almanyadan tup bebek tedavisi olan varmi?yasadiklarimizi paylasalim .

karabiber25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
316
37
34
Arkadaslar ben almanyada yasiyorum.bu benim 2. Tup bebek denemem. 1.denemem 5.gun embriyosu yani blastosit 1.kalite 2 embriyo transferiyle malesef negatif sonuc aldim.simdiyse dondurulmus 3.gun embriyosu (yine 2 tane ve 1.kalite )transfer edildi. Bugun 12.gun ve idrar testi negatifi gosterdi..ve hic bir belirti yok ne agri sizi ne siskinlik.sanirim test dogru ben yine hamile kalamadim.
acaba klinigim iyimi degil.yada ters olan nedir.cok morelim bozuk.
yurt disinda olupda tup bebek yapan varsa bilgilerinizi ve cevaplarinizi bekliyo rum...

Arkadaslar ben almanyada yasiyorum.bu benim 2. Tup bebek denemem. 1.denemem 5.gun embriyosu yani blastosit 1.kalite 2 embriyo transferiyle malesef negatif sonuc aldim.simdiyse dondurulmus 3.gun embriyosu (yine 2 tane ve 1.kalite )transfer edildi. Bugun 12.gun ve idrar testi negatifi gosterdi..ve hic bir belirti yok ne agri sizi ne siskinlik.sanirim test dogru ben yine hamile kalamadim.
acaba klinigim iyimi degil.yada ters olan nedir.cok morelim bozuk.
yurt disinda olupda tup bebek yapan varsa bilgilerinizi ve cevaplarinizi bekliyo rum...

Kimse yokmu yaa cevap vericek....

Selam karabiber bende almanyadayım tedavinde bir yanlışlık yok canım ama nedense burada başarı oranı Türkiye'den düşük.bana Cumartesi 5.gün 3adet blastokist transferi yapıldı bekliyorum ama ümitli değilim

Selam karabiber bende almanyadayım tedavinde bir yanlışlık yok canım ama nedense burada başarı oranı Türkiye'den düşük.bana Cumartesi 5.gün 3adet blastokist transferi yapıldı bekliyorum ama ümitli değilim
Sen hangi klinikte yapiyorsun canim.evet hemde cok dusuk..hicbir tetkik neden olmadi arastiralim diye soylenen yapilan birsey yok .insallah bari senalirsin iyi haberu..ben iki denememdede uc embriyo istedim ama dr kabul etmedi...ben neuewied de goruyorum tedavimi..bilmiyorum simdi nerde devam etsem :KK43:(( cok dardayimmm

Ben Essen De Novum klinikteyim . Benim ilk denemem değil canım 2005ten beri bu tedavilerin içindeyim .2aşılama sonra 3mikro Almanya'da denedikten sonra Türkiye'de ilk toplamda 4.denemede kızına hamile kaldım prensesim 5 yaşında Allahım herkese nasip etsin ..kızım çok istiyor kardeşi olsun diye .kızımdan sonra Almanya'da 1defa denek olmadı yazın Türkiye'de tekrar denedik bu defa yumurtalar erken çatladı karınboşlugunda 1tane yumurta buldular ama olmadı bu 3. Denemen . Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Ben Essen De Novum klinikteyim . Benim ilk denemem değil canım 2005ten beri bu tedavilerin içindeyim .2aşılama sonra 3mikro Almanya'da denedikten sonra Türkiye'de ilk toplamda 4.denemede kızına hamile kaldım prensesim 5 yaşında Allahım herkese nasip etsin ..kızım çok istiyor kardeşi olsun diye .kızımdan sonra Almanya'da 1defa denek olmadı yazın Türkiye'de tekrar denedik bu defa yumurtalar erken çatladı karınboşlugunda 1tane yumurta buldular ama olmadı bu 3. Denemen . Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah
Canim umarim buseferki tedavin bosa gitmez.benim artik umidim kalmadi bugun 13.gun ve hicbir belirti yok.idaririm bile su gibi berrak renkli.turkiyede yapmaya isimizden dolayi malesef deneyemedik.2 denememide bu berbat klinikte yaptim bize yakin gidip gelmek kolay diye.hersey yolundayken enazindan tutunabilirdi.ama tutunamiyor bile embriyolar..okadar ilgisizki bu klinik.dier denememi nerde yapicagimi bile bilmiyorum..esim busabahta artik baska deneme istemedigini soyledi..bana tavsiye edebilecegin biyer varmi canim ya...

