ALPER TUNCEL LABİAPLASTİ

Gingerbreadlatte

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2014
47
5
44
Selam arkadaşlar ,2 defa normal doğum yaptım,pubis bölgemde yağlanma ve sarkma var,lazerlipoyla birlikte labiaplasti ameliyatı olmam gerekiyor,lazerlipodaki başarısı nedeniyle Alper Tuncel'e olmayı düşünüyorum,aranızda kendisine bu ameliyatı olan varsa bana ulaşabilirmi özelden de olabilir,teşekkürler...

Daha önce kendisine laserlipoliz yaptırdım. Şimdi de labiaplasti konusunda danışacağm sanırım :KK66:

Daha önce laserlipoliz olmama rağmen hala kararsızım :KK43: :KK43: :KK43: lütfen tecrübeli arkadaşlar bir el atın da karar vereyim :)

Tatlım aslında kendi doktoruma gitmeyi düşünüyorum ne de olsa ürünü biliyor :KK66: Yine de sağol bitanem verdiğin tavsiye için öpüyorummmm :KK15::KK15::KK15:

Eveet kızçeler artık bu ameliyatı olmuş,görmüş,geçirmiş tecrübeli bir arkadaşınız olarak her türlü sorunuzu cevaplamaya hazırım:KK3:bir ay önce oldum ameliyatı ve neden bu kadar korkmuşum ve bunca zaman bu stresi çekmişim diye düşünmeden edemedim,ilk olarak korkuyla girdiğim ameliyattan çok tatlı bir uykudan uyanırcasına iyi bir hisle uyandımHoppabakalım bu tatlı his yerini ne zaman ağrıya bırakacak diye beklerken drum geldi ve böyle bir ağrı olmayacağının müjdesini verdi,tabi bu günün en iyi haberiydi:rolleyes:birkaç stlik istirahatin ardından eve döndüm.ilk günler hafif bir şişlik oluyor,çamaşırın dışından soğuk uygulama yaparsanız ilk 2 gün minimum oluyor,yani bende öyle oldu.tuvalete gitme konusunda sıkıntım olur diye düşünüyordum ama o da olmadıHoppasaddece her tuvalete gittikten sonra furacin diye bir merhem sürmem gerekti,kendiliğinden emilen iplerle dikiş atıldığı için dikiş aldırmak gibi bir sıkıntısı da yok.bir hafta sonra kontrole gittim,hala biraz morluk ve şişlik vardı,tamamen geçmesi 3 haftayı buldu,tabi bu arada sıkı kıyafetler giymemek gerekiyor,tüm bu süreci artık atlattım ve normal hayatıma döndüm,size tavsiyem işinin ehli bir dra ameliyat olursanız bu ameliyatın korkulacak hiçbir tarafı yok,hayatımda yarattığı o ca olumsuzluğu düşünürsem yaşadıklarım hiçbişey değil:KK68:

Merhaba geçmiş olsun öncelikle,lazerlipolizde çok ön plana çıkmış bir isim drunuz gerçekten,bende araştırma halindeyim,lazerlipolizle birlikte kabioplasti ve meme küçültme de düşünüyorum,siz lipolizle aynı anda mı oldunuz?
Eveet kızçeler artık bu ameliyatı olmuş,görmüş,geçirmiş tecrübeli bir arkadaşınız olarak her türlü sorunuzu cevaplamaya hazırım:KK3:bir ay önce oldum ameliyatı ve neden bu kadar korkmuşum ve bunca zaman bu stresi çekmişim diye düşünmeden edemedim,ilk olarak korkuyla girdiğim ameliyattan çok tatlı bir uykudan uyanırcasına iyi bir hisle uyandımHoppabakalım bu tatlı his yerini ne zaman ağrıya bırakacak diye beklerken drum geldi ve böyle bir ağrı olmayacağının müjdesini verdi,tabi bu günün en iyi haberiydi:rolleyes:birkaç stlik istirahatin ardından eve döndüm.ilk günler hafif bir şişlik oluyor,çamaşırın dışından soğuk uygulama yaparsanız ilk 2 gün minimum oluyor,yani bende öyle oldu.tuvalete gitme konusunda sıkıntım olur diye düşünüyordum ama o da olmadıHoppasaddece her tuvalete gittikten sonra furacin diye bir merhem sürmem gerekti,kendiliğinden emilen iplerle dikiş atıldığı için dikiş aldırmak gibi bir sıkıntısı da yok.bir hafta sonra kontrole gittim,hala biraz morluk ve şişlik vardı,tamamen geçmesi 3 haftayı buldu,tabi bu arada sıkı kıyafetler giymemek gerekiyor,tüm bu süreci artık atlattım ve normal hayatıma döndüm,size tavsiyem işinin ehli bir dra ameliyat olursanız bu ameliyatın korkulacak hiçbir tarafı yok,hayatımda yarattığı o ca olumsuzluğu düşünürsem yaşadıklarım hiçbişey değil:KK68:

Bugun İstanbul'a indim hayirlisiyla birkac gorusme yapacagim. Bakalim kararimi verip bu islemmi bir an evvel yaptirmak istiyorum. Bu arada buradan da bilenlere tekrar sormus olayim dedim diger basliklarda cvp alamadim acaba ozrl bir konu mu acsam bilemedim ama laserlipoliz ile alinan yaglar meme buyutme icin kullanilir mi?

Cevap için geç olmuş biliyorum ama kimse seninle ilgilenmemiş bir tanem. Belki başkalarına da faydası olur, lazerlipoliz olacaksan lazerlipolizde yağlar süt gibi eridiği için kullanılamıyor. liposakşın yaptırman veya biryerine lazerlipoliz yerine liposuction yapılarak alınan yağları kullandırtman mümkün canım benim.

X