Alışveriş

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.381
1.408
37
Selam Kızlar 31.haftadayım .. 3 tane 5li hastane çıkışı var ve bir sürü arkadaşım tarafından gelen tulumlar var ama sanki internetten baktığımdan az gibi çoğu şey . Yani neyden kaç tane almalıyım bilmiyorum . Battaniyeler var uzun müslimler var ağız mendilleri var bir sürü . Yani bilemedim şimdi . Şimdi siz ay ay alt üst takımdan tulumdan kaçar adet almıştınız ... 3 tane 5li hastane çıkışım.4tane çıtlıtlı body var 2si uzun 2si kısa kollu . E bebekten aldığım içine giydirmelik 6 tane çıtlıtlı body si var başka yok yeni doğan o da . Arkadaşım verdi onda da. 6-9 aylık çıtçıtlı bodyler var birde 4-5 tane. 1 kalın 1 nohut 3-4 tane penye battaniye var .. 2 büyük müslim 3 tane de kısa müslim bez var . Sizce yeterli mi az gibi geliyor dolap çekmece boş .. bebeğim ağustos sonu gelecek . Sizce ay ay olarak ne almalıyım

Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde yaşamiyorsaniz alip alip dolap doldurmayin. İhtiyac oldukca ihtiyaca gore alirsiniz. Yazdiklariniz tekstil anlaminda gayet yeterli gorunuyor.

Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde yaşamiyorsaniz alip alip dolap doldurmayin. İhtiyac oldukca ihtiyaca gore alirsiniz. Yazdiklariniz tekstil anlaminda gayet yeterli gorunuyor.
Yeterli mi ? Bilemedim 🤷‍♀️ ilk bebeğim.

1 3 aylık Kısa kollu çıtçıtlı body den 6 8 adet edinin, edinin, o sizi sonbahara kadar idare eder.
Bebek doğunca bundan fazla bir şey giymeyecek, maksimum dışarı çıkarken altına eşofman altı ekleyeceksiniz.
Yaz bebişleri kolay büyüyor.
Sonrasında da bunun uzun kollusu, kruvaze model üst ve patikli altla kışı geçirir.
En soğuk günlerde içine sıfır kol çıtçıtlı atlet giyer, tamamdır.
Emekleme yürüme döneminden sonra güzel ve çeşitli kıyafetler zamanı.

1 3 aylık Kısa kollu çıtçıtlı body den 6 8 adet edinin, edinin, o sizi sonbahara kadar idare eder.
Bebek doğunca bundan fazla bir şey giymeyecek, maksimum dışarı çıkarken altına eşofman altı ekleyeceksiniz.
Yaz bebişleri kolay büyüyor.
Sonrasında da bunun uzun kollusu, kruvaze model üst ve patikli altla kışı geçirir.
En soğuk günlerde içine sıfır kol çıtçıtlı atlet giyer, tamamdır.
Emekleme yürüme döneminden sonra güzel ve çeşitli kıyafetler zamanı.
Ya teşekkür ederim zaten doğumdan sonra gelir . Muhtemelen eşofman altı almam gerekiyor çünkü yok .

Ya teşekkür ederim zaten doğumdan sonra gelir . Muhtemelen eşofman altı almam gerekiyor çünkü yok .
Muhtemelen öyle olur, gelmezse de hastane çıkışlarının ayak patiklerini kesin😂
Kısa gelen, zorlayan yer orası oluyor çünkü.
Aldığınız her şeyi de 1 3 aylık alın, büyük giysin bir şey olmaz, çok kısa süre giymesinden iyidir.
Tulum vb şeylerden kaçının derim, bayağı hareketli canlılar minnak olsalar da.
Her bez değişiminde komple soy komple ilikle çok zor oluyor onları kımıl kımıllar😂
Sağlıkla kavuşun inşallah🧿💜

Muhtemelen öyle olur, gelmezse de hastane çıkışlarının ayak patiklerini kesin😂
Kısa gelen, zorlayan yer orası oluyor çünkü.
Aldığınız her şeyi de 1 3 aylık alın, büyük giysin bir şey olmaz, çok kısa süre giymesinden iyidir.
Tulum vb şeylerden kaçının derim, bayağı hareketli canlılar minnak olsalar da.
Her bez değişiminde komple soy komple ilikle çok zor oluyor onları kımıl kımıllar😂
Sağlıkla kavuşun inşallah🧿💜
Ya çok teşekkür ederim . Bilgiler için en iyisi büyük almak anladım . Şey soracağım size benim şifonyerin ilk çekmecesi derinlik ufak . Oraya emzik vs koyayım dedm ama organize almam lazım ufak bulamadım kutu kutu .

Ya çok teşekkür ederim . Bilgiler için en iyisi büyük almak anladım . Şey soracağım size benim şifonyerin ilk çekmecesi derinlik ufak . Oraya emzik vs koyayım dedm ama organize almam lazım ufak bulamadım kutu kutu .
Ben ikeadan fermuarlı katlanan almıştım hala var mı bilmiyorum.
Kullanmadığımda katlayıp kaldırmak ya da seyahate götürmek için çok iyi oldular.
Emzik için kullanacaksanız emziklerin kendi saklama kutuları mevcut, ikili şekilde alabilirsiniz.

Benim bebeğim kış bebeği. Yaz bebekleri daha az giyinir diye düşünüyorum. Biz yetersiz geldikçe gidip parça parça aldık. Tecrübesiz olduğum için neyi ne kadar kullanacağımı bilemiyodum. Bi de çevremdeki insanların verdikleri de vardı. Eksik oldukça aldık. Mağaza uzaktaysa bile internetten alırsınız bence. Zaten gerçekten çok çabuk büyüyolar. Bazı takımlarını 1-2 kere giydi.
Kıyafetten ziyade sizin işinizi kolaylaştırcak şeyler alın. Mesela bez ıslak mendil çantası benim çok işime yarıyo. 6lı valiz organizer var eşyalarını onlara koyuyorım, bebek çantası düzenli oluyo. Hemen aradığımı bulabiliyorum.
Benim göğüs uçlarım yara olmuştu gümüş kapak alabilirsiniz. Yara olduktan sonra annemler gidip almıştı işe yaramadı. En başından kullanmak gerekiyo.
Aklıma gelenler bunlar. Sağlıkla alın kucağınıza 🌸

Ben ikeadan fermuarlı katlanan almıştım hala var mı bilmiyorum.
Kullanmadığımda katlayıp kaldırmak ya da seyahate götürmek için çok iyi oldular.
Emzik için kullanacaksanız emziklerin kendi saklama kutuları mevcut, ikili şekilde alabilirsiniz.
Yok ya emzik için değil emziğimin var . Ama çorap yada emzik askıları’ şapkalarını falan koyarım . O ilk çekmeceye de ne konur bilmiyorum. Takı makyaj çekmecesi gibi .

X