Allergan Arion Nagor protezlere dikkat

Uyarınız iç içün çok teşekkürler. Bende allrrgan var maalesef hiç memnun değilim. Keşke konuyu önce görseydim, allerganı kabul etmezdim. Yeni ameliyat olacaklar dikkat etsin!!
Hangi konuda memnun değilsiniz? Size sert mı geliyor? Sağlığınızı mı etkiledi? Yırtılma mı oldu?

Amma cokmus ya cok fazla bunlarin hepsi yasaklandimi?yasaklansa bile dr lar problem olmadikca cikarmaya gerek yok diolar iki saatli bombala gezmelerini isdiolar

Nagoru bence kötülememelisin. Ben aylarca araştırdım sonunda meme dokusuna en uygun jel nagorda var ve ömür boyu garanti veriyorlar. Ayrıca kanser görünen implantları mentordan daha az. Ben taktırdım inanılmaz da memnunum sanki hiç yokmuş gibiler.
Ben Cuma ameliyat oldum nagor taktılar ve kullananlar çok memnun ayrıca ömür boyu garantisi olması ayrıca harika🌺

Politech in b-lite mıdelini uygulamak istiyor doktorum bana bi akıl verin kızlar mentor olsun dedim ama çok ısrarcı bunda daha kaliteli ve daha pahalıymış sizceeee?

Politech in b-lite mıdelini uygulamak istiyor doktorum bana bi akıl verin kızlar mentor olsun dedim ama çok ısrarcı bunda daha kaliteli ve daha pahalıymış sizceeee?

Yorumunuz üzerine okudum ama b-lite ile ilgili hiçbirşey yok meme protezi konusında çığır açan teknoloji diyorlar ama deneyen kullanan birileri olsa güzel olurdu

Yorumunuz üzerine okudum ama b-lite ile ilgili hiçbirşey yok meme protezi konusında çığır açan teknoloji diyorlar ama deneyen kullanan birileri olsa güzel olurdu
Listede Polytech’e ait yüzden fazla model var. Bahsettiğiniz protez o markaya ait ve nerden bakarsanız Türkiye’de her 300 kadından sadece 1’i o protezi taktırıdıyordur. O da belki, 500 den 1’i olmasa. O kadar duyulmadık bir protez. Risk alıp deneyiminizi ve fikrinizi paylaşmak istiyorsunuz kullanın tabii.

Arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla markası ne olursa olsun textured yani pürüzlü dediğimiz implantlar lenfomaya sebep olabiliyor. İlla olur demiyorum ama kimsenin bu riski almak isteyeceğini düşünmüyorum. Aynı zamanda eğer yabancı kaynaklara bakarsanız son dönemlerde BII denilen bir hastalık -özellikle Amerikan youtube kanallarında bulabilirsiniz- çoğu kadını mağdur etmek durumunda. Doktorlar bu hastalığı net bir şekilde tanımlayamamakla birlikte hastalığın var olduğunu söylüyorlar. Bu hastalığın saç dökülmesi, göğüste ağrı, gece terlemelerle uyanma gibi belirtileri var yani psikolojiyi komple çöktürüyor. Bu yüzden implant taktırmış çoğu insan çıkartmayı tercih ediyor. Lütfen ama lütfen önce oluşabilecek komplikasyonları araştırıp eğer bunları riske atabilecekseniz ondan sonra ameliyatı yaptırın. İyiliğiniz için yazıyorum :)

Listede evet. Hayır tam aksine! Hâlâ onları kullanmaya devam ediyor. Ve duyduklarıma göre muayene olan hastalarına hâlâ ve hâlâ hangi marka protezi kullanacağını söylemeyip, soran olursa da Allerganı itinayla övüyor. Ameliyat olmak isteyen bayanlar ne kadar da o protez riskli, kanser türünü var dese de yok ben şu protezi kullanıyorum bu değil diyip ikna etmeye çalışıyor.
bi doktor neden kullandığı markayı değiştirmez de ısrarla o markayı kullanır çok merak ediyorum

Arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla markası ne olursa olsun textured yani pürüzlü dediğimiz implantlar lenfomaya sebep olabiliyor. İlla olur demiyorum ama kimsenin bu riski almak isteyeceğini düşünmüyorum. Aynı zamanda eğer yabancı kaynaklara bakarsanız son dönemlerde BII denilen bir hastalık -özellikle Amerikan youtube kanallarında bulabilirsiniz- çoğu kadını mağdur etmek durumunda. Doktorlar bu hastalığı net bir şekilde tanımlayamamakla birlikte hastalığın var olduğunu söylüyorlar. Bu hastalığın saç dökülmesi, göğüste ağrı, gece terlemelerle uyanma gibi belirtileri var yani psikolojiyi komple çöktürüyor. Bu yüzden implant taktırmış çoğu insan çıkartmayı tercih ediyor. Lütfen ama lütfen önce oluşabilecek komplikasyonları araştırıp eğer bunları riske atabilecekseniz ondan sonra ameliyatı yaptırın. İyiliğiniz için yazıyorum :)
ben tam aksine pürüzsüz olmasını istemedim, ki doktorum da pürüzlü tercih ediyordu
pürüzsüz yüzeyler kapsül oluşumuna daha çok neden olabiliyormuş
herkesin başına gelecek diye birşey yok tabi ama ben şahsen istemem, yine yaptırsam yine pürüzlü taktırırım
zaten bana göre pürüzlü pürüzsüzden çok marka önemli allergan bu konuda mimli malesef

Ben tamamen inanlardanim ve dediginiz gibi o saydiginiz butun septomlar var bende ve o amarikan grubun fecebokk sayfasina kayitliyim ve yine dediginiz gibi bütün pürüzlü implantlar lenfomayi tetiklior

bi doktor neden kullandığı markayı değiştirmez de ısrarla o markayı kullanır çok merak ediyorum
Geçen ay bir doktor bana bazı protezlerin getirişi diğerlerine göre daha kolay olduğunu söylemişti. Ve bazıları diğerlerinden daha ucuz. Net bir şekilde söyleyemeyeceğim, aslı var mı yok mu bilmiyorum.

X