alt komşu......

Komşu gayet kibar şekilde gelmiş tepsisiyle. Medeni şekilde de derdini anlatmış.
Yatak sesleri rahatsız edici olmasa niye bu konuyu açsın demek ki rahatsızlık boyutunda.
Siz farketmiyor olabilirsiniz ama gece sessizliginde gerçekten bu sesler çok rahatsız edici oluyor.

Paldır küldür nasıl ses çıkıyor ben anlamadım ya
İnleme vs dememiş ama yani duvara çarpmadıktan sonra nasıl ses çıkabilir

Ses çıkarmıyorsanız aşırı devam bence..
Gece olmuyor demişsiniz sanırım. Eğer çocukları varsa qkşam çocuğun sesi duyacağından endişe etmiş olabilir.

Perdelerinizi süpürmeniz hatalı. Sizin tüyleriniz alttaki pencerelere çamaşırlara vs yapışıyor.
El süpürgesi ile çekebilirsiniz veya balkona çırpıp yıkayabilirsiniz
Bu konuda komşu haklı

Eski binada kapı çaldı bir gün. Alt komşum teyze gelmiş ,ben açtım kucağımda bebek. İşte nasılsın şöyle böyle falan. Dedi ki çok ses geliyor gece. Kusura bakmayın dedim ama işte bebek gece sık uyanıyor falan. Öyle değil mesela çok ses geldi dün gece dedi. Evet dedim biraz ateşli çocuk, çok kalktım gece olabiliyor. Bebeğe demiyorum başka sese diyorum canım dedi. Ben asla anlamıyorum. Hangi ses anlamadım dedim bilirsin ya karı koca arasında olan ses dedi. Düştü benim jeton. Eşim evde yok ki şehir dışında dedim. Teyze böyle ben böyle ama çok ses geldi dedi hiç fikrim yok dedim. Meğersem karşı komşusu 50 yaş üstü çiftmiş sonra söyledi teyze bana gülerek. Onlardan beklememiş üsttekiler genç demiş. Niye bu kadar anlattım ? Benzer bir durum olabilir belki, bazen binalarda sesin geldiği yer karışıyor.

Konunuzu okurken ister istemez gülümsedim. Çok haklısınız. Esiniz yaninizdayken konuyu açıp devaminı getirmiyor. Yalnız konuşsun o zaman. Düşüncesizlik etmiş.

'divan'da kalmadı ortalıkda paldır küldür ses yapacak.
paldır küldür nasıl oluyor valla anlamadım.
bende kedi anlardım.
sonrada kadına ' kedidir o kedi 'derdim.

Alt komşuya kesinlikle yüz vermeyin o herseyi yapmış inşaat sesleri kalabalik misafir ws. Sizin yapacağınız şey ondan uzak durmak yaptığı coook ama Cook ayip .izin vermeyin özel hayatınıza sokmayın herkesi yani alt komşuyu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…