Aldatılmayı unutmaya çalışmak

Evli olsaydın çoluk Cocuk olsaydı seni aldatsaydı daha zor duruma düşerdin? Verilmiş sadakam varmış diyip ayağa kalkman daha mantıklı değil mi? Göbeğin eski sevgilinle de kesilmedi? Git gez dolaş eğlen elin oğlu için göz yaşına değerimi?

Ben yalnızsınız sanıyordum. Aile evinde aşk acısı çekmek de zordur. Bence içiniz biraz soğuyunca yüzleşseniz daha rahat atlatırsınız. Tek kelime bile olmadan kapanırsa ileride duygusal patlamalar yaşarsınız.
Ne diyecekki aptal yerine koymaya çalışacak ve benim bu hayatta en kaldıramadığım şey aklımla dalga geçilmesi o sinirle rezil oluruz anca

Gitmedim ki hiç mesajları gördüğüm an hiçbir şey konuşmadan çıktım gittim
Eve gidince stalk yaptığım hesabımdan listesine baktım aynı ismi buldum. Her siteden baktm kıza manyak gibi hala inceliyorum
Kötü olmuş ama onun bir suçu yok dışardanda normal görünebilir. İsterseb kıza bi sor bakalım neyin nesiymiş

Ne diyecekki aptal yerine koymaya çalışacak ve benim bu hayatta en kaldıramadığım şey aklımla dalga geçilmesi o sinirle rezil oluruz anca
Sizi kandırmasına izin vermeyin tabii. Hesaplaşmadan biterse sürekli aklınızda olur, zamansız hatırlarsınız. Konuşmak isterse içinizi dökün, anlasın şerefsizlik yaptığını

Dün yazmıştım arkadaşlar sevgilimin telefonunda mesajlar gördüğümü. Daha her şey çok yeni biliyorum. Ama ben dayanamıyorum acıya hazmedemiyorum . Gece tam gözlerimi kapatacağım mesajlar gözümün önüne geliyor. Bir zamanlar aşık olduğum insanı bunları yaparken düşünüyorum. Deliriyorum . İşten izin aldım kafamı toplayıp çalışamıyorum çünkü. Dizi seyredeyim zaman geçsin diyorum. En ufak bir sahnede dakikalarca ağlıyorum. Nesine ağlıyorsu öyle bir adama demeyin. Ona ağlamıyorum. Kandırılışıma isyan onunlayken hissettiğim o masum duygularıma isyan. Nasıl geçecek bu durum? Nasıl sileceğim o mesajları aklımdan gözümün beynimin içinde dönüp duruyor. Ardından sakinleşiyorum ve onu değil tabiki ama birlikteykenki hissettiklerimi özlüyorum o alışkanlık var ya hani ne kadar nefret etsem de alışkanlıklarımız vuruyo . Ama dönmem ve onu sevmem imkansız. Sonra yeniden sinirleniyorum. Ben bukadar üzgüken onun mutlu hayatına devam etmesini kaldıramıyorum. Ben iki gündür yemek bile yemezlen bekli de o gülüyor arkamdan. Birşeyleri fırlatmak isyan etmek istiyorum. Yeniden kandırılmışlığın acısı çöküyor. Nasıl geçecek bu ruh hali bozukluğu nolur yadım edin akıl verin böyle giderse delireceğim
Bu senin değil onun sucu

Allah kurtardı diye sükret. Ne sanslıyım diye düşün

Dün yazmıştım arkadaşlar sevgilimin telefonunda mesajlar gördüğümü. Daha her şey çok yeni biliyorum. Ama ben dayanamıyorum acıya hazmedemiyorum . Gece tam gözlerimi kapatacağım mesajlar gözümün önüne geliyor. Bir zamanlar aşık olduğum insanı bunları yaparken düşünüyorum. Deliriyorum . İşten izin aldım kafamı toplayıp çalışamıyorum çünkü. Dizi seyredeyim zaman geçsin diyorum. En ufak bir sahnede dakikalarca ağlıyorum. Nesine ağlıyorsu öyle bir adama demeyin. Ona ağlamıyorum. Kandırılışıma isyan onunlayken hissettiğim o masum duygularıma isyan. Nasıl geçecek bu durum? Nasıl sileceğim o mesajları aklımdan gözümün beynimin içinde dönüp duruyor. Ardından sakinleşiyorum ve onu değil tabiki ama birlikteykenki hissettiklerimi özlüyorum o alışkanlık var ya hani ne kadar nefret etsem de alışkanlıklarımız vuruyo . Ama dönmem ve onu sevmem imkansız. Sonra yeniden sinirleniyorum. Ben bukadar üzgüken onun mutlu hayatına devam etmesini kaldıramıyorum. Ben iki gündür yemek bile yemezlen bekli de o gülüyor arkamdan. Birşeyleri fırlatmak isyan etmek istiyorum. Yeniden kandırılmışlığın acısı çöküyor. Nasıl geçecek bu ruh hali bozukluğu nolur yadım edin akıl verin böyle giderse delireceğim
Birincisi o üzülmüyor die düşünmeyin. İllaki üzülüyordur sonuçta bir insan kaybediyorsunuz. İki taraf içinde elbetteki zordur. Ama affetmeyin bence cünkü tekrar eder. Biraz zaman verin kendinize üzülün ağlayın normal böyle şeyler. İki üç hafta sürebilir. Sonra rutin olacak ara ara elbet aklınıza gelip hüzünleneceksiniz. Ama etkisi okadar çok olmaz. Bi süre sonrada Bi anından ibaret olacak. Olaya şöyle bakın bu sizin için bir tecrübe bir ders oldu. Yaşadıklarınızla bir sonraki adımınızı daha sağlam atarsınız

Bu acıyı yaşamış biri olarak söylüyorum çok güzel geçiyor.
Ah şu sitenin bir dili olsa da konuşsa :))
Girip günlüğe yazardım hep bu sitenin, Öyle de bir aldatıldım ki ne mesajlar neler neler.
Sonra geçti gitti. Hayatıma öyle biri girdi ki aldatıldığıma şükrettim.
Acınız çok taze, zamanla geçecek emin olun.
Üzülün ama kendinizi yıpratmayın. Tek çareniz zaman.

