizce çoğalıyormuş gibi pat diye gebelik sonlandırmak bu oyuncak değil can. Hayret ediyorum gerçekten sokak köpeği kadar değeri yok mu bu bebeklerin

Asıl sizin görüşünüz insana bakteri muamelesi yapmak oluyor bilinçsizce çoğalıyormuş gibi pat diye gebelik sonlandırmak bu oyuncak değil can. Hayret ediyorum gerçekten sokak köpeği kadar değeri yok mu bu bebeklerin
Asıl , bebeğinin köpekten daha değerli olduğunun farkında olanlar doğurup doğurup sokağa salmiyor, bakabilecegi kadar yapıyor hanımefendi. Siz çok yanlış yere çatiyorsunuz.

Bir tane uyduruk otesi video var. Bilgi seviyesi düşük kitleye hitap ediyor. İlla ki siz de biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız linklerim. O videodaki gibi olacak zannediyorlar. Ama video korkunc derecede komik. Aşırı cahil bir video. Hepsini izlemeye dayanamaz insan, cringe ile bayılır.🥲

bilemedim hangi video 😕
cringe ötesi deyince izlemeye de korktum simdi ama...🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X