Aldatılma nasıl ispatlanır?

Yaa ben hiç bildiğini düşünmedim. Bile bile öylesine niye evli kalsın ki?
Tanıdığım biri var ondan biliyorum. Evli düzenim bozulmasın ayrılmış olarak anılmamak bir sürü neden var. Yoksa normal mi ayrı gayrı takılmaları sizce. Bir de kadın bilmese adam o kadar rahat takılamaz

Bence eşiniz konuşsun. Delil toplamak vs sizin işiniz değil. Ne ugrasacaksiniz. Kadın zaten biliyordur veya en azından bir şeyler hissetmiştir. Ayri takılıyorlar diyorsunuz, ona da supriz olmaz. Eşiniz konuşunca inanmayacaksa kendi bilir. Kendi versin kararını. Belki oturup konuşurlar. Anlaşmalı bosanirlar

yok ama aldatma konusunda tamam diyecek bi kadın değil
Bundan emin olamazsınız. Siz bu kadar bu işin içinde olmayın karışmayın. Kabak kimin başında patlar bilemezsiniz. Uyku numarası yapanı asla uyandıramazsın diye bir laf var.
Görümce gayet her şeyin farkında, kadın ayrılmak boşanmak istemiyor. İlişki yok, adam başka yerde kalıyor. Kazık kadar çocuğu bahane etmez boşanmak isteyen.

Kamera koyalım fotoğraf çektirelim takip ettirelim kafedekileri taksiciyi sorguya çekelim... 48 senelik hayat tecrübesiyle bu işlere karışmamanızı tavsiye ederim.

Görümcenize kanıtlı şekilde sunsanızda boşanacağını düşünmüyorum. Kocasının 2 lafına tav olur affeder. Kaldı ki bence o da farkındadır. Yani azıcık düşünen insan eve doğru düzgün uğramayan adamın onu aldattığını anlar. Hayır bir de üstüne para verip besliyor bu adamı 🤦‍♀️

Görümceye isimsiz bir şekilde aldatılıyor olabilirsin diye mesaj atıp kenara çekilin. Gerçi diğer üyeler yazmış biliyordur diye bence de bilmese bile şüphelenip üstüne gitmiyordur.

Böyle bir durumda en iyisi delil toplamak. Görümcenize şimdi söylerseniz benim kocam yapmaz diyebilir. Bazı kadınlar maalesef aldatıldığını görse bile benim kocam yapmaz diyebiliyor. Dedektif tutmak çok mantıklı fakat maliyeti yüksektir. Çevrenizde güvenebileceğiniz ünv öğrencileri varsa. Yada çalışmayan bir genç Biraz para teklif etseniz takip ettirseniz Takip edecek kişiye biraz para verin o kafede otursun beklesin adamı kafeden çıkınca gerekirse taksiyle takibe alsın ve kadınla göründüğü an fotoğraf çeksin. Zaten adam çabuk yakalanır diye düşünüyorum. Baksana adamdaki rahatlığa kadınla kendi semtinde takılıyor.

Merhabalar,
Öncelikle ilk konum bi yanlışlık yapmışsam affola. Biraz uzun oldu.

Sorunum görümcemin eşinin görümcemi aldatıyo olmasıyla ilgili. Eşim bana durumu anlattığında çok şaşırmadım çünkü aile birliği diye bi şey yok. İkisi de 45 yaş civarında 20 senelik evliler. Bi oğulları var bu sene üni sınavına girdi. Eşi şehir dışında hobi bahçesi tarzında evleri var genelde orda kalıyo, pek eve gelmiyo yani ve de çalışmıyo. Görümcem iyi kazanan bi mesleğe sahip ve resmen adama harçlık veriyo. Bi kaç kere konuştuğumuzda abla niye ayrılmıyosun diye birinde napayım seviyorum dedi, birinde oğlan sınav senesini atlatsın boşanıcam dedi. Dünyanın en saf kalpli insanlarından biridir kendisi.

Dün akşam eşim bi arkadaşıyla buluşacaktı. Arkadaşı buluşma yerine gelirken saat 18-19 civarı, bizim semtte ki görümcem de aynı semtte yaşıyor, görümcemin eşini bi kafeden bi kadınla çıkarken görmüş. Görümcemin eşi kadının omzuna kolunu atmış, taksiye yürüyolarmış, arkadaş da tam fotoğraf çekecekken taksinin arka koltuğuna binip gitmişler. arkadaş da taksinin plakasının fotoğrafını çekmiş. Durumu eşime anlatmış, taksiciyi bulup, taksiciye durumu anlatmışlar. Kafeden çıkıp, kadını merkez sayılabilecek bi yere bırakmış, sonrasında görümcemin eşini yine aynı kafeye bırakmış taksici. Eşimde adamın arabası var niye taksiye binsin acaba arkadaş yanlış mı gördü diye düşünüyoken bugün görümcemin eşi bi konu hakkında görüşmek için eşimi aramış, o zaman da arabasının sanayide olduğunu söylemiş. Böylelikle eşimin de acabası pek kalmadı. Kadın bi arkadaşının eşi olsa hani eve bırakcak olsa adam, niye arka koltuğa birlikte otursunlar?

