Alfemo Mobilya

CAVIDAM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
188
0
kızlar alfemo mobilya kullanan varmı görüşlerinizi paylaşırmısınız.Mobilya alamayı düşünüyorumda memnunmudur acaba kullanan arkadaşlar????vereliniortak

canım benim arkadaşım almıştı akoltuklarından memnun kalmadı hemen süngerleri çökmüş gördüm tavsiye etmiyorlar sositososito

canım bende yatak odası aldım,1 hafta olmadı geleli,daha kullanmak nasip olmadı malum daha evlenmedim,ama güzel gibi,kullanınca görücez tabi,,ne zaman almayı düşünüyorsun

canım valla ben aldım alalıda 8 ay oldu ama memnun kalmadım neden dersen kumaşları potluk yaptı .aldığımızdan 3 ay sonra sevisini çağırdık geldiler kumaşları gerdiler birde geçenlerde kolu içe doğru göçtü şimdi gene çağırıcaz servisi.AMA benim teyzem aldı bundan beş sene önce 3.500 tl ye o çok memnun onunkine hiç birşey olmadı birazda böyle şeyler şans işi iyi diye alıyosun kötüde çıkabiliyo bazende kötü dediğimiz şeyler çok ii çıkabiliyor canım karar senin

ben alfemonun tv ünitesini aldım ama gelene kadar da geldikten sonra da deli ettiler bizi
o yüzden artık alfemodan bişey almayız dedik

üff bende köşe takımını burdan almak istiodum..
siz öle diince bi tuhaf oldum yaaaa....

mutfak masam alfemo ama mutfak masası dediğime bakmayın salon masaları varya ondan kocaman yani açılıyo deri sandalye felan çok memnunum

kimseye alfemoyu tavsiye etmeyin lütfen.özelliklede halılarını.ordan hem mobilya hemde halı aldım.koltukların yayları fırladı.halı yapıştırmaymış. hiç bir şekilde yıkanmıyormuş.süpürge bile yapılmıyor.sadece silkelenebilirmiş.halıdan bir müddet sonra kötü kokular gelmeye başladı.hemde çok çok pahallı almıştık.bu yazıyı benim başim yandı başkalarının yanmasın diye yazıyorum.

X