Aliexpress ödeme seçeneğini

balgelinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
2
0
33
Merhabalar hanımlargenelde hiç konu acmadım sizin yorumlarınız ve açılan konularda çözümlerimi buluyorum ancak aliexpress den ilk kez alışveriş yapcam fakat ödeme secenegi illa kredi kartı mi yani ben şu webmoney tarzı kartlar duymuştum nasıl oluyo, illa kredi kartımi lazım, kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum açıkçası. Yardımlarınızı bekliyorum

Ben kredi kartıyla alıyorum ki çok da sık alışveriş yaparım hiç sıkıntı yaşamadım ama satıcı değerlendirmelerine dikkat edin yüksek yıldızlı satıcılarla çalışın,bir de kargoyu bir süre beklersiniz endişe etmeyin 15-20 günde geliyor çünkü.

Ben kredi kartıyla alıyorum ki çok da sık alışveriş yaparım hiç sıkıntı yaşamadım ama satıcı değerlendirmelerine dikkat edin yüksek yıldızlı satıcılarla çalışın,bir de kargoyu bir süre beklersiniz endişe etmeyin 15-20 günde geliyor çünkü.
Teşekkür ederim peki bir bilginiz var mı kredi kartı dışında ödeme secenegi olarak ?

Maalesef hayır.
Ama araştırmak lazım belki vardır ben eğer görürsem mutlaka yazarım buraya da.

Aliexpress dediginiz site büyük bir kuruluş.

Türkiye'nin hepsiburadasi gibi düşünün.
Korkacak bir sey yok.
Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Biz de kredi kartı ile alıyoruz. Başka yolu var mi bilmiyorum ama güvensiz değil.

Aliexpress guvenli bir site
Alisveris yapabilirsiniz yalniz gonderimi 3 haftayi buluyor
Ee normal taa çinden geliyor urun
Ona alternatif amazon var
Her ikisinden de kredi kartiyla alisveris yapiyorum

Ben cok cok alisveris yaparim ordan.
Mesela su an hala elime 13 paket ulasmasi gerek farkli saticilardan.
Ben ideal kullaniyorum, turkcede ne derler bilmiyorum ona. Internet bankacilik oluyor galiba. Yurtdisindayim bu arada, burda isler daha degisik oluyor. Pek bilgim yok turkiye hakkinda.

Tekstil urunleri kaliteli oluyor mu? TR DE bulunmayan cok degısık urunler gordum ucuza.Lutfen cvp.Baska neue dıkkat etmeli.

Paypall var. Sanal kart gibi icine belli bir miktar para yukluyorsunuz kontor gibi.ayrica kredi kartiniza ek bir hesap olusturup ayni sekilde izin verdiginiz kadar kullanima acik oluyor..

Benim en çok alışveriş yaptığım sitedir hiç sorun yaşamadım kredi kartı bilgilerim bile otomatik kayıtlıdır hesabımda ve yıllardır kullanıyorum hem ürünleri çeşitliliği güzel hemde güvenli bi site bence hiç tereddüt etmeyin

Ürün kalitesi nasıl hanımlar? Ürünler Çin den geldiğinden tereddüt ettim epey cesaret edemedim bu zamana kadar? Memnun musunuz?

Aliexpres'ten bende sik sik alisveris yaparim ve suana kadar hic bir sikinti yasamadim zaten bir urunu aldiniz diyelim size gelene kadar kredi kartindan yaptiginiz odeme havuzda bekliyor onlara gitmiyor hemen.. urun size geldiginde onay veriyosunuz ozaman para hesaplarina aktariliyor :KK66: gayet guvenli ve hesapli alisveris oluyor ben tavsiye ederim :)

X