Alışkanlık Mı Yoksa Sevgi Sebebiyle Olan Bağlılıkmıydı Karar Veremiyorum

teşekkür ederim evet iyileştim sayılır bende onu anlamıyorum ikiside değil peki ne

Her iliski birer tecrube canim en azindan artik ilgisiz bir adama tahammulun olmadigini biliyorsun ve tercihlerini ona gore yaparsin. Sukret ki bu iliski evlilikle sonlansaydi ve ayni dusuncesizligi yapsaydi. Verilms sadakan varmis. Bosver canim ince ince dusunme.

Her iliski birer tecrube canim en azindan artik ilgisiz bir adama tahammulun olmadigini biliyorsun ve tercihlerini ona gore yaparsin. Sukret ki bu iliski evlilikle sonlansaydi ve ayni dusuncesizligi yapsaydi. Verilms sadakan varmis. Bosver canim ince ince dusunme.
ya zaten 3 yıl az değildi üniversiteyi beraber okuruz sonra yuva kurarız gibi şeler düşünüyo insan ama gerçekten böyle bi insanla evlenip acı çekmektense bölesi daha iyi teşekkür ederim

çıkar hayatından bence. seni kıyasladığı kişiye bak
bende ona sinir oldum zaten ben ona o kadar çok fedakarlık yaptımki sadece anlayamadım 2 3 aydır tanıdığı doğru dürüst samimi bile olmadığı kız onun için napmış olabilirki 3 yıldır tanıdığı beni onun için sattı? ki kız onu daha şimdiden üzmüşken neyse artık

Kızlar merhaba aslında ben son zamanlardır hep bu düşüncedeyim sizede içimdekileri dökmek istedim
zaten bilenler bilir belki ilk konumda yazmıştım beyin tümörü ihtimalim yüzünden bikaç ayım hastanede geçmişti ve bende bu süreçte erkek arkadaşımın yaptığı son nokta işi yazmıştım.
Kızlar benim aklıma şu zamanlarda takılan şey ben 3 yıl bu kadar yaptığı şeye alıştığım içinmi katlandım yoksa gerçekten sevdim için mi karar veremiyorum öyle şeler yaptıki ben nasıl dayandım nasıl affetim bilemiyorum kısaca yaptıklarını anlatmak gerekirse:
-Hastalığımı zerre umursamıyordu en sonunda dayanamayıp bari 1 tane radyoterapi seansıma gel yada hastane çıkışı buluşalım dedimde bana dediği şey ne gerek var ne işim olur bilmemne neden bilmiyorum ama benimle gözükmekten bildiniz utanıyodu belliydi.
-Beni bu yaz tatildeyken içki konusundki tartışma yüzünden ağlattı ertesi gün nisa yardımına ihtiyacım var dedi ona işi konusunda yardım ettim sonra işiyle alakalı normal bi soru sordum diye bana küfürler edip trip attı yazmadı.
-O fotoğrafını attığı 2 3 aydır tanıdığı kız onu başkasıyla aldatmış olmasına rağmen benim arkamdan dediği şey o kız bana nisadan daha iyi davranıyo dedi halbuki ben onu üzmeyi bırak ona hala katlanmış değer vermiş olmama rağmen dedi.
kısaca kızlar bu yazdıklarım aklıma gelen unutamadım sinir oldum olayların bir kısmı ve bana konuşmayı bırakmadan önce kendisi bunları yapmasına rağmen beni seviyor musun demiş birisi böle bir insan dedim gibi yaptıklarının azını yazdım, sadece merak ettiğim alışkanlıktanmı katlandım yoksa sevginin gücüylemi dayanmıştım?
Aynı şeylerin benzerleri sevgiliyken benimde başıma geldi 5 yıl çektim sonrada ayrıldım peşimi bırakmadı evlenelim dedi duzelcem diye yeminler etti herkes ama herkes affetme evlenme dedi şuan ise çok pişmanım ve boşanmak üzereyim hatta eşyalarımı topluyorum bir yandan biraz ara verip kk.ya daldım.Sakın ama sakın boyle bir adamla evlenme.Belki şu zamana kadar sevgiden katlanmış olabilirdin ama boyle adamlar hiçbir zaman duzelmeyeceği için gun gelecek ve bir sabah uyandığında artık bu adamı sevmediğini anlayacaksın ve ben ne yaptım diyeceksin ve bu ilişkiden sana kalan bozulmuş bir psikoloji kendine güveni olmayan bir sen boşa giden en güzel yılların ve keşke en başında ayrılsaydım olacak

