Lazer Epilasyon Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

ben on seans ıpl yaptım alex e gecmeyşi düşünüyorum ne yani şimdi o da mı sıkıntılı olcak :KK43:( üf yaa

Canım bu doktorumun bana sohbet arasında söylediği birşeydi, herkeste durum aynı mıdır bilemiyorum. Alex uygulamasına başlamadan önce uygulamanın yapılacağı yere doğru bir şekilde karar verdiysen durumunu oradaki uzmana danışıp daha sağlıklı bilgi alabilirsin bence. Daha güvenilir bilgiler almadan umutsuzluğa kapılma hemen. Böyle durumlar çok değişken, kişinin anatomisi, kıl yapısı, teni, oluşturduğu direnç, genetik ve hormonal boyutu derken bir çok değişken giriyo işin içine..
umarım en kısa sürede en iyi sonucu alırsın..

ya ben bisi sorucam.simdi benim irakli bir arkadasim var.kendisi internetten PHILIPSin lazerli epilasyon cihazini aldi.500 euroya yani 1000 tl ye.normalde lazerde biraz kilin cikmais lazim ya,arkadasin aldiginda istedigin yeri killardan temizliyosun agda vs.yapiyosun ve sonrasinda lazeri uyguluyosun yoksa yakiyor.denedi öyle gördüm,yandi.sizce bu fiyat nasil?yani evde kendi yapiyor.bir sikinti olmadan .birde kuaförün en az 5 seans yaptigini düsünürsek misal.nasil bu fiyat?ay birde banada denedi nasil korktum ya :KK1: tuttu cihazi üstünde bir lambasi vardi önce yesil oluyor sonra kirmizi oluyor ve elime lazerin isigini verince o sesten nasil korktum ya :KK1::KK1:

ya ben bisi sorucam.simdi benim irakli bir arkadasim var.kendisi internetten PHILIPSin lazerli epilasyon cihazini aldi.500 euroya yani 1000 tl ye.normalde lazerde biraz kilin cikmais lazim ya,arkadasin aldiginda istedigin yeri killardan temizliyosun agda vs.yapiyosun ve sonrasinda lazeri uyguluyosun yoksa yakiyor.denedi öyle gördüm,yandi.sizce bu fiyat nasil?yani evde kendi yapiyor.bir sikinti olmadan .birde kuaförün en az 5 seans yaptigini düsünürsek misal.nasil bu fiyat?ay birde banada denedi nasil korktum ya :KK1: tuttu cihazi üstünde bir lambasi vardi önce yesil oluyor sonra kirmizi oluyor ve elime lazerin isigini verince o sesten nasil korktum ya :KK1::KK1:

Canım ben böyle bi cihazı ilk defa senden duyuyorum, ama IPL tarzı bi cihaz olması kuvvetle muhtemel, ki böyle lazerli cihazların uzman olmayan kişilerce kullanılması ne kadar doğru olur tartışmaya dahi gerek yok bence. Çok ciddi yanıklar, tahribatlarla karşılaşabilirsin. Ben iyice araştırmanı tavsiye ederim..

$epi1[1].jpg cihaz bu iste...

Arkadaşlar alexandrite lazer epilasyonla nasıl sonuçlar aldığınızı paylaşır mısınız? mesela ben alex epicare cihazının olduğu bir merkezle görüştüm, çok etkili olduğunu söylüyorlar ama son seanlara doğru bu cihaz iyice küçülmüş olan tüyleri görüyor mu? İzmirde sadece alex ile istediği sonuca ulaşanlar özelden merkezin adını yazarsa gidip orayı araştırırım. haberlerinizi bekliyorum:)

Tam emin olmamakla beraber bu cihaz IPL'in jelsiz uygulanan bir versiyonu gibi geldi bana, çünkü flashlight falan yazıyo ya öyle bi bağlantı kurdum. Bence bilen birilerine danış derim, uzman olursa daha sağlıklı bilgiler alabilirsin. Sonuçta cilt bu yani, daha ciddi sonuçlar doğurmasın tüylerinden kurtulmak isterken. kesin ve detaylı bilgi ednirsen de bizlerle de paylaş lütfen.

Arkadaşlar alexandrite lazer epilasyonla nasıl sonuçlar aldığınızı paylaşır mısınız? mesela ben alex epicare cihazının olduğu bir merkezle görüştüm, çok etkili olduğunu söylüyorlar ama son seanlara doğru bu cihaz iyice küçülmüş olan tüyleri görüyor mu? İzmirde sadece alex ile istediği sonuca ulaşanlar özelden merkezin adını yazarsa gidip orayı araştırırım. haberlerinizi bekliyorum:)

İyice küçülmüş olan tüyleri görebilceğini sanmıyorum, ama şöyle bi düşünce oluşmasın kafanda, bu cihaz tüm vücut tüylerini küçülte küçülte incelterek kademeli yok etmiyor. Yani kalın siyah olan etki alanındaki tüyleri eğer büyüme evrelerindeyse tüyler tahrip edip yok ediyor, geriye kalan son seanslardaki tüyler ise etki etmediği aralardan çıkan ince tüyler oluyor. Bu gibi tüylerde ise alex sonuç vermiyor ama nd-yag cihazının sonuç verme ihtimali olabiliyor, genelde ince tüylere nd-yag uyguluyorlar son seanslarda. Eğer hala etki görülmüyorsa yapılcak bişi yok o tüylere. Ama o tüylerin de seni rahatsız ediceğini sanmıyrm. Çünkü onlar yüzümüzdeki ince görünmeyen tüylere dönüşüyorlar. bu yüzden hem alex hem de nd-yag cihazı olan merkezleri seçmeni tavsiye ederim.

ben de alexandrite lazer yaptırdım kolaltı ve bacakta.Kolaltı çok başarılıydı ama bacak hala aynı...

Tam emin olmamakla beraber bu cihaz IPL'in jelsiz uygulanan bir versiyonu gibi geldi bana, çünkü flashlight falan yazıyo ya öyle bi bağlantı kurdum. Bence bilen birilerine danış derim, uzman olursa daha sağlıklı bilgiler alabilirsin. Sonuçta cilt bu yani, daha ciddi sonuçlar doğurmasın tüylerinden kurtulmak isterken. kesin ve detaylı bilgi ednirsen de bizlerle de paylaş lütfen.

yok hic jel kullanilmiyor.direk tutuyosun cildine.birde yanlis aladiniz galiba ben sadece fiyati sordum .kendime yapmiycam bu uygulamayi.yani bu cihazi almiycam belki ilerde param olursa yaparim bir merkezde

Bu arada ilk gittiğimde ben bıyık icin gitmiştim ancak, bıyık kılları ince olduğundan dolayı hic başlamayalım dedi dokdtorum yazık olur cevap vermez bu yöntem ile ince kılar hicbir zaman başarılı olunmuyor dedi, güvendim ve kol altı ile denedim ve dediğim gibi memnunum..

Bende bu yöntemi kullandım ve, iyi sonuc verdi. kol altı na uyguladım gayet başarılı mersin sistem tıp ta ..

BİRAZbilgi verirmisin,,kaç seans oldu,memnunmusun,kontrol seansları varmı,ücreti falan... bende orayı düşünüyorrumda.. sadece alex mi var...?

ben 3 seans gittim kolaltı ve bacağa.tüyler önce gitmiş gibi oluyor ama sonra tekrar çıkıyor anlamadım gitti

X