Günlük Kombinler alışveriş önerilerine ihtiyacım var

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

ezogelin16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2015
292
225
41
:KK49:kızlar merhaba .yeni sezon için alışveriş ihtiyacım var a dan z ye herşey fakat yeni kapandim kombin konusunda becerikli değilim . Resimli önerilerde bulunursaniz çok sevinirim .boyun 1.70 kilo 62 :KK76:

:KK49:kızlar merhaba .yeni sezon için alışveriş ihtiyacım var a dan z ye herşey fakat yeni kapandim kombin konusunda becerikli değilim . Resimli önerilerde bulunursaniz çok sevinirim .boyun 1.70 kilo 62 :KK76:
en kullanışlı etek gömlek bence bi siyah etek olsun dolabında bi kaçta farklı renkler al güzel gömlek tesettür bady tarzı kıyafetler falan olabilir seçenek çok benimde kafam karışıyo bazen bende pek uyumlu almayabiliyorum o an hoşuma gideni alıyorum sonradan pek kullanmıyorum ama ben rahatlıktan yanayım biraz sportif olcak süslü püslü şeylerden pek hoşlanmıyorum bide pembe mavi açık renkler daha hoş cnm

Yüksek-Bel-Uzun-Etekler-Nasıl-Giyilir-Neyle-Kombinlenir.jpg
hardal-kombin.jpg
pembe-tesettur-elbise-kombini-yazlik.jpg

Eklentiler

• tesettur-giyim-yelek-modelleri-1.jpg
    tesettur-giyim-yelek-modelleri-1.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 38
özellikle ikinci resim hoşuma gitti ben pardesü yada kap giyiyorum dışarı çıkarken ama bu hoş duruyo

X