Size sorum biz adamın aldattığını nasıl kanıtlarız? Çünkü kanıtlamadan konuşursak ya da görümceme söylersek adam asla kabul etmez, inanılmaz çenesi var bi şekilde ikna eder. Eşim karşıma alayım konuşayım dedi ama ben kanıtsız olmaz diye durdurdum. Ayrıca kanıt alalım ki boşanırken kadın evi bari alsın. Bunca sene adama bak, cebine para koy, eve gelmesin, üstüne üstlük aldatsın. (Erkek çalışmaz, kadın çalışır, hayat müşterek beni yanlış anlamayın adam evine sahip çıksa cidden umursamam.) Ayrıca görümcemin kardeşi (eşim), annesi, abisi boşanırsa arkasında olacaklarını da daha önce söyledi. Görümcem şu an tatilde yani adam sevgilisini aynı semte getirecek kadar rahat.

Telefonunu pek kimseye vermez, öylesine de alamayız.
Kafenin sahibini ve çalışanları görümcemin eşi tanıyo dolayısıyla kamera kaydı da alamıyoruz.
Arabasına takip cihazı yerleştirsek ve eşim, şüphelendiği anlar da takip edip fotoğraflasa diye düşündük. Ne dersiniz?
Akıl akıldan üstündür, lütfen aklınıza bi çözüm önerisi gelirse paylaşın. Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim.​
bence farkında sadece oğlu içi susuyor görümceniz.

15 yıllık avukat olarak söylüyorum görümceniz biliyor emin olun. görümcenizin mahallesinde sizin eşinizin arkadaşına kadar kimler kimler görmüştür adam saklamıyormuş ki mahallesinde kolunun altına kadın sokup dolaşan adam sizce bir şeyleri gizliyor mu? boşuna uğraşmayın, emeğinize ve takip için birini tutarsanız paranıza yazık. görümcenizde boşanacak yürek olsa şimdiye kadar on defa boşanırdı zaten. Öyle görümceye yanak yanağa resim göstersen arkadaşı siz yuvamı dağıtmak için mi uğraşıyorsunuz der boşuna yüz göz olursunuz.

Yani neden bu kadar ugrasiyorsunuz ben anlamadım. Ortada doğru düzgün bir evlilik de yok. İnanacak olduktan sonra kardeşinin sözü yeterlidir. İnanmayacak insana delil sunsan da nafile.

Merhabalar,
Öncelikle ilk konum bi yanlışlık yapmışsam affola. Biraz uzun oldu.

Sorunum görümcemin eşinin görümcemi aldatıyo olmasıyla ilgili. Eşim bana durumu anlattığında çok şaşırmadım çünkü aile birliği diye bi şey yok. İkisi de 45 yaş civarında 20 senelik evliler. Bi oğulları var bu sene üni sınavına girdi. Eşi şehir dışında hobi bahçesi tarzında evleri var genelde orda kalıyo, pek eve gelmiyo yani ve de çalışmıyo. Görümcem iyi kazanan bi mesleğe sahip ve resmen adama harçlık veriyo. Bi kaç kere konuştuğumuzda abla niye ayrılmıyosun diye birinde napayım seviyorum dedi, birinde oğlan sınav senesini atlatsın boşanıcam dedi. Dünyanın en saf kalpli insanlarından biridir kendisi.

Dün akşam eşim bi arkadaşıyla buluşacaktı. Arkadaşı buluşma yerine gelirken saat 18-19 civarı, bizim semtte ki görümcem de aynı semtte yaşıyor, görümcemin eşini bi kafeden bi kadınla çıkarken görmüş. Görümcemin eşi kadının omzuna kolunu atmış, taksiye yürüyolarmış, arkadaş da tam fotoğraf çekecekken taksinin arka koltuğuna binip gitmişler. arkadaş da taksinin plakasının fotoğrafını çekmiş. Durumu eşime anlatmış, taksiciyi bulup, taksiciye durumu anlatmışlar. Kafeden çıkıp, kadını merkez sayılabilecek bi yere bırakmış, sonrasında görümcemin eşini yine aynı kafeye bırakmış taksici. Eşimde adamın arabası var niye taksiye binsin acaba arkadaş yanlış mı gördü diye düşünüyoken bugün görümcemin eşi bi konu hakkında görüşmek için eşimi aramış, o zaman da arabasının sanayide olduğunu söylemiş. Böylelikle eşimin de acabası pek kalmadı. Kadın bi arkadaşının eşi olsa hani eve bırakcak olsa adam, niye arka koltuğa birlikte otursunlar?

