Almanyada yaşayanlar

Nm88326

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
4.609
5.536
Merhaba KK,

Ben Tr den Almanyaya evlendim. Derdimizi mutluluğumuzu paylaşabilmek birbirimize destek olmak adına Almanyada yaşayan arkadaşlarla sohbet etmek veya yazışmak istiyorum. Fakat forumlar içerisinde bu konu başlığı açılmamış sanırım. Şayet sitede var ise böyle bir portal veya konu başlığı beni yönlendirebilir misiniz?

Teşekkürler.

Merhaba KK,

Ben Tr den Almanyaya evlendim. Derdimizi mutluluğumuzu paylaşabilmek birbirimize destek olmak adına Almanyada yaşayan arkadaşlarla sohbet etmek veya yazışmak istiyorum. Fakat forumlar içerisinde bu konu başlığı açılmamış sanırım. Şayet sitede var ise böyle bir portal veya konu başlığı beni yönlendirebilir misiniz?

Teşekkürler.
Hoş geldin almanyaya 😊
nasılsın memnunmusun hayatından?
Kaç yıl oldu almanyaya geleli?

Hayır değilim açıkçası... Türkiye güzel elbette ama buranın doğası, havası, insan ve hayvan hakları, devletin destek olması gerçekten çok iyi...
Doğası havası 😆 almanyanın hangi şehrindesin? Türkiyenin doğası havası yanında almanya kıyaslanamaz bile 😉
Devletin maddi açıdan destek olması evet o konuda hakkını yiyemem ama diğer konularda katılmıyorum

“Doğma büyümü almanya” bu yorumun nesini beğenmediniz? :KK59:
Sırf sizin yorumunuzu begenmedim diye benim yorumumu begenmemenizi cok cocukca buldum
:KK66:

Neyse benim için konu kapanmıştır!

Almanya'yı hafife alıyorsunuz. Özellikle Ren ve Oder nehri civarı çok güzeldir.
“Doğma büyümü almanya” bu yorumun nesini beğenmediniz? :KK59:
Sırf sizin yorumunuzu begenmedim diye benim yorumumu begenmemenizi cok cocukca buldum
:KK66:

Neyse benim için konu kapanmıştır!

Ren tarafı gerçekten çok güzel diyorlar :)
ben seviyorum . Güzel evet . Şuan pek gezmeye müsait değil pandemiden dolayı ama bencede nrw güzel birde her yere yakınız tabi belçika hollanda isviçre bi 6 saat ile danimarkaya . Sadece şuanlık gezemiyoruz .

ben seviyorum . Güzel evet . Şuan pek gezmeye müsait değil pandemiden dolayı ama bencede nrw güzel birde her yere yakınız tabi belçika hollanda isviçre bi 6 saat ile danimarkaya . Sadece şuanlık gezemiyoruz .
evet biz de pandemiden gezemiyoruz. isviçre 1 bucuk saat, avusturya 2 saat, fransa 1 bucuk saat vs ... Pandemi geçse de az dolaşsak :)

X