Aldatılmak

Mavilihayat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
1
-13
38
Daha önceden tanıdığım akrabamın bir yakınımın düğününde bana olan ilgisini hissettim, aslında çocukluktan arkadaşız ama farklı şehirde yaşıyoruz gördükçe konuşup muhabbet ederiz, toplum içinde sessiz sakin biri ama özelinde hızlı bir hayata sahip kendisi fakat bana daha önce hiç asılmamıştı.

Hatta evlenmesi için biz ona başka insanlar öneriyorduk, beğenip beğenmediğini soruyorduk, bir gün akraba kınası'ndayken kendisinin bana olan bakışlarını fark edince şüphelenmeye başladım, sürekli beni gözetip beni dinliyordu ben de anlamaya çalışıyordum ne yapmak istediğini, sonra bunu yakın akrabamdan başka Hanımlar fark etti ve bana söyledi der sana ilgi duyuyor senin peşinde diye.
Ben de şüpheleniyordum zaten hareketlerinden sonra düğünde ve düğün ortamlarında bana yaklaşıp işte seni beğeniyorum sana benim nazarım değer tarzında konuşmalar yanıma gelip sokulup ben çok tehlikeliyim gibi cümleler kurması öncesinde benim çok yakın aile büyüğümden annesiyle beraber gelip Biz ona talibiz sizi çok severler, araya girer misiniz oğluma istiyorum demesi, annesinin ve kendisinin buna bizzat eşlik etmesi, Bunu bana Tabii çok geç söylediler yedi sekiz ay sonra falan ama böyle bir istenme oluyormuş.

Benim Bundan haberim yok Dolayısıyla Olsaydı daha önceden ilgisinin sebebini daha net anlayabilirdim, kendisi Instagram'da sosyal medyanın yanında bütün paylaşımlarımı beğenip hikayelerime tepkiler veriyordu, anlık beğenmeler yani sanıyorum bunun bildirimlerini açmış Daha hikaye atar atmaz şak diye veriyordu Çünkü yoğun bir iş temposunda olmasına rağmen ve bir bayramda da bana bayram mesajı yazdı.

Daha önce hiç yazmamışsın zaten ben bunu çok geç gördüm, 40 dakika falan sonra gördüm teşekkür ederim Sizin de diye resim bir cevap vermiş bulundu ama bir Gülen Emoji koydum kendisi bana bu şekilde ilgisini göstermeleri başlayınca, Ben de ona çok açılamazsam da sosyal medyadan Bazı işte onun attığı videolara karşılık Ben de videolar atıyordum, benim ismimle ilgili şarkılar paylaşıyordu çok net belli etmeye başlamıştı aslında ama pandemiden ötürü hiç görüşme fırsatımız olmadığı için yüz yüze gelemedik.

Ben de çok aşırı Duygularını belli eden bir insan değilim sonrasında gördüğümde onu meğersem kız arkadaş yapmış, Benim Bundan haberim yok daha önce hiçbir şekilde Instagram'dan beni yakın eklememiştim sonra ekleyince yakın arkadaşlarına bir anda orada kızı paylaşmış, bunu benim görmem için yapmış.
Bunu neden yapmış olabilir yani burada bir soru işareti var ve hayatında kız arkadaşı varken daha önce hiç yakın arkadaşlarında değilim, Instagram'da kendisine bir yıldır ınstagram'ına bakmam hikayelerine ve resimlerini beğenmem, sebebi Alkol kullanan biri değilim kendisi alkol kullanıyordu Ve gece hayatlarına düşkündü.

Ben sormuştum içki içip içmediğini bana içmediğini söylemişti, O yüzden ilgimi belli etmiştim ama bunu yayınladığını görünce arkadaşlarının sayfalarında sürekli içkili ortamlarda ve içki içerkenki halleri, Ben kendime bu şekilde çekmiştim ondan, sonrasında kendisi kız arkadaşı yapmış ve bunu bana yakın arkadaşlardan beni ekleyerek göstermeye çalıştı biz yine karşılıklı bir araya geldik bir ortamda, orada tekrar bana asılmalara başladı işte komplimanlar yapıyor sürekli, buradan sonra Nerede olacağımı soruyor, bunu defalarca sordu ağzımdan nereye gideceğimi öğrenmek istedi ben söylemedim, Bilmiyorum gezeceğim falan diye yani, sonrası Ben ona içki içtiğini ve ben içki içen insanlara bakmadığımı söyledim, O da ben içki içmiyorum dedi içiyorsun dedim içmiyorum dedi.

Sonra başka yerde görünce beni ben şikayet Tövbe ettim dedi bana, Ben de inanmıyorum dedim hiç mi içmiyorsun dedim O da Ayda yılda bir içiyorum dedi, yani içiyorsun dedim sonrasında tekrar üzerime yürüyüp senin evin barkın yerin yurdun yok mu dedi bana, biraz gezen bir insanım Çünkü sosyal medyadan çok yayınlıyorum sanıyorum buna atıfta bulundu, Ben de evet yersiz baksızım dedim O da bana ben de yersiz barksızım dedi.
Sonra tekrar benim olduğum bir yere geldi yine bana tıflarda bulundu, Ben de kendisine senin hayatında birisi var ya onunla evlenirsin dedim, O da aynen o şekilde o kişiyle evleniyor bozuldu ve bana oradan ortamdan çekerken Hadi abla görüşürüz yaptı, Sonra beni her nerede görürse tekrar isimle hitap Etmelere başladı, hayatında hayatında o yine aynı kız olduğu halde Beni nerede görürse bana bakış atıyor benim yanıma gelip eliyle çak falan yapmaya çalışıyor, kendisine sert bir şekilde tavrımı gösterdiğim halde bu şekilde davranmaya devam ediyor.

Instagram hikayelerinden hiç vazgeçmeden bakıyor gözü üzerimde açıkçası Sizce ne yapmalıyım şu an baş başa tatile gitti o kızla, Yani en baştan beri anlattığım yakın arkadaşlarım bana ekledi göstermeye çalıştığı kızlar evlenmeye kalkıyor, evleniyorlar ama beni gördüğü yerde de bana laf atmadan duramıyor Lütfen bana yardımcı olur musunuz Aslında bu konu çok daha derin ama çok uzun oldu zaten daha ne kadar uzun yazabilirim diye yazamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
36 yaşınıza kadar yaşadığınız en ilişkimdi şey kız arkadaşı olan bir erkeğin sizin instagram storylerinize emoji atması mı 😱
Adamla ne ilişkisi yaşadınız ki aldatıldığınızı düşünüyorsunuz? Türkçemizde bir atasözü var bunun için. “Tavşan dağa küsmüş. Dağın haberi yok”

Öncelikle aldatilmamissiniz. Cunku beraber degilsiniz. Kiskanmaniza gerek yok cunku adam size karsi derin ve kesin duygular hissetseydi yaninda baska kiz olmasina ragmen birakir size net bir sekilde gelirdi. Ki adam kizla tatile gidiyor. Suan sevisiyorlar mesela size ilgisi olan adam bunu yapmaz? Sizden bir donem hoslanmis ama sonrasinda karakteri dogrultusunda baskasina yada baskalarina yönelmis ve sizide gordukce capkinlik yapmaya calisiyor gibi. Ya da adamin tamamen karakteri bu hic bisey yokken boyle davraniyor sizde bisey var zannediyorsunuz. Adamla kizin iliskisi var. sizin yok o yuzden yolunuza bakin

X