Canım benim gittiğim klinik çok ilgili istersen orayı deneyin size 150km civarı sanırım bızde tedavi için 120km gittik geldik 4defa ama sen erken karar verme belkide hamilesindir yarın test günündegilmi inşallah Yarın güzel haberi paylaşırsın buradan

Canım benim gittiğim klinik çok ilgili istersen orayı deneyin size 150km civarı sanırım bızde tedavi için 120km gittik geldik 4defa ama sen erken karar verme belkide hamilesindir yarın test günündegilmi inşallah Yarın güzel haberi paylaşırsın buradan

Peki sen memnunmusun canim o klinikten..sende basarisiz olan tedavilerin icin arastirma veya bunula ilgili seyler yaptilarmi? Birde fiyat nekadardi canim.
ahh umudum yok canim.12 gun birtest icin azbir sure degilki .hayal kurmanin anlami yok gibi..

Bizde Problem Bende canim 2defa disgebelik yasadim tüpümün birisi alındı digeri kapalı .daha önce bende yakın diye başka klinikte 4 defa başarısız deneme yaptım.kkendi kadındoktorum beni novama yönlendirdi.hemen ilk yaptıgı doktorun benim hormonlRımı kontrol etmek oldu .degerlerim hiç iç açıcı değilmiş ona göre tedaviye başladılar bende canım

Bizde Problem Bende canim 2defa disgebelik yasadim tüpümün birisi alındı digeri kapalı .daha önce bende yakın diye başka klinikte 4 defa başarısız deneme yaptım.kkendi kadındoktorum beni novama yönlendirdi.hemen ilk yaptıgı doktorun benim hormonlRımı kontrol etmek oldu .degerlerim hiç iç açıcı değilmiş ona göre tedaviye başladılar bende canım
Hmm sanirim iyi ilgili bir klinik .biraz nette baktim en iyilerdenmis diyo..saolasin canim yaa sayende bu klinigi tanidim gercekten belki banada bir umut olur.bizdede sorun bende tuplerim ikiside tikali.dier butun hersey yolunda gorunuyor.birazonce yine test yaptım yine negatif canim ya:KK43: 14 .gun bugun ve sanirim kabul etmem gerek.hamile degilim..off bide bunun yarini var kandada cikicak.nasil dayanacam..Allahim guc ver

Canım yıpratma kendini her şerde bir hayr vardır.eger negatıf çıkarsa kanda çok üzme kendini.pes etme ben sana başımdan geçenleri tedavilerimi anlatsam roman olur sanırım .hamile kalıpta hayırsız yada sakat cocuk sahibi olmaktansa olmaması daha iyi.kan testini bekle inşallah + alırsın .merakla haberini bekliyorum.buarAda novumda ben 1700 € ilaçlarda dahil ödedim.ama 1700€ krankenkasse san geri alıcaz .bizim 100% ödüyor krankenkassemız Ocak 2014den itibaren

Canım yıpratma kendini her şerde bir hayr vardır.eger negatıf çıkarsa kanda çok üzme kendini.pes etme ben sana başımdan geçenleri tedavilerimi anlatsam roman olur sanırım .hamile kalıpta hayırsız yada sakat cocuk sahibi olmaktansa olmaması daha iyi.kan testini bekle inşallah + alırsın .merakla haberini bekliyorum.buarAda novumda ben 1700 € ilaçlarda dahil ödedim.ama 1700€ krankenkasse san geri alıcaz .bizim 100% ödüyor krankenkassemız Ocak 2014den itibaren

Valla suan tek umudum Allah tan sonra senin su mesajlarin canim ya..aslinda idrardaki negatif beni biraz olsun alistirdi duruma ama herseferinde yinede bir umut deyip yeniden yikiliyo insan iste..
sen hangi krankenkasse dasin canim.ben aok dayim % 50 karsiliyo.olmazsa bende kassemi degistirim...cevaplarin yazilarin bana bir umut oluyo bilmiyorum niye...
Beni cevapsiz birakma ...buarada senin tedavin devam ediyormu.yoksa arami verdin..

Biz Ikk dayiz canım.ocak 2014 te yeni yasa çıktı Almanya genelinde bazı krankenkasselar %100bazılarıda hastaya kalan %50 payın bir kısmını daha ödüyor.inşallah hamilesindir gerek kalmaz ama bir ihtimal degilsen yeni tedaviye başlamadan önce mutlaka aok ya gidip konuşmalısınız.birde sen hangi eyalettesin.bazı eyaletler hastaya düşen payın %25 ini ödüyor .aslında kliniklerin yada krankasselerın bilgilendirmesi lazım ama yapmıyorlar.www.informationsportal-kinderwunsch.de adresine girip bir bakın size förderung varmı diye.ben tedavinin sonunu bekliyorum canım Mart 3test günüm.3tane blastosist transferi yapıldı geçtiğimiz Cumartesi bugün 4. Günüm yani

