alışveriş guruları buraya

Benim de yepyeni çantalarımın derisi kuruyup parça parça döküldü ya, tüh ben de yağlasaydım cidden keşke, iyi fikirmiş, ciddi bi çizme çanta birikimim var, hep de zamansız parçalar aldığımdan 7-8 senelik olan bile var hala çok güzel gideri var, ama dolap beklerken deforme olmuş bazısı sizinki gibi, bende de bi matmazel var yarın hemen yağlamam lazım😂
deri bakım ürünü varmış ama alamadım fırsat bulup.çantacı bebe yağıyla ya da zeytinyağıyla yağla arada dedi yapıyorum .ama pamuğa çok az dökülecek.öyle vıcık vıcık yağlanmayacaklar.sonra da yağı emsin diye sofra örtüsü üstüne diziyorum 1 saat bekletip öyle toz torbalarına koyup kaldırıyorum.her yer yağ olur yoksa.

deri bakım ürünü varmış ama alamadım fırsat bulup.çantacı bebe yağıyla ya da zeytinyağıyla yağla arada dedi yapıyorum .ama pamuğa çok az dökülecek.öyle vıcık vıcık yağlanmayacaklar.sonra da yağı emsin diye sofra örtüsü üstüne diziyorum 1 saat bekletip öyle toz torbalarına koyup kaldırıyorum.her yer yağ olur yoksa.
Çok teşekkür ederim, tamamdır ben de öyle yapayım artık, zira sadece 4-5 kere kullandıklarım var, derisi parçalandı diye hep kapıya koydum🙈

Çok teşekkür ederim, tamamdır ben de öyle yapayım artık, zira sadece 4-5 kere kullandıklarım var, derisi parçalandı diye hep kapıya koydum🙈
yurtdışından ya da dolap uygulamasından 250 300 e alabiliyordum marka çantaları.en pahalısına 450 vermiştim ama şimdilerde o fiyatlara sıfır çanta yok.iyi bakmak lazım o yüzden .

Daha önce buraya sormuştum, internetten gümüş takı almak için mağaza danışmıştım. Trendyol’da So Chic buldum. Şu an indirim de var, bir çift küpe bir de kolye sipariş ettim, beklemedeyim 😅. Geldiklerinde tekrar yorum yazacağım ☺️.

Daha önce buraya sormuştum, internetten gümüş takı almak için mağaza danışmıştım. Trendyol’da So Chic buldum. Şu an indirim de var, bir çift küpe bir de kolye sipariş ettim, beklemedeyim 😅. Geldiklerinde tekrar yorum yazacağım ☺️.
gümüşlerin en iyi markasıdır o.pahalılaştırdı ama fiyatlarını son yıllarda.güle güle kullan harika yapmışsınn.uzun yıllar kullanırsın

Selam. Kaban nerden alabilirim ince olmayan orta kalınlıkta veya kalın, yün de olur önerebileceğiniz marka var mı?

Kızlar 2. El uygulamalarında yada İnstagram da falan düzgün Calvin Klein çanta satan yer biliyormusunuz
Dolap uygulamasında var. Ben çok aldım oradan. Calvin klein markasını severek kullanıyorum. Mağazada 2900 falan olan çantayı 1000 e sattıklarını gördüm bu hafta etiketli. 2. Eller 350 400 e kadar düşüyor

Selam. Kaban nerden alabilirim ince olmayan orta kalınlıkta veya kalın, yün de olur önerebileceğiniz marka var mı?
Bugün ben de baktım. Fiyatlar gereksiz yüksekti.yoyoso da bile 1000 TL idi şaştım kaldım. Ya bekleyin indirimi derim. Ya da etiketli uygulamalardan alın. Dolap gibi yerlerden. Ben mango da 400 olan deri pantolonu etiketli 200 e aldım oradan kargo bedava hem de. Araştırın çok güzel kabanlar bulursunuz

Kızlar, gratis Internet sitesinde cok güzel bir indirim var, üstelik "şubeden al" diyince kargo da ödemiyorsun
Ben normalde LYKD rimel kullanıyorum, memnunum. Ama en son gittiğimde fiyatı 80 TL oldu diye almamistim (evet 80 bana gore fazla bir rakam 😂 son bir yıldır neredeyse hiç alışveriş yapmadım,kafam hala 2019 yılında)
Her neyse , kampanya ile 25 liraya kadar düşmüş. Ben de almışken 3 tane aldım:)
Son kullanma tarihi olan şey değil nasılsa, dursun bir köşede daha sonra kullanırım diye stok yaptım 😇😇😇
Tavsiye ederim
IMG_20221105_175716.jpg
IMG_20221105_175654.jpg

Başka başka şeyler ,maybeline'ler de indirimde.
Mesela sadece 25 tly cildim kuru diye vücut yağı, 25 liraya da sacim için sadece yağdan oluşan vegan krem aldım.
IMG_20221105_180112.jpg

Tavsiye ederim^^

Kızlar, gratis Internet sitesinde cok güzel bir indirim var, üstelik "şubeden al" diyince kargo da ödemiyorsun
Ben normalde LYKD rimel kullanıyorum, memnunum. Ama en son gittiğimde fiyatı 80 TL oldu diye almamistim (evet 80 bana gore fazla bir rakam 😂 son bir yıldır neredeyse hiç alışveriş yapmadım,kafam hala 2019 yılında)
Her neyse , kampanya ile 25 liraya kadar düşmüş. Ben de almışken 3 tane aldım:)
Son kullanma tarihi olan şey değil nasılsa, dursun bir köşede daha sonra kullanırım diye stok yaptım 😇😇😇
Tavsiye ederim
Eki Görüntüle 3156935 Eki Görüntüle 3156936
Başka başka şeyler ,maybeline'ler de indirimde.
Mesela sadece 25 tly cildim kuru diye vücut yağı, 25 liraya da sacim için sadece yağdan oluşan vegan krem aldım.Eki Görüntüle 3156938
Tavsiye ederim^^
Hepsi harika güle güle kullan. Kışa zam gelecek fazla almakla iyi yapmışsın

X