Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

merhaba kıslarr..ben lazer yaptıryorum bu bölümüde dikkatlice takip ediyorum..
şimdii cene bıyık favori yani alın hariç yüzümü yaptırcam diye konuşmuştum lazerci ile..ama göz etrafında kahve tüyler var oraları hiç almıyor yapan kadın..belki kalınlaşır dedi..sadece kalın olan tüyleri alıyor yama gibi oluyo busefer..sizcee o kahve tüyleride aldırayımmı..kalınlaşır diyorlar korkuyorum:KK43::KK43::

Canım ewt kalınlaşıyor diyorlar onlara iğneli yaptırırsın biraz sabır et lazerlik kılların bitsin duruma bakarsın canım sewgilera.s.

teşekkürler cnm..ozaman hiç elletmiyeyim o kısımları..iyicene maffetmek istemiyorum yüzümü:)

kızlar ben genitale başlamıştım bugün de kontrol seansına gittim baya canım yandığı için geçen sefer dudak kısmı falan kalmıştı bu sefer halletti şu an baya acıyor da farkında değildim ben demin baktım çok korkunç görünüyor büzüşmüş 95 yaşında nine cildi gibi bir de siyahlaşmış geçen sefer yer yer kabuk olmuştu bu sefer komple kabuk mu olacak =S telaşlandım biraz normal mi bu durum?

kızlar ben genitale başlamıştım bugün de kontrol seansına gittim baya canım yandığı için geçen sefer dudak kısmı falan kalmıştı bu sefer halletti şu an baya acıyor da farkında değildim ben demin baktım çok korkunç görünüyor büzüşmüş 95 yaşında nine cildi gibi bir de siyahlaşmış geçen sefer yer yer kabuk olmuştu bu sefer komple kabuk mu olacak =S telaşlandım biraz normal mi bu durum?

Durumun bu şekilde olmaması gerekir.. sanırım fazla yüksek dozda çalışmışlar.. bende de üst bölgede siyahlaşma olmuştu.. resmen yaktılar diyebilirim.. tavsiyem merkezini değiştir.. Bu işte pek ehil değiller sanırım.. Ben öyle yaptım.. ve şu an çok memnunum.. Hatta gittiğim lazer de rengi bile açıldı...Daha fazla koyulaştırmadan Pişik kremi ve bebantene kullan.. İhmal etme.. Geçmiş olsun

Durumun bu şekilde olmaması gerekir.. sanırım fazla yüksek dozda çalışmışlar.. bende de üst bölgede siyahlaşma olmuştu.. resmen yaktılar diyebilirim.. tavsiyem merkezini değiştir.. Bu işte pek ehil değiller sanırım.. Ben öyle yaptım.. ve şu an çok memnunum.. Hatta gittiğim lazer de rengi bile açıldı...Daha fazla koyulaştırmadan Pişik kremi ve bebantene kullan.. İhmal etme.. Geçmiş olsun

çok sağol..bepanthen kullanıyorum acısı geçti neyseki ama sertleşti baya komple kabuk olacak sanırım :çok üzgünüm: dökülünce leke kalmaz dediler ama bakalım...

çok sağol..bepanthen kullanıyorum acısı geçti neyseki ama sertleşti baya komple kabuk olacak sanırım :çok üzgünüm: dökülünce leke kalmaz dediler ama bakalım...

Ben de hiç kararma ve kabuklanma olmadı 6. seansıma gireceğim. Yakma mı oldu acaba deride :bbo:

bendede olmadı şükür öyle bişey ama bacaklarımın arka kısımlarında leke olmuştu oda batıklardan olabilir dedi sonra geçti zaten gittiğin merkezle bi konuş canım inş leke kalmaz sewgilera.s.

yüksek dozdan kaynaklanabilir banada geçen seansımda kabuklanma olabilir demişti allaha şükür tenim hassas olmadığı için sorun yaşamadım ama genital bölgede dediğin gibi büzüşme oldu sarktı resmen birde batıkların olduğu yerlerde yanıklar oluşmuştu onlarda iyileşti çok şükür
inşallah büzüşme geçici olur :))))

ben hem koltukaltıma hem de genital bölgeye lazere basladim.Aman yarabbi o nasıl acı oyle cigerimi sokuyorlar sandim.yaklasık 6-7seans gerekiyormus tanrım nasıl katlanılır bu acıya...

ben hem koltukaltıma hem de genital bölgeye lazere basladim.Aman yarabbi o nasıl acı oyle cigerimi sokuyorlar sandim.yaklasık 6-7seans gerekiyormus tanrım nasıl katlanılır bu acıya...

canım emla krem war onu sürer gidersin acımaz canımm sewgilera.s.