Biz Ikk dayiz canım.ocak 2014 te yeni yasa çıktı Almanya genelinde bazı krankenkasselar %100bazılarıda hastaya kalan %50 payın bir kısmını daha ödüyor.inşallah hamilesindir gerek kalmaz ama bir ihtimal degilsen yeni tedaviye başlamadan önce mutlaka aok ya gidip konuşmalısınız.birde sen hangi eyalettesin.bazı eyaletler hastaya düşen payın %25 ini ödüyor .aslında kliniklerin yada krankasselerın bilgilendirmesi lazım ama yapmıyorlar.www.informationsportal-kinderwunsch.de adresine girip bir bakın size förderung varmı diye.ben tedavinin sonunu bekliyorum canım Mart 3test günüm.3tane blastosist transferi yapıldı geçtiğimiz Cumartesi bugün 4. Günüm yani
Insallah buseferki transfetin ve emegin bosa gitmez canim.rabbim guzel haberle cinlatsin haneni..Dondurulmuş embriyo degildi demi? Birde bu yanlis anlamadiysam essendeki ilk denemenmi? Bu klinikle suana kadar yaptigin dier kliniklerin arasinda birfark hissettinmi canim...seni cok yoruyorum belki sorularim la affet.ama iyice bilmek istiyorum bu klinikle ilgili goruslerini..
birde 2 basarisiz denemem oldu simdi acaba bu klinige gitsem belirli testler yaparlarmiki??

Canimsin üzme kendini biliyorumok zor ama yıkılmak yok kazanana kadar devam.benim kızımı doğurmam 2 aşılma ve 4 mikrodan sonra oldu.ilk başlarda çok üzüldüm ağladım sonra dedimki hernepahasına olursa olsun cocuğum olana kadar devam .rabbim yüzümüzü güldürdü .bu bizim sınavımız bunu başarmak bizim elimizde. Kliniğe gelince evet canım novumda ilk deneyimimiz.diger kliniklerden farklı bizi dinlediler şimdiye kadar yaşadığımız problemleri anlattıktan sonra bazı testler yapıp bana özel bir tedavi ile devam ettiler yola.benim hormonların iyi değil fazla yumurtam olmuyor olanda erken çatlıyordu. Burada 9 yumurtam oldu 8 tanesı döllendi 7 tanesi 5 güne kadar dayandı 1 tane 1 kalite 2 tane 2. Kalite blastosist transfer ettiler hormonlarım yüzünden. Bir git konuş ilk izlenim çok önemli aklına yatarsa orada devam edersin

seylaa;34119138]Canimsin üzme kendini biliyorumok zor ama yıkılmak yok kazanana kadar devam.benim kızımı doğurmam 2 aşılma ve 4 mikrodan sonra oldu.ilk başlarda çok üzüldüm ağladım sonra dedimki hernepahasına olursa olsun cocuğum olana kadar devam .rabbim yüzümüzü güldürdü .bu bizim sınavımız bunu başarmak bizim elimizde. Kliniğe gelince evet canım novumda ilk deneyimimiz.diger kliniklerden farklı bizi dinlediler şimdiye kadar yaşadığımız problemleri anlattıktan sonra bazı testler yapıp bana özel bir tedavi ile devam ettiler yola.benim hormonların iyi değil fazla yumurtam olmuyor olanda erken çatlıyordu. Burada 9 yumurtam oldu 8 tanesı döllendi 7 tanesi 5 güne kadar dayandı 1 tane 1 kalite 2 tane 2. Kalite blastosist transfer ettiler hormonlarım yüzünden. Bir git konuş ilk izlenim çok önemli aklına yatarsa orada devam edersin[/QUOTE]
Evet haklisin sanirim. .bencede gidip konusmadan farki anlayamam..bir arayip sansimi denim..umarim dedigin kadar azimli olabilir ve yilmadan devam edebilirim...ama sanirim okadar guclu degilim.
Insaallah bu klinik sana mujdeli haber almana vesile olacak canim

Evet haklisin sanirim. .bencede gidip konusmadan farki anlayamam..bir arayip sansimi denim..umarim dedigin kadar azimli olabilir ve yilmadan devam edebilirim...ama sanirim okadar guclu degilim.
Insaallah bu klinik sana mujdeli haber almana vesile olacak canim

Buarada bugun aradim once eve formular yollucaz onu doldur yolla seni arar termin yapariz dediler.
birde sence turkiyede denemelimiyim sansimi.tavsiye edecegin biyer varmi..geerci sen fayda gormemissin ama farki bilirsin burdaki ve ordaki klinik ve drlar nasil diye

X