Almanya'dan küstah tehdit: Erdoğan kazanırsa...

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.892
203.719
52
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye karşıtı tutumuyla bilinen Alman Hristiyan Demokrat Birliği (CDU), 24 Haziran seçimleri öncesinde Türkiye'yi AB üyeliğiyle tehdit etti.
IMG_2882.JPG


Türkiye'nin kaderini belirleyecek olan 24 Haziran seçimine sayılı günler kala Avrupa'dan sesler yükselmeye başladı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hazmedemeyen Almanya Başbakanı Angela Merkel liderliğindeki Hristiyan Demokrat Partisi (CDU) Türkiye'ye karşı küstah tehditler savurdu.

CDU partili Avrupalı Parlemanter Renate Sommer, Erdoğan seçimleri kazanırsa Türkiye'nin Avrupa Birliği üyeliğinin mümkün olmayacağını iddia etti. Seçimler yaklaşırken Türkiye hazımsızlığını iyice dışa vuran Sommer, "Avrupa Parlamentosu bu durumda üyelik müzakerelerinin sona erdirilmesini talep edecektir" diyerek haddini aştı.

AFRİN OPERASYONUNU DA HAZMEDEMEMİŞLERDİ

Türkiye'nin her attığı adımı takip eden Alman CDU, Türkiye'nin Afrin'de terör örgütü PKK/YPG'ye karşı başarıyla sonlandırdığı Zeytin Dalı Harekatı'na da dil uzatmıştı.

Her fırsatta Türkiye'yi karalamaya çalışan Alman parti, harekatı sona erdirme ve bölgeden çekilme çağrısında bulunmuştu.
http://m.haber7.com/dunya/haber/2653002-almanyadan-kustah-tehdit-erdogan-kazanirsa
 
Ben bunu tehdit olarak algılamadım çok haklılar. Avrupa birliğine girmemiz için belirli kriterler var; Kopenhag ve Maastrciht kriterleri. Biz hiç o kriterleri sağlayamadık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da bu gidişle sağlayamayacak gibi görünüyor. Biz Kopenhag ve Maastricht kriterlerini sağlayan bir ülke olursak zaten Avrupa Birliği’ne girme ihtiyacımız olmayacak. Kendi kendine yetebilen bir ülke olacağız
 
Almanya'nın derdi başka Şimdi üçüncü havalimanı yapılıyor Bütün Havalimanı aktarmalarını Avrupa genelinde Almanya üzerinden dönüyor niye Almanya'nın ekonomisi bir sıkıntıya düşecek Dertleri ne acaba Hollanda gibi onlarda Türk seçmenleri mi tehdit etmeye başlamışlar Hadi be kardeşim bir yürüyün gidin yemişim Avrupanızı alın tepe tepe kullanın sizin olsun Ne Avrupa Birliğimiş anasını satayım yıllardır sömürdünüz yok şunu yapın yok Bunu yapın şimdi küfür etmek istemiyorum biri beni tutsun en iyisi:KK34:
 
Bu millete lazim degil zaten.. Batti balik yan gider.
 
Zamlar Temmuzda bir bir geliyor, hazir misiniz? Ben ilk zammi benzine bekliyorum, dolar karsisinda ucuz kalmis gibi geldi bana..
 
Hristiyan kulübü 60yıldır kabül etmiyor
Avrupa birliğine giremiyeceğiz, girmesekte olur,
Çünkü demokrasi anlayışımız farklı aynı olması için 200yıl gerekli
Hukuk özgün ve özgür değil
Alınamamış haklar çok
Eğitim kalitemiz düşük
Üretici değil tüketime eğilimliyiz uluslararası markamız yok olsada yabancılara satıyoruz
 
X