Tüp Bebek Merkezleri Alman hastanesinde tüp bebek yaptiranlar buluşalim

ALMAN HASTANESİ GRUBUNU TÜP BEBEKTE BAŞARILI BULUYOR MUSUNUZ?

• Ankete Katılan
    145
saol canim cevabin icin.cok mutlu oldum.evet tahmin etmistim ayni almanyadaki fiyatlar gibi.dediyim gibi herhalde bizde bahcecide yapmaya düsünüyoruz tedaviyi.sen kackeere denedin simdiye kadar canim?benim 3 tane denemem var ilki tuttu düsük yaptim almanyada oldum tedavileri.ama türkiyede daha iyi diyorlar tedaviler hele birde bahceci kliniyinde cok basarilimis bu tüpbebek dalinda.
sen ne düsünüyorsun figencim?selamlar

Son düzenleme:
özlemcim benim ikinci denemem.son tedavimi kasımda yaptırmıştım tuttu bebeğimi 4 aylıkken kaybettim bende.şimdi haziranda tekrar istiyoruz kısmetse.reglime göre.

bende cok memnun kaldım herseyden.dünya capında iyi olan bir klinik zaten.benim doktorum burcak hanım.haziranda denk geliriz belkide.

insallah,cok sevinirim denk gelirsek.
ilk basta olarak sana cok cok gecmis olsun tabiki aci durum ama herseyin hayirlisini düsünmek lazim.insallah bu sefer bebeyini kucagina alirsin dilerim allahtan.
bu arada ne tesadüf bende balikesirliyim ve kan grubumda b rh+:)

balikesirin neresindensin ve kac yasindasin öyrenebilimiyim canim?birde akraba falan cikmayalim nedersin:)

insallah,cok sevinirim denk gelirsek.
ilk basta olarak sana cok cok gecmis olsun tabiki aci durum ama herseyin hayirlisini düsünmek lazim.insallah bu sefer bebeyini kucagina alirsin dilerim allahtan.
bu arada ne tesadüf bende balikesirliyim ve kan grubumda b rh+:)

balikesirin neresindensin ve kac yasindasin öyrenebilimiyim canim?birde akraba falan cikmayalim nedersin:)

tesekkürler canım allah hepimize inşallah bebeklerimizi kucagımıza almamızı nasip etsin.tesadüfler güzeldir :))) ben izmirliyim eşimin işi nedeniyle burdayız.erdekte oturuyoruz.26 yasındayıım sende otuzdu galiba.haziranın kacında tedaviye baslıyosunuz?

bende alman hastanesi dr. halit fırat erden .Sorunum tekrarlayan düşükler.iki tüp bebek denemesinde biri tutmadı biri düştü. birde donmuşlar la yapılacaktı ama iyi çıkmadılar tedavi yarım kaldı şimdi sil baştan.dr umdan memnunum ama iyi sonuçlar almayı çok istiyorum sizler gibi çünkü toplam dört düşük yaptım hepimize allah kolaylık versin sevgiler

tesekkürler canım allah hepimize inşallah bebeklerimizi kucagımıza almamızı nasip etsin.tesadüfler güzeldir :))) ben izmirliyim eşimin işi nedeniyle burdayız.erdekte oturuyoruz.26 yasındayıım sende otuzdu galiba.haziranın kacında tedaviye baslıyosunuz?

evet canim 30 umuz bastik yas gidiyor elden hala daha anne olmanin tadina varamadik.nasip olursa biz haziranin 2 veya 3 ünde baslicaz reglime göre öyle olmasi lazim.
sen hangi ilclari kullandin tedavinde isimlerini biliormusun canim?

bende alman hastanesi dr. halit fırat erden .Sorunum tekrarlayan düşükler.iki tüp bebek denemesinde biri tutmadı biri düştü. birde donmuşlar la yapılacaktı ama iyi çıkmadılar tedavi yarım kaldı şimdi sil baştan.dr umdan memnunum ama iyi sonuçlar almayı çok istiyorum sizler gibi çünkü toplam dört düşük yaptım hepimize allah kolaylık versin sevgiler

selam esya
cok büyük gecmis olsun canim.benimde ilki düsk olmustu cok üzüldüm ama hayat devam edior iste.hic pes etmek yok yola devam:)
sen hngi ilaclari kullandin simdiye kadar?mesela puregonu ben kullandim birde ovitrelle ve hergün utrogest aliordum.bakalim orada ne verecekler.sanirim ayni ilaclari verirler cünkü onlar iyi denk geldi.
seninkiler hangisydi?

