Çocuklar yüzünden boşanamıyorum.

synbak

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2018
41
33
Bende 2. Evliliğimi yaptim ilkinden neler cektim anlatamam sana ve korkuyodum hep insanlar ne der evlendi bosandi olcam insanlar bana nasil bakicak diye annem babam kurtardilar beni kim ne derse desin sen kimseyk cekmek zorunda deilsin dediler.. Avrupa gibi bi yerde yasamama ragmen yinede millet ne derken hakkimda diye dusunuyorum ki turkiyede bu daha kotu allah hepimizin yardimci olsun kadınların..
[/QUOTE

eskiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
2
0
39
boşanma konusunu görünce paylaşayım istedim:

__kartanesi__

Daha fazla pozitiflik :)
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
168
1.156
Boşanmak istiyorum, tabiki de. Annem ayrı bir sorun, dul kafin tek başına olmaz diye beni ayrı evde oturtmaz. Bakmayın benim kendi ailemde despot. Hele ki annem. Dedigim dedik olsun birisi. Ablam var o da onlar gibi.
Maaş yok, ev yok, nereye kimin yanına gidiyim, kızım 13 yaşında, kızı bırakıp oğlumu mu alayım yanıma, oğlum bensiz yapamaz. Gözüyle gördüğü için bazı şeyleri onları istemiyor.
Boşanmak istiyorsanız mutlaka bir avukatla görüşmeniz gerekli. Çocuklarınızın yaşları henüz küçük. Velayetini isterseniz her ikisinin de tabi bir de nafaka, maddi-manevi tazminat. Eğer şu an boşanma davası açmak için ve bir avukatla anlaşabilmeniz için de maddi durumunuz yoksa bulunduğunuz yerdeki baronun adli yardım bürosuna gidin. Adli yardım bürosundan size bir avukat atanırsa en azından avukat masrafı ödemeksizin dava açabilir, hakkınızı savunabilirsiniz. Yaşadıklarınız için çok üzgünüm, geçmiş olsun.

nickynick

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
226
168
sız cocgunuzu bıle gözünüzü karartıp bırakıp kaçıp gıtmıssınız.9 ay gorememıssınız. hak var hukuk var. mahkeme cocukların velayetını tabıkı sıze verir. neden cocukları göremeyeceğim demıssınız. babası duşunsun çocukları ne zaman gorecegım dıye. dogru duzgun bır avukat bulup dava acın. öyle tehditlere korkulara gelmeyin, öyle kolay degıl, bır sey yapmaya kalksırsa uzaklastırma aldırırsınız, sıze hıc bır sekılde hakaret vs de edemez, hepsi aleyhınde delil olarak kullanılır, yeter kı sız kafanıza koyun, koydugunuzu da uygulayın. yok ben bosanmamam yok cocuklar ne olacak o bu derken bakarsınız bır 10 yıl daha gecmıs, belkı 20 yıl daha gecmıs sızın yasınız gecmiş, o daha gencını bulmus ısı gucu var, siz tekmeyi yemişssiniz, daha mı ıyı?

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
24.711
16.291
Şu 2. Evliliği yapanların cesaretine hayranım ama biliyorum ki o 2 .eşde kadını üzecek , en iyisi bekar kalmak kafa dinlemek en azından Türk eşler için diyeceğim erkek çocuğunu anneler yetiştiremiyor