Alexus Meme Estetiği Ameliyatı

haklısın şekerim koca bilgisayara memeyi denk getirip resim çekicem derken çekim hatası yapmışım :KK52:
teknolojinin tüm imkanlarını kullanamıyorum şu anda, ilk fırsatta hatasız çekicem söz

ancamı sıgdırdın memişleri ekrana ahahaha bunlar ilk acemilik oluyor olur öyle vakalar zamanla profösyonel olursun.. ben fotograf cekme hastasıymda o bakımdan dedim:KK70:DD

kızlar bugünün raporunu veriyorum :KK52:

ameliyatta minimum iz olması açısından göğüs ucu kesi istemiştim ben. herkesin önceliği farklı tabii, iz olmasındansa his kaybı olmasını göze almıştım. doktoruma sormamıştım bile his kaybı olur mu diye ama o olmayacağını söylemişti. ameliyattan çıktığımda göğüslerimden biri normal hissediyordu, diğeri daha çok uyuşuk gibiydi ve pek hissetmiyordum. bugün 4. gün ve hissetmeyen göğsüm henüz tam olmasa da hissetmeye başladı.

ameliyatta minimum iz olması açısından göğüs ucu kesi istemiştim ben. herkesin önceliği farklı tabii, iz olmasındansa his kaybı olmasını göze almıştım. doktoruma sormamıştım bile his kaybı olur mu diye ama o olmayacağını söylemişti. ameliyattan çıktığımda göğüslerimden biri normal hissediyordu, diğeri daha çok uyuşuk gibiydi ve pek hissetmiyordum. bugün 4. gün ve hissetmeyen göğsüm henüz tam olmasa da hissetmeye başladı.

gözün aydın..:nazar:

geçmiş olsun canım yavaş yavaş azalıyoruz Allah'ım en yakın zamanda bizede nasip etsin inş. AMİNNNNN
Bide arkadaşlık isteği yollamıştım kabul edersen de sevinirim cnm k.i.b.

bu arada ben bugün bir açılışa gittim, dekolte giymemiştim ama ne iltifatlar aldım anlatamam. eskiden de epey iltifat alırdım ama bu sefer memelere bağladım :KK52:
mereba aramıza hoşgeldin geçmiş olsun bizim aramız çok yakınmış bende 2. nde oldum dual plan meme ucu yöntemiyle doktorum fuat yükseldi benim hiç dren takılmadı senin gibi ağrımda olmadı sadece sol göğsümde dikişte ufak bi sıyrılma oldu dikişe reaksiyon olabiliyomuş zaten kabuk bağladı ama göğsüm hala yumuşamadı hatda cc ler bile yakın benimde yuvarlak mentor 300 sol 275 sağ takıldı süreçlerimizi paylaşalım bende taner diye konu açmıştım okursun çok geçmiş olsun ve hayırlı olsun sağlıkla kullan boyun kilon kaçtı acaba önceden hiç göğsün varmıydı çok soru sordum:):26:

gözün aydın cnm maşşallah sana:nazar:

canım merak etme, ben herkesi takipteyim, senin konunu da okuyorum. ben bu sabah en son drenyerindeki bantları da çıkardım, ok rahatladım, yara bandı bile hareket ettikçe deriyi çekip insanı sinir eder ya, öyleydi. attım kurtuldum :KK1:

dikişlerin kırmızılığı da bugün azalmış, zaten kaşıntı dışında bir sıkıntım yok şükür. hatır hatır kaşınıyorum, iyileşiyor diye seviniyorum artık. benim de hiç ağrım olmadı, ilk günden beri her şeyi normal yapıyorum. silikonlarımda fazla sertlik yok benim, ama olması gereken yumuşaklıkta da değil henüz, o da zamanla olucak artık herhalde.

benim boy 170, kiom 52-55 arası takılıyor keyfine göre :KK1: ameliyattan önce 150-200cc göğsüm varmış, albümümde de resimler var bakabilirsin. senin var mıydı göğsün?

hayırlısıyla atlattık, umarım bundan sonrası da böyle sıkıntısız devam etsin...

