Alınganlık mı ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dolama el parmağımda oldu ayak ne alaka teşekkür ederim

Kadın hastalıkları bölümü olmayan hastane hiç duymadım. Her şehirde kadın hastalıkları bölümü olan en az bir tane devlet hastanesi var. Doktora gitmek istememenizin başka bir sebebi mi var?
Hayır kadın hastalıkları bölümü var ama niteliksiz yaşadığım şehirde özel bir hastaneye gideceğim

Tedavi olamam şu an okuduğum yerde hastanede bölüm yok
Oda arkadaşlarınız için çekilmez bir durum. Gerekirse dönemi dondurup öemleketinize gidip tedavi olun.20 yaşında ünv okuyan hem de öğrenmen olacak gencecik bir kadınsınız çevrenizdekilerin sizden kaçarak iğrenerek uzaklaşması cok utanç verici.Ne kendinize ne de cevrenize bunu yapmayın.Tedavi olmanız gerekiyor acilen.

Abartmayın sizde o kadar pis kokmuyorum ilk dönem bir şey yoktu diyorum zaten okulu dondurmak felan isterseniz kaydımı sileyim ne dersiniz?Antibiyotik kullandığım için koku arttı

insanda en çok koku yapan iki sebep söylim,ilki dişler,inanılmaz koku yapar özellikle çürük vs varsa,fırçalamaktan bahsetmiyorum yanlış anlamayın lütfen sadece bilmediğiniz bir çürük nefesi inanılmaz etkiliyor,ikincisi yediğiniz yiyecekler ter kokusunu değiştiriyor,bir kaç gün pastırma yerseniz teriniz ağır kokar mesela,onun dışında zaten rutin olarak sabah duş alınır,rolon sürülür vs.kıyafetlerde temizse ne koku yapabilirki.

Birde regl olduğum zamanlar çok koku oluyor reglim yeni bitti koku geçer zamanla
Siz neden bir doktora gitmiyosunuz ? Bu kadar koku olmaz tedavinizi geciktirecekseniz dondurun okulunuzu tedavinizi olun. Regl iken her güm duş alıp güzelce sabunlanıyo musunuz? Pedini sürekli değiştirmeniz gerekir bekletirseniz iğrenç kokar. Sadece vucut değil tüm kullandığınız eşyaları yıkamanız gerek bence bunları yapmıyosunuz kokuyada müsait bünyeniz hemen kokuyor demektir. Bağırsak hastalığı wcde koku yapar öyle odalara sinmez açık yatak yaraları anca odaya yayılıyor o kadar bariz koku oluyor

Bitlenme var gaz problemi var, dilde beyazlık nefeste koku, saçta sedef, vajinal mantar ve son olarak dolama. Sizin hijyenle ilgili bi sıkıntınız var. Baya baya pissiniz siz dayanılmaz bir durum.
Eh yeter be boş boş konuşma anladık en temiz sensin cahil cühela bit temiz saça gelir cinlerimi oynatma benim defol git

Abartmayın sizde o kadar pis kokmuyorum ilk dönem bir şey yoktu diyorum zaten okulu dondurmak felan isterseniz kaydımı sileyim ne dersiniz?Antibiyotik kullandığım için koku arttı
Kaldığınız iki odada da aynı problem ve oda arkadaslarınızkn sizden kaçıyor olması kokunun derecesini anlatıyor. Kabul edin durumun vahametini tedavi olun.

Vucut kokusu kötü ve sabit olanlar var, odada olmasaniz bile kokunuz siniyor.
Sizinle birlikte yasayan için de zor, sizin için de zor bu durum, bilemedim...

Bitlenme var gaz problemi var, dilde beyazlık nefeste koku, saçta sedef, vajinal mantar ve son olarak dolama. Sizin hijyenle ilgili bi sıkıntınız var. Baya baya pissiniz siz dayanılmaz bir durum.
Sinir ettin beni dolama ile pisliğin ne alakası var beyinsiz yürü git ya çattırma akşam akşam

Vajinal mantar da koku yapıyormuş konu sahibinin eskiden yatağına sinmiş koku

Sinir ettin beni dolama ile pisliğin ne alakası var beyinsiz yürü git ya çattırma akşam akşam
Mune maniküre gidin düzenli böyle sorunlar yaşamayın yazdım.Dümdüz pismişsin işte kokuyormuşsun kendin yazmışsın.Hem hijyenden hem adaptan uzak bi tipsin sen belli.Seni Mune ye havale ediyorum

Vajinal mantar da koku yapıyormuş konu sahibinin eskiden yatağına sinmiş koku
Yahu vajinal mantar nasıl yatağa sinebilir? Hiç duş almazsa çamaşır değiştirmezse taharetten bi haberse ancak öyle geçer adet kanı mı bu şelale gibi yataklara aksın ayrıca ilaç tedavisi ile kolayca geriler konu sahibi kendi önemsememiş

Eh yeter be boş boş konuşma anladık en temiz sensin cahil cühela bit temiz saça gelir cinlerimi oynatma benim defol git
Ben sizin adınıza cok üzüldüm. En güzel yaşlarda bu salmişlığa üzüldüm. Oda arladaşlarınıza üzüldüm.Hijyen sorununuz var ceki düzen verin kendinize.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…