Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

Kızlar ben 7-8 aydır bir merkeze gidiyorum daha önceden de yazmıştım. Kollarımın 4.seansı bitti 1,5 ay oldu nerdeyse 4.seans biteli doğru dürüst bişey yok kolumda.Ara ara kalanlar ver fakat belli değil. Bacaklarımın 3.seansı bitti, cumartesi günü 4.seansım var onlarda da baya baya azalma var. Bacaklarımda tek tük ver yine. Bir de genital yaptırdım 15 gün önce, regl olduğumdan kontrol seansına gidemedim. Yarın arıcam lazercimi napıcaz diye. Üst kısımlar döküldü ama, bazı yerler duruyo aynen. Onlarda kontrol seansında biterdi ama gidemedim:)) Bir de ben emla krem sürdüm gitmeden 1 saat önce:) Hiç acı macı kalmadı. Süper bişey bu emla...Şiddetle tavsiye ediyorum... Kesinlikle emlasız gitmeyin gentitale... İnşallah kurtuluruz bu tüylerden....

Kızlar ben 7-8 aydır bir merkeze gidiyorum daha önceden de yazmıştım. Kollarımın 4.seansı bitti 1,5 ay oldu nerdeyse 4.seans biteli doğru dürüst bişey yok kolumda.Ara ara kalanlar ver fakat belli değil. Bacaklarımın 3.seansı bitti, cumartesi günü 4.seansım var onlarda da baya baya azalma var. Bacaklarımda tek tük ver yine. Bir de genital yaptırdım 15 gün önce, regl olduğumdan kontrol seansına gidemedim. Yarın arıcam lazercimi napıcaz diye. Üst kısımlar döküldü ama, bazı yerler duruyo aynen. Onlarda kontrol seansında biterdi ama gidemedim:)) Bir de ben emla krem sürdüm gitmeden 1 saat önce:) Hiç acı macı kalmadı. Süper bişey bu emla...Şiddetle tavsiye ediyorum... Kesinlikle emlasız gitmeyin gentitale... İnşallah kurtuluruz bu tüylerden....

nurem kollarını tammı yoksa yarımmı yaptırıyorsun benim üst tarafa yapmıyorlar ya son seansta rica minnet azda olsa yaptırdım milletin altta olur benim üstte var çok garip oluyor yaw..
diğer bölgeler benimde azaldı galiba sürekli kontrole gittiğinden ne durumdayım anlayamadım.bakılım haziran sonunda 4.seansın var o zamana kadar ne kadar çıkacak merakla bekliyorum

kızlar emla bende hiç işe yaramadı lazerde kıvranıyorum resmen. nolur bildiğiniz başka bi yöntem varsa söyleyin. eczacı tanıdığı olan varsa sorsun. acaba şu dişçilerin kullandığı spreyler işe yarar mı? deneyen varsa lütfen söylesin artık acı çekmek istemiyorum:KK43:

kızlar emla bende hiç işe yaramadı lazerde kıvranıyorum resmen. nolur bildiğiniz başka bi yöntem varsa söyleyin. eczacı tanıdığı olan varsa sorsun. acaba şu dişçilerin kullandığı spreyler işe yarar mı? deneyen varsa lütfen söylesin artık acı çekmek istemiyorum:KK43:

bende de pek etkisini göstermiyor demekki bir tek anormal olan ben değilim kime sorsam cok fazla ağrımadığını söylediler ama mecburiyetten dişimi sıkıp yaptırıyorum hatta gelecek seansta dudak üstüme de krem sürüp öle lazer yaptırıcam çünkü benim bıyık bölegsi yapılırken acaip acıyor gözlerim yaşarıyorsenağlama

nurem kollarını tammı yoksa yarımmı yaptırıyorsun benim üst tarafa yapmıyorlar ya son seansta rica minnet azda olsa yaptırdım milletin altta olur benim üstte var çok garip oluyor yaw..
diğer bölgeler benimde azaldı galiba sürekli kontrole gittiğinden ne durumdayım anlayamadım.bakılım haziran sonunda 4.seansın var o zamana kadar ne kadar çıkacak merakla bekliyorum

Canım benimde üst kolumda var ama daha yaptırmadım. Diğer seanslar bitsin ondan sonra yaptıracağım. Neden yapmıyolar anlamadım senin üst kolunu??

benimkinde yapmama gerekçeleri o bölgedeki tüylerin boylarının uzayacağıymış daha çirkin olur diyor ..

istersen ani bi sakatlanma olduğunda sporcuların kullandığı spreyleride deneyebilirsin .. spor malzemeleri satan dükkanlarda bulabilirsin ama hassas bölgelere zararı varmı hiç bi fikrim yok ...