mereba aramıza hoşgeldin geçmiş olsun bizim aramız çok yakınmış bende 2. nde oldum dual plan meme ucu yöntemiyle doktorum fuat yükseldi benim hiç dren takılmadı senin gibi ağrımda olmadı sadece sol göğsümde dikişte ufak bi sıyrılma oldu dikişe reaksiyon olabiliyomuş zaten kabuk bağladı ama göğsüm hala yumuşamadı hatda cc ler bile yakın benimde yuvarlak mentor 300 sol 275 sağ takıldı süreçlerimizi paylaşalım bende taner diye konu açmıştım okursun çok geçmiş olsun ve hayırlı olsun sağlıkla kullan boyun kilon kaçtı acaba önceden hiç göğsün varmıydı çok soru sordum:):26:

ödemli göğüsler de güzel bu yokluğu çekenler için. alexuscum, geçmiş olsun canım. boyut çok güzel. o dar giysileri de bence ilk zamanlar giymemelisin. kendine dikkat et. :nazar:

sağol canım, dar giysiler de penye, esniyor giyerken. zaten artık normalim, dün gece farkında olmadan yüz üstü bile yatmışım, sonradan aaa sen ameliyat olmuştun, kendine gel napıyorsun falan dedim kendi kendime :nazar: hiç sıkıntım yok çok şükür.

sağol canım, dar giysiler de penye, esniyor giyerken. zaten artık normalim, dün gece farkında olmadan yüz üstü bile yatmışım, sonradan aaa sen ameliyat olmuştun, kendine gel napıyorsun falan dedim kendi kendime :nazar: hiç sıkıntım yok çok şükür.

:nazar::nazar::nazar: Maşallahh.... Ama yinede yatma bence,sıkıntı olabilir.Daha çok erken.Dış kısım ne kadar normal görünsede gögsünün içerisi daha taze yara,dikiş dolu.Allah korusun içerde dikişlerde açılma,patlama yaşarsın.Kanama olur tekrara ameliyat olursun birtanem..İyi sonuçlanan ameliyat sonucunu terse çevirme...:KK34:

canım dikkat et tazecik daha ameliyatın onun için biraz sabret yüzü koyun yatma yaraların iyileşsin içerden sen anlamazsın ilerde çıkar bi sıkıntı 2 ay kendini bi koru bakem sen:)

giysiyi, sıkması açısından değil giyip çıkartırken kollarını ve kaslarını zorlayabilir diye giymemelisin demiştim.
yüz üstü yatabiliyorsa kişi, ağrı sızı yoksa yatabilirmiş zaten. ne mutlu sana. darısı bizlerin başına. :nazar:

mesajı yazdıktan sonra ameliyat olmuş arkadaşlarınkini okudum. sanırım onlar da haklı. en azından daha çok yeni ameliyat olduğun için. en iyisi doktoruna sormak yine.

Son düzenleme:

kız nazara gelcen söyleme aman maşşallah:nazar:gerçi bizlerin sana nazarı değmez ama olsun allah korusun arkadaşımı sağlıkla kullansın arkadaşım:KK16:

kendimce aklıma geldikçe dikkat ediyorum tabi. az önce doktorumla görüştüm, daha iyisi olamazdı diyor. 20 güne spor, 2 aydan sonra tenis serbest. ptesi son kontrol sonra herkes yoluna. bu arada doktora gitmişken botoks dudak mudak hepsini hallettim :KK52:

ben güğüslerimi büyütmek istiyorum siz olmuş kurtulmuşunuz darısı basıma ben 75 a yı bile dolduramaıyorum birde ben yeni üye olduğum için konu açmayıda bilmiyorum yardımcı olabilecek olan var mı ankarada önereceğiniz doktor var mı çok önemli lütfen yardımcı olur musunuz

canım darısı başına inşallah. forumda ankaradaki doktor tavsiyeleri için bir konu var:

http://www.kadinlarkulubu.com/meme-estetigi/505279-ankarada-gogus-estetigi-yardim.html

bu linkten ankaradaki doktorlar hakkında bilgi edinebilirsin. umarım yardımcı olur :KK16:

ben güğüslerimi büyütmek istiyorum siz olmuş kurtulmuşunuz darısı basıma ben 75 a yı bile dolduramaıyorum birde ben yeni üye olduğum için konu açmayıda bilmiyorum yardımcı olabilecek olan var mı ankarada önereceğiniz doktor var mı çok önemli lütfen yardımcı olur musunuz

X