Aldatılma , boşanma sonrası cocugumla ilgili kaygılarım

Merhaba herkese, eski konularımda detaylı var aldatılma , psikolojık siddet sonrası boşanma özetle yasadıgım.
Eski eşim ınternet uzerınde karaoke tarzı bir sarkı programında biriyle tanıstı, kendısı üst katta biz altta katta vakıt gecırdık uzun süre ,kızımla ben yokmusuz gibi davranıyordu.Ayrılmaya kalktım intiharlara kalktı sacma sapan hastayım ölecegim gibi mesajlar atmaya basladı.Davayı geri cektım döndüm 1 sene kaldım hazmedemedim unutamadım yasadıklarımı.. dava actım bosandım hıc bırsey talep etmeden..O süre icinde benı aldattıgı kadınla ev tutmus , sonra kadınla ayrılınca esyaları annesının evine getirmis .. annesı evi o esyalarla yenılemis...ben bunları ögrendim.. onunla evlı kaldıgım sürecte ögrendim.. Beni aldattıgı kadın bana , kira sözlesmesini gönderdi ınstagramdan,sen cocugu kullanıyorsun canın cehenneme benı seven adamla hayatınızda basarılar dilerim gibi gayet piskin bir mesaj attı..ki o sırada eskı esim de bana yalvarıyor , sürekli aglıyordu barısmak ıcın..Detaylara bogmak istemıyorum sizi ama ez cümle bosandım..Kızımı tatıle goturecegim dedi ,nerede kalacaksınız dedim, nereye diyorum kem küm cevap verıyor sonra ortaya cıktı o kadının yazlıgına göturmus kadını kuzenım diye tanıstırmıs ..Kızım 7 yasında.. 5 gün onlarla kaldı orada..günlüğüne babamın hayatında biri var ve ben onları öpüşürken gördüm anneme söylemedım cok üzgünüm yazmıs...
Kızlar ben buna cok üzüldüm , kızımın bunu kendime dert etmesıne bana söylemeden ıcınde tutmasına cok üzüldüm.. Ben nasıl davranmalıyım? Ne yapmalıyım?...Hala bana durup durup mesaj atıyor , ölüm var yapma kızımızı bizsiz büyütme , senı cok sevdim cok sevıyorum nolur bıze bunu yapma.. gel gidelim baska yerde yasayalım gibi aptal aptal mesajlar atıyor.
Ona söylemedim daha kızımın günlüğünde gördüğümü..Ne isterse yapsın ne yasarsa yasasın ama kızımın buna sahit olması beni cok üzdü..
Nasıl bir yol izlemeliyim sizce?..
Bir daha asla göndermezdim, kızımın günlüğünü de mahkemede pedagog raporu ile sunardım, adamın piskinliğine bak ...

X