aldatma hikayesi

valla bençe hiç doğru değil, niye kocalarımız baştan çıkıcak potansiyeldede biz değiliz.Niye beni bi adam kandıramıyor, hatta niyet bile edemiyor.
Onlar mizi aldatınca biz affedicez öbür kadını suçlucaz çünkü erkek, ama biz onları aldatınca onlar bize or..pu diyecek, öbür adamda elinin kiriyle kalacak öyle mi, siz böyle düşünün böyle eğitin erkek çocuklarınızı, kadınlar suçludur, kadın kadının düşmanıdır, kadın adamı baştan çıkarır deyin
Günah herkese günah, baştan çıkmayacak,çıkarılamayacak kadar ahlaklı olmak herkesin içinde olmalı, kocaların niyetiyse aldatmak elbette kaşınan birini bulacaklar, ama yok niyetlerinde yoksa karşılarında Nicole Kidman soyunsa hiç bişi yapmaz yapmak istemeyen,vicdanına onuruna namusuna ahlakına sığdıramayan erkek. Çünkü düşünmeli o yapan onun karısı yada kızı da olabilir.Onun da başına gelebilir aldatılmak. Böyle empati kurmalı erkek dediğin.Erkek de değil insan dediğin. Rabbim bizi erkekler kadınlar bitkiler hayvanlar olarak mı yarattı acaba, yoksa insanlar, bitkiler, hayvanlar olarak mı yarattı. Ve bütün bu kurallar din ahlak sadece kadınlar için mi, unutmayın ki kızlar kadınlarında nefsi var siz kendinizi koruyabiliyorsanız kocanızda korumalı, yoksa aldatılmada piyon olan zavallı erkek ve kadınların günahı en yakınınızdaki eşinizinkinden çok değil, hem ne biliyorsunuz eşinizin zayıf karakterli, sevgi yoksunu bi kadını baştan çıkarmadığını, bence erkeklerde de çok suç var ve yanlarına kar kalmamalı, böyle şımartınca bu işin arkası kesilmez

Son düzenleme:
LAVANDA arkadaşım ben sana kesinlikle katılmıorum çnkü kadınlarrın hepside EVLİ bi erkeğe "hayır" dese o adam karısını aldatacak birini bulamaz diimi ama? ve ister istemez aldatamaz ama gördüüm şuki evli veya bekar kadın ve kızlarımız önüne çıkan her erkeğe evet der oldu! ve erkekler için de aldatmak tabi daha kolay oldu ve doğal olarak daha cazip hale geldi...bence günümüzün kadın ve kızları zaten oralarını buralarını açıp erkeklere kendilerini rahaaat rahat gösteriolar inan ki ben kadın olarak bile bakıorum ya... çarşıya çık sanırsın ki panayırdasın: her yaşta kadını esmeriyle, kumralı ve sarışınıyla her boyda posda görürsün hemde heryerleri meydanda! eee erkeklerde doğal olarak bakar sonra az daha ileri gitmek ister ve cesaret edip de giderse ee ozaman size yeni boynuzlarınız hayırlı olsun derim... bence yani kadınlarda giyimlerine biraz dikkat etmeleri gerekir dışarıya çıkarken çnkü onlarda sonuçta erkek bi bakmaz iki bakmaz üçüncüye de kendine hakim olamaz haklı olarak! ben zaten o açık saçık insanlara hep kızmışımdır çnkü niyetlerinin kötü olduu baştan belli! yani ben daima kadınlara suç bulmuşumdur... erkekler bana daha saf geliolar neden derseniz bi kadın görüolar güzel alımlı ve doğaları gereği(ve allah korkusu yoksa) kapılıolar kadına ve sonu maalum...aah ahhh çook doluyum bu kadınların kırıtmaları konusunda (başıma gelmedi çok şükür) ama çevremde çook çekenler var...üzülüorum ve suçu yanlızca KADINDA buluorum...hadi erkekler kaba anlamıolar kadının halinden de karşıdaki o kadın neden hemcinsinin yerine kendini koymaz onu anlamıorum! bide marifetmiş gbi kendini daha özel ve güzel zanneder!!!(ama aslında aptalın tekidir)

canım bende evliyim, başıma gelse çocuğum olsa belki yüzde bir ihtimal bende kocamı affederim( tabii bu konuda Rabbim herkesi benide korusun, karşılaşmayalım İnşaAllah) ama yinede o zayıf karakterli kadınlara bişi diyemiyorum ben.Bende deniz olan bi yerde yaşıyorum ve inan ben iş yerinde eğilince belim açılmasın diye yaz günü fanilayla çıtçıtlı bady le işe giderken bizim burda sokaklarda bikiniyle bile dolaşıyorlar, o zaman burda çoğu erkeğin kendine hakim olamayıp karısını aldatması lazım.Onların doğaları öyle diyoruz, kendimize kocalarımızı affetmeye bahane arıyoruz bence ki bu devirde kadınlarında kendini koruması zor. Herkesin bi telefon sapığı, bi hayranı olmuştur bi devir. Hoşumuza gidip yüz mü verseydik.O zaman koclarımız olabilir, kadınlık hali, beğenilmek hoşuna mı gitmiştir diyecekti bizler için.Yapmayalım evdeki adam niyeti bozduysa elbette kendine bi kadın aklına girecektir. Çünkü buna o izin verir.İstese kaçar çünkü.Silah dayamıyor kimse kimsenin başına.

X