Size sorum biz adamın aldattığını nasıl kanıtlarız? Çünkü kanıtlamadan konuşursak ya da görümceme söylersek adam asla kabul etmez, inanılmaz çenesi var bi şekilde ikna eder. Eşim karşıma alayım konuşayım dedi ama ben kanıtsız olmaz diye durdurdum. Ayrıca kanıt alalım ki boşanırken kadın evi bari alsın. Bunca sene adama bak, cebine para koy, eve gelmesin, üstüne üstlük aldatsın. (Erkek çalışmaz, kadın çalışır, hayat müşterek beni yanlış anlamayın adam evine sahip çıksa cidden umursamam.) Ayrıca görümcemin kardeşi (eşim), annesi, abisi boşanırsa arkasında olacaklarını da daha önce söyledi. Görümcem şu an tatilde yani adam sevgilisini aynı semte getirecek kadar rahat.

Telefonunu pek kimseye vermez, öylesine de alamayız.
Kafenin sahibini ve çalışanları görümcemin eşi tanıyo dolayısıyla kamera kaydı da alamıyoruz.
Arabasına takip cihazı yerleştirsek ve eşim, şüphelendiği anlar da takip edip fotoğraflasa diye düşündük. Ne dersiniz?
Akıl akıldan üstündür, lütfen aklınıza bi çözüm önerisi gelirse paylaşın. Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim.​
Aldattığını kanıtlamak çok zor. Kamera kayıtları, otel kayıtları ya da umuma açık yerde fotoğraf kayıtları olması gerek. Ki el omuzda vs gibi fotoğrafları bile yargıtay ihanet olarak kabul etmiyor. En güzeli takip edip özel hayatın gizliliğini ihlal etmeyen deliller elde etmek

İşin sonunda siz kötü olacaksınız gibi bir his var içimde.
Bi kaç kere konuştuğumuzda abla niye ayrılmıyosun diye birinde napayım seviyorum dedi, birinde oğlan sınav senesini atlatsın boşanıcam dedi.
Burda da biri sözde yaz tatili girince boşanacaktı, şimdi eşiyle tatile gidecekmiş. Çocuk için deniyorlarmış. İyi ki var bu çocuklar ne diyeyim.

Tanıdığım biri var ondan biliyorum. Evli düzenim bozulmasın ayrılmış olarak anılmamak bir sürü neden var. Yoksa normal mi ayrı gayrı takılmaları sizce. Bir de kadın bilmese adam o kadar rahat takılamaz
Kimbilir kaçıncı aldatması kaçıncı affedilişi. Yüzsüzlüğe vurmuş iyice, kadınlarla mahallede geziyor.

Bence siz cok dallanip budaklandirmayin illa soyleyecekseniz gorumcenize arkadas gormus haberin olsun diyin gerisini o dusunsun. Belki biliyor susuyor.. fazla isin icine girerseniz siz kotu olursunuz

Yaa ben hiç bildiğini düşünmedim. Bile bile öylesine niye evli kalsın ki?
Görümcenizin bildiğinden eminim, adam eve uğramıyor, başka yerde kalıyor, bir kadın bundan şüphelenmez mi ? Siz boşuna uğraşıyorsunuz, bu durumu kendinize stres yapıyorsunuz. İspatlasanız dahi yüksek ihtimalle görümceniz bunu görmezden gelecek ve hatta sizin ara bozucu durumuna düşme ihtimaliniz çok yüksek.

yok gerçekten normal değil. dediğiniz sebeplerden dolayı evli kalıyosa bile aldatıldığını bilse ablamız para verip üstüne canım cicimli konuşmaz yani

Bence eşiniz konuşsun. Delil toplamak vs sizin işiniz değil. Ne ugrasacaksiniz. Kadın zaten biliyordur veya en azından bir şeyler hissetmiştir. Ayri takılıyorlar diyorsunuz, ona da supriz olmaz. Eşiniz konuşunca inanmayacaksa kendi bilir. Kendi versin kararını. Belki oturup konuşurlar. Anlaşmalı bosanirlar
siz de haklısınız. eşim kendisi görmüş olsa bi sorun yok zaten. olmadı artık kendisine böyle böyle oldu diye anlatıcaz

Bundan emin olamazsınız. Siz bu kadar bu işin içinde olmayın karışmayın. Kabak kimin başında patlar bilemezsiniz. Uyku numarası yapanı asla uyandıramazsın diye bir laf var.
Görümce gayet her şeyin farkında, kadın ayrılmak boşanmak istemiyor. İlişki yok, adam başka yerde kalıyor. Kazık kadar çocuğu bahane etmez boşanmak isteyen.

Kamera koyalım fotoğraf çektirelim takip ettirelim kafedekileri taksiciyi sorguya çekelim... 48 senelik hayat tecrübesiyle bu işlere karışmamanızı tavsiye ederim.
çok haklısınız. ama ablamız bilse para verip, canım cicimli konuşmaz. hadi diyelim evli kalmak için susuyo o zaman mesafeli olur.
çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

X