o spreylerin hassas bölgelere zararı olacağını sanmam çünki bu enjektabl,ların olmadığı dönemde diş hekimleri diş çekimlerinde damakta onu kullanırlarmış......

o soğutucu bi sprey çok işe yarayacağını sanmam. evde var ondan ama ben uyuştursun istiyorum. diş doktorlarının kullandığının adı ne acaba? maaşımı alınca eczaneye gidip sorucam. ne gibi bi zararı olabilir ki! herşeyi denedik zaten bi o kaldı. eğer bulursam sizlere de haber veririm mutlaka.

kızlar ikinci seans ilk seansa göre daha az acıyor mu.. :KK43:

1. seans gibi acıyo canım belkide biraz fazla 1e dayandıysan 2.yede dayanırsın 3-4 de atış hızını arttırıyolar arttırmaları iyi daha cabuk biter sonunda kılsız kalıcaksın unutmaaaaaşutarafagitti

kızlar o dediğiniz soğutucu spreyden aldım ama hiç işe yaramadı:KK43: sadece ani bi soğukluk hepsi bu.
üzgünüm kızlar. diş doktorlarının kullandığı uyuşturucu spreyi de internetten araştırdım bizim gibi bir akıllı daha sormuş diş doktoruna internet üzerinden, o sprey sadece mukozal bölgeleri uyuşturuyormuş, damak gibi yani. bacaklarda yada başka bi bölgede işe yaramaz demiş doktor. ve böyle anestezik uygulamaların doktor gözetiminde yapılması gerekirmiş çünkü ölümle sonuçlanan yan etkileri bile varmış:KK43:

arkadaşlar bnmde haftaya seansım var ilk kez gidicem k.altı ve genital emla krem alıp gelirseniz daha iyi
olur dediler bu kılların dökülme süresi ne kadar bide hepsi dökülüyor sonra tekrar mı çıkıyor nasıl oluyor bu iş ?

arkadaşlar bnmde haftaya seansım var ilk kez gidicem k.altı ve genital emla krem alıp gelirseniz daha iyi
olur dediler bu kılların dökülme süresi ne kadar bide hepsi dökülüyor sonra tekrar mı çıkıyor nasıl oluyor bu iş ?

Canım ilk önce gidene kadar son 4 güne kadar jilet yap kalınlaşsın

Koltuk altı we genital 10 15 günde dökülüyo dökülmeyenlerse kontrol seansında tekrardan atış yapıyolar onlarda sonra dökülüyo cıkma süresi ise bir bucuk iki ay sonra çıkıyo zaten ikinci seansında gelmiş oluyo

İkinci seansına 10 15 gün kalada yine jilet yap canım kalınlaşsın okiş mi tatlım kolay gelsina.s.

ama nur ummm kadın jilet vurmayın dedi off ya sinir oldum ne yapsamki acaba

Canım neyle alıyosun normalde bence al sen jiletle güclensin gitmeden bir hafta önce bırak uzasınlar daha warmış gitmene agdayla alıyosan incedir tüylerin jiletle alırsan sertleşirse iyi sonuç alırsın kadına bakma sen-tatlicadiarzu- gitmeden 1 hafta önce bırak jiletlemeyi uzasınlar okişmi tatlım

kızlar bende genitel ve koltuk altı yaptırdım dün..19 unda kontrolüm var..kontrolde kalan kıllara 1. seanstan daha yüksek dozla mı giriyorlar..bilgisi olan varsa paylaşabilir mi..yani daha mı çok acır bundan sonra..

kızlar bende genitel ve koltuk altı yaptırdım dün..19 unda kontrolüm var..kontrolde kalan kıllara 1. seanstan daha yüksek dozla mı giriyorlar..bilgisi olan varsa paylaşabilir mi..yani daha mı çok acır bundan sonra..

Canım aynı acı duyarsın makinenein görmeyen kılları dökülmeyenler onlar biraz fazlası olur weya fazla değildir dayan sende canım sonunda bitecek sewgilera.s.

ben geçen sene 3 seans bacak ve koltukaltı yaptırdım hiçbir krem vs kullanmadım hiç de bahsedildiği gibi acı duymadım hatta çok korkuyordum giderken zira ben acıya hiç dayanamam korkudan ağda bile yaptıramıyordum alexandrite cihazıyla çok iyi bir merkezde yaptırdım istanbulda ve sonuçtan da çok memnun kaldım devam edemedim malesef maddiyat yüzünden ama en kısa zamanda devam etmek istiyorum. epeyce azaldı tüyler 1-2 seans daha gidebilsem hiç kalmaz sanıyorum çok rahat birşey tavsiye edeiyorum

X