Off, bir haftadır konunuzu takip ediyorum çok üzüldüm ya. Çok empatik bir insanım ve kendimi yerinize koyunca çok üzüldüm inanın. Be serefsiz mahluk, cinsellikte yasiyormussunuz işte, neden başka biriyle hayvani, salt cinsellik üzerine kurulu bir ilişki daha yaşıyorsun, yetmeyen ne! Böyle bir serefsizden kurtuldugunuz için ileride sukredeceksiniz ama şimdilik acı çekmekten başka yapacak bir şey yok. Zaman lazım. ilişkinizdeki masum sevgiye çok yazik olmuş. Şimdi alsın, tepe tepe kullansın cinsellik arkadaşını pislik. O pislikle sakin konuşmayın. Her şey ortada. Her şey çok açık, gizli kalan bir şey yok ki, konuşup rahatlayasiniz? Sildiniz madem, ölümüne silin, bahanesi bile olamaz ki. Mazereti bile olamaz. Onunda sizin karsiniza çıkacağını sanmıyorum. Her şey ortada çünkü. Yalan söyleyecek bir yalan da kalmamış.

Güncelleme : ayrılmayı hazmedemedi. Rahatının kaçmasının şokunu üstünden atamıyor. Peşimi bırakmıyor günlerdir yıldım gerçekten yıldım. Engellesem bile olur olmadık şekillerde farklı profillerden numaralardan ulaşıyor. Sürekli iş çıkışıma geliyor. Kesinlikle dönmem ama yaptıkları bıktırdııı

Güncelleme : ayrılmayı hazmedemedi. Rahatının kaçmasının şokunu üstünden atamıyor. Peşimi bırakmıyor günlerdir yıldım gerçekten yıldım. Engellesem bile olur olmadık şekillerde farklı profillerden numaralardan ulaşıyor. Sürekli iş çıkışıma geliyor. Kesinlikle dönmem ama yaptıkları bıktırdııı
Affedeceksiniz bence.

Konunuza hakimim. Öyle hissettim diyelim. Çünkü hep öyle oluyor. Başlarda her aldatılan esip gürlüyor sonra da onsuzluğa dayanamayıp affediyor 🤷‍♀️
Anladım. Hayır benim için onsuzluk diye birşey yok bitirdi bendeki yerini ve şu an her yaptığı şey batıyor tahammül edemiyorum bir yerlerden çıkmasına

Anladım. Hayır benim için onsuzluk diye birşey yok bitirdi bendeki yerini ve şu an her yaptığı şey batıyor tahammül edemiyorum bir yerlerden çıkmasına
Erkekler düzen bozmayı sevmezler. Bir süre geçtikten sonra size ulaşmaya çalışacağı belliydi zaten. Alışılmışık vardır onda da. Affetseniz zaten bir süre geçince yeni heyecanlar arayacaktır.

Beni aldatan eski sevgili de aynılarını yapmisti, aman sakin ha kanma kanma.

Benim aldatıldığımı öğrenmemin üzerinden ta. 18 ay geçti. Ben yeni yeni iyileştim sayılır. Zamanla geçmiyor azalıyor sadece.

Şöyle düşünün. Şuan içinizde fırtınalar kopuyor ya. O fırtınalar gelgitler kaoslar delirme halleri falan size sabri direnci gücü öğretiyor.

Bu hayatta en önemli şey duyguları yönetebilmek. Siz acınızı hissedin ve yaşayın. Bu zor günleri atlattıktan sonra kimsenin sizi yıkamadığını goreceksiniz .

Ben artık eskisi gibi ağlak biri değilim. Korkmuyorum eskisi gibi hayattan. Acı çekmekten de korkmuyorum. Artık çıtkırıldım değilim. Daha acımasız biri oldum. Eskisi gibi kendimi kimseye de üzdürmüyorum.

Yani bu acı insana aslında çok şey katıyor.

Acınızdan kaçmayın. Onunla mücadele etmeyi ve o acıyla hayatınıza devam edebilmeyi öğrenin.

Allah yardımcınız olsun. Psikiyatrist bana 2 senede ruhun iyileşecek demişti. 1.5 sene oldu. 6 ay sonra bakalım nasıl olacağım.

Geçmişte eski erkek arkadasim basit bi nedenle, sebepsiz denilebilir hatta, bi anda birakti beni. 3 ay sonra geri döndü. Oyle sevdigim halde geri donmedim. 3 aydir ne cektigimi uzuntuden bir ben biliyordum. Ben üzgünken o keyfine bakiyordu. Geri dondugunde ben yoktum. Ruhumu iyilestirmustim. Beni sebepsiz yuzustu birakanin elini tutacak kadar aciz degilim demistim. Şok olmustu. Asla barismadim. Asla

X