Aldatmaninda kalitelisi olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi dk ben anlamadım sadece arabada oyle takılmışlar ve enfeksiyonmu kapmış bence arabada daha fazlası olmuş hatta bence arabada değil detayı derin...
allah size yardım etsin önünüze bakın gücünüz yerindeyse

Ne yani bi gun icinde mi belirtmis hastalik kendini? Kusura bakmayin ama olamaz kendimde yasadim biliyorum.

Babamın böyle şeylerine 13 yaşında şahit oldum hem annem anlattı kendimde duydum ee anne boşan siz varsınız kardeşleriniz var bu kadar girursuzlik olmaz ne ben ne kardeşlerim boşansalar zil takip oynardık lütfen kendi evloliginizi çocukların arkasına sığınıp kurtarmaya çalışmayın hiç bi çocuk boule iğrenç bir baba istemez

Çocuklarıniza söyleyecekseniz de boşanın vay efendim baban boule birşey yaptı da ben sizin için duruyorum hikayelerini söylemeyin siz unutursunuz ki büyük ihtimal unutacaksınız çocuklar asla unutmucak boşanmaya niyetiniz varsa herşey halolur ha yoksada hiç uzatmaya gerek yok 3 maymunu oynayın bi zahmet çocukların psikolojini bozmaya kimsenin hakkı yok

Artık eşi mı yalan söylüyor, konu sahibi mı bize öyle şeyler anlatıyor bilmiyorum ama buna kim inanir.
Kadir

İlk çöpe atışı değilmiş zaten?

Konuyu hortlatmış gibi oldum ama, konu sahibi sizi çok merak ettim, ne yaptınız boşandınız mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…