cnm bende bugun basladım bende senin dedigin yerlerime yaptırıyorum .....yapan kadın oldukca dayanıklı oldugumu soyledi ...benim canım cokta tatlı deildir belki o yuzden pek canım yanmadı

arkadaşlar öğrendiğime göre artık lazer epilasyon mayıstan itibaren sadece hastanerde yapılabilecekmiş.lazer merkezlerinde doktor olsa bile mayıstan itibaren yapamıcakmış.bu konu hakkında bilgisi olan varmı? eğer öyleyse peşin para vermek sakıncalı olabilir..

arkadaşlar öğrendiğime göre artık lazer epilasyon mayıstan itibaren sadece hastanerde yapılabilecekmiş.lazer merkezlerinde doktor olsa bile mayıstan itibaren yapamıcakmış.bu konu hakkında bilgisi olan varmı? eğer öyleyse peşin para vermek sakıncalı olabilir..

bilmiyorum ben canım ama bence ona göre belge falan alabilirler belki güzellik salonlarını kapsıyodur bu olay onlar hem kuaför hem lazer olunca belki oralarda kaldırılabilir çünki orası kuaför bizim gittiğimiz yer sadece lazer epilasyon yapıyo araştırmak soruşturmak lazım tşkrler bilgin içina.s.

bilmiyorum ben canım ama bence ona göre belge falan alabilirler belki güzellik salonlarını kapsıyodur bu olay onlar hem kuaför hem lazer olunca belki oralarda kaldırılabilir çünki orası kuaför bizim gittiğimiz yer sadece lazer epilasyon yapıyo araştırmak soruşturmak lazım tşkrler bilgin içina.s.

zaten lazer şuan sadece lazer merkezlerinde yapılabiliyor ve doktor bulunmak zorunda.kuaför salonlarında ise sadece ıpl türü foto epilasyona izin veriliyor, lazere izin verilmiyor.bu yeni yasa ile birlikte ise mayıstan itibaren artık lazeri lazer merkezleri de yapamıcakmış, hastanelerde yapılabilecekmiş sadece. bir hastaneden aldığım bilgi bu.ama bununla ilgili herhangi bir yönetmelik bulamadım. yine de bilginiz olsun arkadaşlar.bu arada ıpl yine yapılabilecek o zaten lazer değil.

Son düzenleme:
Bende Alexandrite cihazıyla koltuk altlarımı yaptırdım yiğenim çalışıyor güzellik merkezinde ama iyikide yaptırmışım. 3 seanstan sonra aşırı azalma oldu ki benim koltuk altı biraz fazlaydı Çok şükür bitti sayılır.Bende duydum 2010 dan sonra bu uygulama hastaneler tarafından yapılacak deniyor ama daha fazla bir bilgim yok

Buldum arkadaşlar yönetmelği:Yönetmelik gereği 2010 yılı ocak ayı itibari ile
"Lazer epilasyon merkezi, Estetik merkezi, Güzellik merkezi" adı ile bilinen kuruluşların bu ünvanları kullanmaksızın kapatılmasına karar vermiştir.

Sağlık Bakanlığı Tarafından 15.02.2008 tarihli 26788 sayılı resmi gazetede yayınlanan AYAKTA TEŞHıS VE TEDAVı YAPILAN ÖZEL SAĞLIK KURULUŞLARI HAKKINDA YÖNETMELıK ile Güzellik Merkezi kavramı ortadan kaldırılmış, lazer epilasyon dahil tüm medikal estetik uygulamaların hastane ve polikliniklerin sadece dermatoloji veya plastik cerrahi polikliniklerinde veya bu branş hekimlerinin özel muayenehanelerinde yapılması öngörülmüştür. ılgili yönetmelik mevcut güzellik merkezleri 'nin en geç 01.01.2010 tarihinde kapanmasını öngörmektedir.

(2010a kadar yani 8 ay süreli var kapatmaları için)

eyvah eyvah benim peşin param gitti 8 seans anlaşmıştım o tarihe kadar 6 seans ancak doluyor inşallah hemen olmaz ya

herkese,merhaba
bugün lazere başladım.Alexandrite blueshine?cihaz hakkında bilginiz yada tecrübeniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.çünkü devam edip etmeme konusunda kararsızım.yaparken acı olduğu icin yanında soğuk hava da verdiler ama etkisi az olur dedi yapan kişi.Bitirme paketi olarak aldım.

bugun ikinci seansıma gittimm ayarları arttıgı için çok canım yandı şu an olmuş hala yanıyo yüzüm...benden önceki kızın 13.seansıymış yüz için kalınlar bitti ama tüy şeklinde kalmışş..4 seasnta kalınlar tüy olur ondan sonra tüyler zor gidiyor dedi..bakalımm umarım eziyetlerimize ve ordan burdan kesip ayırdıgımız paralar boşa gitmez inş..

X