Algae yosun özü çatlakları gideriyormuş kullanan var mı

Gulcin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
22
0
33
Algae yosun özü çatlakları gideriyormuş kallanan var mı Yardım yoksa karnımı gerdiricem çaylaklarım çok kötü ikiz annesiyim ;(( yardım kızlar

Cvdndmrhn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
2
0
45
Gulcin09 Merhaba bende araştırıyorum ama henüz bir sonuca ulaşamadım. Kullanırsanız sonucu paylaşmanızı rica ediyorum

Gulcin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
22
0
33
Gulcin09 Merhaba bende araştırıyorum ama henüz bir sonuca ulaşamadım. Kullanırsanız sonucu paylaşmanızı rica ediyorum
Paylaşıcam ama artık tekrar tekrar para vermek istemiyorum ya inandırıcı pek gelmiyo ama alıcam hiç olmazsa ameliyat izime iyi gelir belki

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
6 Mart 2012
17.613
21.950
45

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-02-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın