Bebek İkinci El alışveriş yapıp memnun kaldıklarımızın nickleri

alışveriş yaptığım kişiler
mrlhzl
zeynep82
alpella
bunlara çoook teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16::KK16:

güzel bi baslık olmus tesekkürler....

CINARINANNESI ve mysticme güvenle alısveriş yapablirsiznz...

Ben bir kere satış yaptım bebek arabası sattım sattığım kişinin nicki de bu; emotion_emotion
birde baston puset ilanım var güncel ama oda bugün başka bir siteden satıldı.

Sattiklarimizi da yaziyorsak eger,
istanbul82
BANDAG
babyoverlock
Umarim onlarda benden memnun kalmislardir..

Ewet guzel bir baslik olmus burdan bakip guvenle alisweris yapabilriz benm alisweris yaptgm nick
alsen :)

istanbul82
BANDAG
babyoverlock

kendi adıma kesinlikle menmun kaldım hepsi tertemiz çok güzeldi. Dünyada hala iyi insanlar var :)
mrhzl
realizm nilüfer
fantasy
kod adını hatırlayamadığım 2 kişi daha var onlarda özür diliyorum.
hepsi çok iyi geldi gerçekten...

Son düzenleme:
istanbul82
BANDAG
babyoverlock

nicole78 gerçekten çok memnun kaldım ben gelen ürünler tertemizdi özenle paketlenmişti

birde evlaefe kendisi ücretsiz gönderdiği halde ürünler tertemizdi ikinizede çok tşkler

Son düzenleme:
kuzerk arkadaşımızdan ürün aldım sağolsun memnun kaldım sorun yaşamadık
nazlım14, nickole78 ve lyre arkadaşlarıma da ürün gönderdim yine çok memnun kaldım sorun yaşamadık inşallah onlarda benden memnun kalmıştır

optimumdan puset anakucagı aldım
realizme ürün sattım
alsen den bebk kıyafetleri aldım

sorunszuz ve temiz

Ben de rudi'den ana kucagi aldım tertemizdi beklediğimden de iyiydi ona tekrar tesekkur ediyorum

Nazlim14 kullanıcı adlı bayan a giysi sattım yatırdığı ücret i ne kontrol ettim ne de çektim güven verici bir bayan hala duruyor hesap ta para iyi gün kötü gün parası olarak.

alsen den bebek kıyafetleri aldım.hepsi fotoğraflardaki gibi güzel ve temiz.gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.çok da güzel bir kızı var maşallah:)))

mrlhzl-cinarinannesi ve biri daha var unuttum başlığı bulunca yazcam..ikisi de minik kizima aldığım ürünün dışında hediye koymuslardi tsk.ler

istanbul82
BANDAG
babyoverlock

nicole78 den kıyafet aldım
alsen den oyun halısı aldım
optimumdan elbiseler aldım

hepsinden memnun kaldım, bir kez daha çok teşekkür ederim..

pptpapatya dan bebek kıyafetleri aldım.hepsi sorunsuz söylenildiği gibi kullanılmamış tavsiye edrerim.hızlı ve sorunsuz bir alışverişti.tekrar teşekkür ederim kendisine.

X