Aynı şeylerin benzerleri sevgiliyken benimde başıma geldi 5 yıl çektim sonrada ayrıldım peşimi bırakmadı evlenelim dedi duzelcem diye yeminler etti herkes ama herkes affetme evlenme dedi şuan ise çok pişmanım ve boşanmak üzereyim hatta eşyalarımı topluyorum bir yandan biraz ara verip kk.ya daldım.Sakın ama sakın boyle bir adamla evlenme.Belki şu zamana kadar sevgiden katlanmış olabilirdin ama boyle adamlar hiçbir zaman duzelmeyeceği için gun gelecek ve bir sabah uyandığında artık bu adamı sevmediğini anlayacaksın ve ben ne yaptım diyeceksin ve bu ilişkiden sana kalan bozulmuş bir psikoloji kendine güveni olmayan bir sen boşa giden en güzel yılların ve keşke en başında ayrılsaydım olacak
zaten hep bizim gibi fedakarlık yapan affeden katlanan insanlar üzülmez mi? ayrılıktan sonra barışınca insan o an mutlu oluyo sorunlar bitti şimdi herşey iyi diye ama sonuçta karşındaki yine aynı kişi bugün yapmadını yarın muhakkak yapar.Bu arada geçmiş olsun umarım sizin için hayırlısı olur inşallah ilerde mutlu olacağınız çook olayla karşılaşırsınız :)

Böle karaktersiz erkeklere üzerinizde neden hak sahibi söz sahibi olmalarına kendinizi küçük düşürmelerine izin veriyorsunuz anlamıyorum. Erkek arkadaşmış resmiyet olmadığı halde böle cefalarını çekiyorsunuz birde evli olsanız neler olur neler yaşarsınız bilemiyorum. Sevmek fiili adama yakışır yavşaklara deil. Sonra haberlerde görüyoruz sevgilim boğazımı sıktı sevgilim beni yerlerse sürükledi zorla ilişkiye girdi bıçakladı falan filan. Kendinizi daha ilk yamuğunu gördüğünüzde geri çekiceksiniz sonra yüz buluo her haltı yapıo seviyor beni dediğimi yapar diolar. Sonra sevgi gözünüzü kör etmesin bir anlık gaflete kanınıza girmelerine izin veriyorsunuz sonra ya kimi ortada öle bırakır gider kimide kanına girdim bende başkasına varamaz die daha evlenmeden hayvan givi davranmaya başlar sokak ortasında dövse sizi gıkınızı çıkartamazsınız akıllı olun kızlar böle sığırları iyi tanıyın ana baba sözü dinleyin kendinizi seviyorum die teslim etmeyin bu toplumda erkek akça pakça gezer ama olan kızlarımıza olur.

zaten hep bizim gibi fedakarlık yapan affeden katlanan insanlar üzülmez mi? ayrılıktan sonra barışınca insan o an mutlu oluyo sorunlar bitti şimdi herşey iyi diye ama sonuçta karşındaki yine aynı kişi bugün yapmadını yarın muhakkak yapar.Bu arada geçmişı olsun umarım sizin için hayırlısı olur inşallah ilerde mutlu olacağınız çook olayla karşılaşırsınız :)
Evet her barıştığında ilk aylar iyi oluyor ama çok geçmeden yine birşeyin değişmediğini görüyorsun ben artık beyin olarak çok yoruldum eskisi gibi olmak istiyorum gezmek akrabalarımla vakit geçirmek sevdiklerime ziyarete gitmek arkadaşlarımla buluşmak vs...Mesela eşyalarımı topluyorum ve eşim bir sana evden git diyenmi var boşanırsak toplarsın diyor bir de gelip hala haklıymış gibi burnu havalarda geziyor naparsan yap off edasında.Saygı olmayınca hiçbirşey olmuyormuş bir yere kadar bizim gibi kadınların fedakarlıklarıyla çabalarıyla o da olsa olsa ...birşeyler hep eksik hissediyorum sevginde azaldı.Ama yarına yada zamana bırakırsam kendi hayatımdan çalacakmışım gibi hissediyorum kendimi.Çünkü şuan bir işim maddi guvencem yok ailem arkamda olsa bile burada kalmak istemiyorum.hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım ne diyim başka.umarım bir hata yapıpta gozunu karartıp evlenmez ve bu kişiden kurtulursun tek dileğim..

Böle karaktersiz erkeklere üzerinizde neden hak sahibi söz sahibi olmalarına kendinizi küçük düşürmelerine izin veriyorsunuz anlamıyorum. Erkek arkadaşmış resmiyet olmadığı halde böle cefalarını çekiyorsunuz birde evli olsanız neler olur neler yaşarsınız bilemiyorum. Sevmek fiili adama yakışır yavşaklara deil. Sonra haberlerde görüyoruz sevgilim boğazımı sıktı sevgilim beni yerlerse sürükledi zorla ilişkiye girdi bıçakladı falan filan. Kendinizi daha ilk yamuğunu gördüğünüzde geri çekiceksiniz sonra yüz buluo her haltı yapıo seviyor beni dediğimi yapar diolar. Sonra sevgi gözünüzü kör etmesin bir anlık gaflete kanınıza girmelerine izin veriyorsunuz sonra ya kimi ortada öle bırakır gider kimide kanına girdim bende başkasına varamaz die daha evlenmeden hayvan givi davranmaya başlar sokak ortasında dövse sizi gıkınızı çıkartamazsınız akıllı olun kızlar böle sığırları iyi tanıyın ana baba sözü dinleyin kendinizi seviyorum die teslim etmeyin bu toplumda erkek akça pakça gezer ama olan kızlarımıza olur.
çok doğru erken davranmak lazım

X