Alışkanlık Mı Yoksa Sevgi Sebebiyle Olan Bağlılıkmıydı Karar Veremiyorum

Vejetaryen Zombi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2015
1.139
488
Kızlar merhaba aslında ben son zamanlardır hep bu düşüncedeyim sizede içimdekileri dökmek istedim
zaten bilenler bilir belki ilk konumda yazmıştım beyin tümörü ihtimalim yüzünden bikaç ayım hastanede geçmişti ve bende bu süreçte erkek arkadaşımın yaptığı son nokta işi yazmıştım.
Kızlar benim aklıma şu zamanlarda takılan şey ben 3 yıl bu kadar yaptığı şeye alıştığım içinmi katlandım yoksa gerçekten sevdim için mi karar veremiyorum öyle şeler yaptıki ben nasıl dayandım nasıl affetim bilemiyorum kısaca yaptıklarını anlatmak gerekirse:
-Hastalığımı zerre umursamıyordu en sonunda dayanamayıp bari 1 tane radyoterapi seansıma gel yada hastane çıkışı buluşalım dedimde bana dediği şey ne gerek var ne işim olur bilmemne neden bilmiyorum ama benimle gözükmekten bildiniz utanıyodu belliydi.
-Beni bu yaz tatildeyken içki konusundki tartışma yüzünden ağlattı ertesi gün nisa yardımına ihtiyacım var dedi ona işi konusunda yardım ettim sonra işiyle alakalı normal bi soru sordum diye bana küfürler edip trip attı yazmadı.
-O fotoğrafını attığı 2 3 aydır tanıdığı kız onu başkasıyla aldatmış olmasına rağmen benim arkamdan dediği şey o kız bana nisadan daha iyi davranıyo dedi halbuki ben onu üzmeyi bırak ona hala katlanmış değer vermiş olmama rağmen dedi.
kısaca kızlar bu yazdıklarım aklıma gelen unutamadım sinir oldum olayların bir kısmı ve bana konuşmayı bırakmadan önce kendisi bunları yapmasına rağmen beni seviyor musun demiş birisi böle bir insan dedim gibi yaptıklarının azını yazdım, sadece merak ettiğim alışkanlıktanmı katlandım yoksa sevginin gücüylemi dayanmıştım?

İnanmıyorum böyle birine sevginimi veriyorsun tatlım? Sevgi konusunda biraz cimri olmalıyız bence, kesinlikle haketmiyor karşındaki. Alıskanlık derken? Asagılanmaya, yok sayılmayamı alıştın? Cünkü ben ortada bi ilişki, karşılıklı saygı ve sevgi göremiyorum, gören varsa beri gelsin. Bu arada gecmiş olsun, umarım düşündüğün gibi Bi hastalığın yoktur, bütün hastalıklarından kurtul, en başta bu bahsettigin erkek arkadaşından

İnanmıyorum böyle birine sevginimi veriyorsun tatlım? Sevgi konusunda biraz cimri olmalıyız bence, kesinlikle haketmiyor karşındaki. Alıskanlık derken? Asagılanmaya, yok sayılmayamı alıştın? Cünkü ben ortada bi ilişki, karşılıklı saygı ve sevgi göremiyorum, gören varsa beri gelsin. Bu arada gecmiş olsun, umarım düşündüğün gibi Bi hastalığın yoktur, bütün hastalıklarından kurtul, en başta bu bahsettigin erkek arkadaşından

Ne ara okudun düsündün ve cevap verdin :KK53:

Ask insani kör ediyor canim yaptigi hatalarin sonradan farkina variyorsun canin tam yaninca degmez biri oldugunu anlayinca.. Beyin tümörü demissin kesin bir sonuc varmi?

Uzun zamandır giremedim kk ya, beyin yorum yapmaya odaklanmış gece mece demedi :KK45: baya mütevazı davranmışım tatlım sorma :oops:

Aynen bende öyle eskiden daha cok kafa yoruyorduk daha cok konu aciliyordu sanki aksiyon doluydu buralar simdi lerde konular hemen kapaniyor hevesimizi kursagimizda birakiyorlar üf :110:

Aynen bende öyle eskiden daha cok kafa yoruyorduk daha cok konu aciliyordu sanki aksiyon doluydu buralar simdi lerde konular hemen kapaniyor hevesimizi kursagimizda birakiyorlar üf :110:
Evet ya, konular hemen kapanıyor. Ya açanlar pişman oluyor, eleştiriye gelemedikleri icin yada birçok fake konular acılıyor. Bende o eski dolu dolu kkyı özlemiyor değilim o_O

geçmiş gitmiş .herkesin kendinde gördüğü hatalar vardır ama tecrübe dediğimiz şey de bu yaşananlarla oluyor işte.bundan sonrasında dikkat et hak eden kişilere ver sevgini.kendini suçlamayı bırak yani olan olmuş.umarım hastalığın çıkmamıştır.bir rahatsızlık durumun varsa da inş tez vakitte iyi olursun :KK66:

Aşk ve sevgi değil hanımefendi. Anlattıklarınızın bu kavramlarla zerre alakası yok. Ki eğer; Aşk ve sevgi olsaydı şu an bu konuyu asla sormazdınız. Yani bu konu sevgi sorgulaması. Gerçek sevgi sevmek aşk olsa böyle bir soruyla karşı karşıya kalmazdınız. O yüzden sizde yılların verdiği alışkanlık var. Yani diyeceğim o ki üzülecek kırılacak bir şey yok. Aşk sevgi değil alışkanlık.

teşekkür ederim zaten tümör olayı kalktı artık tümörle uğraşmıcam zaten son zamanlarda baya soğuktum anlamadım şeyse soğuk oldumda baan daha çok değer verdi mesajlar attı

Ask insani kör ediyor canim yaptigi hatalarin sonradan farkina variyorsun canin tam yaninca degmez biri oldugunu anlayinca.. Beyin tümörü demissin kesin bir sonuc varmi?
artık tümör yok ama yinede dikkat etmem gerektiği söylendi çünkü hormon ilaçları alıcam ve tetikleyebilir aynen dediğiniz gibi insan o an değil sonradan farkediyo yaptığı aptalca şeyleri

geçmiş gitmiş .herkesin kendinde gördüğü hatalar vardır ama tecrübe dediğimiz şey de bu yaşananlarla oluyor işte.bundan sonrasında dikkat et hak eden kişilere ver sevgini.kendini suçlamayı bırak yani olan olmuş.umarım hastalığın çıkmamıştır.bir rahatsızlık durumun varsa da inş tez vakitte iyi olursun :KK66:
zaten bunları yaşadım için artık yakın arkadaşlarıma bile fazla ilgi göstermemeye çalışıyorum teşekkür ederim

Aşk ve sevgi değil hanımefendi. Anlattıklarınızın bu kavramlarla zerre alakası yok. Ki eğer; Aşk ve sevgi olsaydı şu an bu konuyu asla sormazdınız. Yani bu konu sevgi sorgulaması. Gerçek sevgi sevmek aşk olsa böyle bir soruyla karşı karşıya kalmazdınız. O yüzden sizde yılların verdiği alışkanlık var. Yani diyeceğim o ki üzülecek kırılacak bir şey yok. Aşk sevgi değil alışkanlık.
zaten bende sevgiden olcağını çok düşünmüyorum yani o kadar olandan sorna nasıl sevgi kalabilirdiki içimde bende alışkanlık olduğunu düşünüyorum daha çok

X