Allah akıl fikir versin...

One of a kind

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2015
402
513
kızlar ben boşanma sürecindeyim artık. boşanma nedeni eşimin ailesiyle evliliği arasındaki dengeyi bir türlü tutturamaması, ailesine düşkünlüğü, şiddet görmem,verdiği sözleri tutmaması... liste uzar gider. eskiden mutluyduk ama son bir senede herşey günyüzüne çıktı görümcem kayınvalidem gerçek yüzlerini sonradan gösterdi arkamdan atıp tuttular iftira attılar kayınvalidem yalan söyledi.
görümcemle giydiğim kıyafetten tutun yaptığım yemeğe,attığım adıma kadar karıştılar hep bir laf sokma çabaları..abimin yanına, oğlumun yanına yakışmıyorsun dediler,aynen dediler bana bunu. sonrasında kv benden özür diledi. ama yinede eşimi doldurdular. eşimi artık tanıyamadım şiddet gördüm sonrasında avukatla görüştüm boşanma davası açtım.daha öncede boşanma aşamasına gelmiştik ama bundan sonra geri dönüş asla olmaz,bir kızım var onu düşünüyorum artık sadece.
bunları bir fikriniz olsun diye yazdım.. gel gelelim şimdiki derdime:) tam dert denilemez aslında..

gülüyorum ama sinirlerim bozuk.çok zor bir süreçten geçtim yavaş yavaş kendime geliyorum.
görümcem beni bugün aradı.kendisi benden küçük. bana ettiği o kadar hakaretten,küçümsyici tavırlardan sonra aradı beni.
efendim? dedim. kız senin üyeliğin var dimi kkde biliyorum neler neler yazdığını oraya. görürsün gününü abim eve gelince anlatıcam onada.söylemicektimde söyleyeyim dedi.. anlamadım? dedim şaşırdım. diyeceğimi dedim ben dedi güldü üstüne. benim sinirlerim tepeme çıktı. sen tehditmi ediyorsun beni bulduysan buldun napıyorsan yap rahatsız etme beni dedim. sen varya çok değiştin dedi hadi canım değişmişmiyim haddini bil rahatsız etme dahada dedim kapadım telefonu.. çok gereksiz tepki verdim farkındayım kızlar ama sinirlerim tepeme çıkmıştı ya.kaç saattirde moralim düşük.

nasıl bulmuş etmiş bilmiyorum ilk kullanıcı ismim kendi ismimdi belki ondan. belkide buraya üye. ifşa olunca kullanıcı adımı yine değiştirdim..ama belki bunuda okur. okusun! kimseden korkum yok ama olup bitenlerden gına geldi artık.sadece allah akıl fikir versin diyorum sadece olanı söyledik diyede tehdit ediliyorum. bir kurtulamadım.yeter ya. bunu okuyorsan utanırsın belki diye yazıyorum.

uzun olduysa özür dilerim kızlar moralimi toparlamaya çalışıyorum ama kafam dopdolu.

bendende ona aynısı:)

misafirliklerde falan telle oynamam hiç ondan pek olası gelmedi. bilmiyorum nasıl gördüğünü.görürse görsün zaten sıkıntı yok ama tehdit ediyor resmen ya
Dur burayı okuyorsa madem :
Huuuuu görümce kişisi sen hayırdır kimi tehdit ediyosun kızaaaammm dağ başımı lan burası kadına bi huzur ver yılaaaaaannnnn:KK70:

Dur burayı okuyorsa madem :
Huuuuu görümce kişisi sen hayırdır kimi tehdit ediyosun kızaaaammm dağ başımı lan burası kadına bi huzur ver yılaaaaaannnnn:KK70:

valla yaaa:))) normalde kolay kolay sinirlenmem ama yakında ruh hastası olucam:))) neyse kurtulucam inşallah

Zaten boşanıyorsunuz eşinize söylese ne olur. Hem eşiniz olanları bilmiyor mu buradan ne öğrenecek ki?
Boşa tehdit :KK12:

hiç! :) boşanıcam yüzlerinide daha görmem herhalde ama niye illa rahatsızlık vermek için tekrar tekrar karşıma çıkıyor hiç anlmıyorum.

X