Tüp Bebek Merkezleri Alman hastanesinde tüp bebek yaptiranlar buluşalim

ALMAN HASTANESİ GRUBUNU TÜP BEBEKTE BAŞARILI BULUYOR MUSUNUZ?

• Ankete Katılan
    145
evet ilk denememdi.
aralık ayında ilaç tedavisine başladım ama 10 gün sonra istenilen cevap gelmeyince bırakmıştım.
onu saymıyorum o yüzden.
baştan sona ilk denemem bu idi.

figenncim
senin ne zaman başlayacak?
kısa protokol mü? uzun mu?
nasıl gidiyor aşamaların?

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım bende haziran ayında alman veya umutta ytüp bebek yaptırmayı düşünüyorum ama kafam karışık maddi olarak fiyatları bana pahalı geliyor.benim ilk denemem olacak 3 yıldan beri tedavi görüyorum kafam biraz karışık bakalım nereye gideceğim

kızlar alman hastanelerinde misafirhane fiyatları nekadar acaba ben uzak olduğum için orada kalacağım bilgisi olan varsa bana yazarmısınız

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım bende haziran ayında alman veya umutta ytüp bebek yaptırmayı düşünüyorum ama kafam karışık maddi olarak fiyatları bana pahalı geliyor.benim ilk denemem olacak 3 yıldan beri tedavi görüyorum kafam biraz karışık bakalım nereye gideceğim

kızlar alman hastanelerinde misafirhane fiyatları nekadar acaba ben uzak olduğum için orada kalacağım bilgisi olan varsa bana yazarmısınız
harika hoşgeldin aramıza....
bende tüp bebek yapmaya karar verdiğim zaman tüm merkezleri araştırmıştım.
Alman hastanesi ve grubu umut-bahçeci diğer bazı merkezlere oranla ücreti yüksek gelmişti ama kaliteden ödün vermeyen bir hastane...
başaraı oranları diğerlerin ile kıyaslanamaz bile...
eğer anadolu yakasında isen umut tüp bebek fiyatları biraz daha makul....
kadro aynı. yine işexyxlerin başında prof.dr. mustafa bahçeci var...
oda fiyatı 350 tl... ben transfer sonrası bir gece kaldım ordan biliyorum (kendi isteğimle)
ama misafirhane fiyatlarını telefonla bilgi veriyorlar merak etme...
tlf burdan veremiyorum...
alman hastanesini ararsan hemen yardımcı oluyorlar sana...:nazar:

harıkacım ALLAH şifa versin sanada....
tedavine başlaman ve hayırlı sonuçlar alman dileğiyle...

haziran bası baslıcak kısmetse canım.kısa benim 15 gün falan sürüyo transfer dahil.
tamama canım kısa protokol uygulanıyor sana ...
muhtemelen istanbul dışından geldiğin içindir.
özeline de yazdım sen balıkesir'in neresindensin'
neresinde ikamet ediyorsun?
yani hangi ilçe?
benim annemde bugün balıkesir'e gidiyor merak ettim kız.:teytey::teytey::teytey::teytey:

kızlar transferimin 9.günü iğnelere ve bantlara devam.
birde vitaminlere ve aspirine devam ediyorum..
bende bel ağrısı hariç hala belirti yok ...
hayırlısı bakalım.
hiç öyle kasık ağrısı batması falan da yok...
pazartesiyi sabırla bekliyorum.
içimden idrar tahlili yapsam mı diyorum?
ama eczane uzak. napsam ki?

hem 9.günü idrar testinde çıkıyor mu?
kimisi silikte olsa 2.çizgi çıktı diyor.

tamama canım kısa protokol uygulanıyor sana ...
muhtemelen istanbul dışından geldiğin içindir.
özeline de yazdım sen balıkesir'in neresindensin'
neresinde ikamet ediyorsun?
yani hangi ilçe?
benim annemde bugün balıkesir'e gidiyor merak ettim kız.:teytey::teytey::teytey::teytey:

kızlar transferimin 9.günü iğnelere ve bantlara devam.
birde vitaminlere ve aspirine devam ediyorum..
bende bel ağrısı hariç hala belirti yok ...
hayırlısı bakalım.
hiç öyle kasık ağrısı batması falan da yok...
pazartesiyi sabırla bekliyorum.
içimden idrar tahlili yapsam mı diyorum?
ama eczane uzak. napsam ki?

hem 9.günü idrar testinde çıkıyor mu?
kimisi silikte olsa 2.çizgi çıktı diyor.

figenncim ne diyorsun bu hususta????

harikacım hoşgeldin inşallah hayırlısı ile sonuçlanır tedavin benim pek bilgim yok misafirhane konusunda.eger almanda olursan haziran bası bende orda olucam.