canım gecmiş olsun.allah hayırlısınız nasip etsin inşallah.hepimizin genelde aynı seyleri yasıyoruz.coğumuz kayıp yasamıs.bende 4 aylıkken bebeğimi kaybettim,kucağıma almaya hazırlanırken ama kısmet deilmiş olmadı.şimdi önümüze bakıyoruz.yeterki inanalım hersey olur arkadasım.biz haziran güzelleriyiz desenizekaydirigubbakcemile3.haziran ayında bir tanışma planımız var.bir moral günü düzenleriz artık.
evet canim 30 umuz bastik yas gidiyor elden hala daha anne olmanin tadina varamadik.nasip olursa biz haziranin 2 veya 3 ünde baslicaz reglime göre öyle olmasi lazim.
sen hangi ilclari kullandin tedavinde isimlerini biliormusun canim?

olsun yas önemli deil allahım nasip etsinde.inşallah tadına vara vara sevicez bebişlerimizi.canım ben göbekten iki iğne kullandım.progesteron diğerinin adını hatırlayamadım.sabah akşam birer tane göbekten.yumurta toplamdan sonrada progesterona basladım.böle iştee canım.

canım yanlış yazdım.tedavide puregon kullandım,progesteron yazmışım.
senaycım cok merak ettim seni?ne alemdesin aldın mı sonucunu????

arkadaslar bende alman hastanesinde ucuncuyu denemeyi dusunuyorum bana yardımcı olurmusunuz size ilk bastan hangi ilacları verdiler nasıl tedavi uyguladılar anlatırmısınız cunku benim yumurtalarımda capsızlık var oyuzden cok endiseliyim bana tedavinizi ve ilaclarınızı anlatırmısınız birde akapunktur hakkında ne dusunuyorsunuz hepinize simdiden cok tesekkurler.a.s.

buraya niye kimse yokyaaaaaa.senay artık umudu kestim bacım senden.bi haber verseydin keşkeee.

Arkadaşlar nihayet ilk microma adetimin 3. günü olan dün başladık cumartesi muayenem var (bahçeci kliniği) Puregon ve merional iğne (göbekten) kullanıyorum şimdilik. Yalnız fsh bu ay yine 33 lerde çıktı inş başarılı bi sonucu etkilemez.

Aranızda yüksek fsh ile başlayıp pozitif sonuç alan varmı acaba ?

Shenaycım bu arada senin sonucuda merak ediyorum umarım herşey yolundadır cnm...

arkadaşlar yağmur diye bi arkadaş almanyadan gelmişti galiba mayısa ertelenmişti transferi noldu aceba
özelinde konuşan varmı çok merak ediyorum tutup tutmadığını

slm arkadaslar,serpilcigim transfer 10.05. oldu üc tane iyi kalite embriyo yerlestirilidi.bu pazartesi belli olcak,yanliz su günlerde adet sancisi gibi sanci vuruyor karnima biraz ondan korkuyorum.ama hayirlisi olsun olmasa demek zamini degilmis...yanliz su son günler gecmek bilmiyo..sen ne yaptin???görüstünmü doktorla felan??

slm arkadaslar,serpilcigim transfer 10.05. oldu üc tane iyi kalite embriyo yerlestirilidi.bu pazartesi belli olcak,yanliz su günlerde adet sancisi gibi sanci vuruyor karnima biraz ondan korkuyorum.ama hayirlisi olsun olmasa demek zamini degilmis...yanliz su son günler gecmek bilmiyo..sen ne yaptin???görüstünmü doktorla felan??

yok dr la konuşmadım ama orda çalışan biriyle konuştum ismi meltem hanım yani inşallah ikinciyi nezaman deneriz bilmiyorum ama orayı düşünyoruz, inşallah en içten dileklerimle söylüyorum seninki tutar pazartesi gebelik haberini alırız, mutlaka sonucu yaz olurmu
bu kaçıncı denemen olduğunuda sorabilirmiyim

kıslar bende bahcecideyim ilkide orada oldu ikincide orada olacak tedaviye başladım bile

X