evet senaycım özele yazmıştım ben ama bi daha yazayım biz erdekte oturuyoruz.tahlil konusunda bence tahlilden önce yaptırırsan belki erken olduğu için tek cizgi cıkar üzülürsü.ben tahlilimi yaptırdığım gün yaptım idrar testini silik ikinci cizgi cıktı.ama eger hamilelik yoksa tek cıkıyo geneldede belirgin deil silik cıkıyomuş ikinci cizgi.bence yapma derim.

benim 6000-6500 dolar civarında bir harcamam oldu alman hastanesinde.şükürler olsun sonucum pozitif ama

fiyat önemli değil bende zengin bir insan değilim ama güvenelir ve kaliteli bir yerde olmanın farkı çok farklı gerçekten...
ayrıca biz burda kimsenin reklamını yapmıyoruz bize bir faydası da yok ....
yalnızca yaşadıklarımızı tarafsızca anlatıyoruz.
sen yine yaptırma ...
kimseyi zorlamıyoruz ki zaten ...

öncelikle herkesi selamliyor ve su anda ve ileride tedavi olanlara allahtan basarili ve saglikli gecmesini diliyorum:CüvCüv:

ben almanyadan katiliorum ve buradaki kadin doktorum beni alman bahceci kliniyine gönderior.
aslinda cok umutluyum türkiyede yaptiricam diye.cünkü türkiye bu konuda bayagi ileride.alman hastanesinide arastirdim ve cok iyi haberler okudum ve duydum bu klinik üzerine.
allah nasip ederse haziranda tedaviye baslicam.size birkac soru sorabilirmiyim?
mesela cider diye bir dernek var buraya üye olunca indirimli fiyatlardan yararlaniyormusun bu dogrumu?
ben cidere telefon actim karsima cansin adli bir hanim cikti cok zarif ve iyi niyetli birisi idi.
bana dediki siz buraya gelin biz size yardimci olucaz dedi.ön görüsme ve randevu lari biz sizin icin aliyoruz dedi.yillik 150 ytl ödüyormususun bunun karsiliginda.
acaba sizin aranizda bu dernek ile tecrübe sahibi olan varsa lütfen bana bilgi verebilirmi?

ve bir ÖNEMLI son sorum daha.ilaclar hakkinda.türkiyede ilaclar bana kac paraya patliyacak tam olarak bir rakam verebilirmisiniz?

cok tesekkür ederim simdiden vereceyiniz cevaplar ve yardim icin.

saygilar
özlem

öncelikle herkesi selamliyor ve su anda ve ileride tedavi olanlara allahtan basarili ve saglikli gecmesini diliyorum:CüvCüv:

ben almanyadan katiliorum ve buradaki kadin doktorum beni alman bahceci kliniyine gönderior.
aslinda cok umutluyum türkiyede yaptiricam diye.cünkü türkiye bu konuda bayagi ileride.alman hastanesinide arastirdim ve cok iyi haberler okudum ve duydum bu klinik üzerine.
allah nasip ederse haziranda tedaviye baslicam.size birkac soru sorabilirmiyim?
mesela cider diye bir dernek var buraya üye olunca indirimli fiyatlardan yararlaniyormusun bu dogrumu?
ben cidere telefon actim karsima cansin adli bir hanim cikti cok zarif ve iyi niyetli birisi idi.
bana dediki siz buraya gelin biz size yardimci olucaz dedi.ön görüsme ve randevu lari biz sizin icin aliyoruz dedi.yillik 150 ytl ödüyormususun bunun karsiliginda.
acaba sizin aranizda bu dernek ile tecrübe sahibi olan varsa lütfen bana bilgi verebilirmi?

ve bir ÖNEMLI son sorum daha.ilaclar hakkinda.türkiyede ilaclar bana kac paraya patliyacak tam olarak bir rakam verebilirmisiniz?

cok tesekkür ederim simdiden vereceyiniz cevaplar ve yardim icin.

saygilar
özlem

özlemcim öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah.ben dernek konusunda birsey bilmiyorum o yüzden yardım edemeyeceğim.biz tedaviyi tamamen özel yaptırdık.yani sağlık güvencemiz var ama almanda karsılamadı.şimdi herkesin ilaç dozajı farklı olabiliyo o yüzden fiyatlar değişebilir ben dozajları cok düşük kullandım 2 milyara yakın tuttu sadece tedavide ama sonra progerateron falan kullandıklarım hariç toplam tedaviye de 2350 euro verdik.bide benim eşim ameliyat oldu ona da 1450 tl verdik.işte böle...bu arada bizde haziranda gidicez kısmetse belki karsılasırız.

senaycım hayırlı haberlerini bekliyoruz.bugün tahlil günü hadi hayırlı haberlerle gel inşallah

X