Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Gunaydinn.
4 gramcık altın aldım yükselir diye ama dusuyor. Uzun vadeli yatirim fikrini desteklemiyorum.
Yakın zaman için altın kuru tahmini ne olur varmi fikri olan? 🙂
Onu bilen alim olur zaten.Hepimiz bekliyoruz ciğerci kedisi gibi 🤣🤣
Uzun vadeli yatırım candır ya. 140 tan aldığım gramlar 450 olmuş,biz topikce al yat yapıyoruz.

Plaaaza hanfendisi olarak vizyon sahibi olduğumu göstermem lazım ama 😂
Dünya turu hayalletimde üst sırada
Bir öncesi tren ile Kars'a gitmek 🤪
Euro dolar kac para haberin varmi🤣plazaya girdin diye sabancilara mi dahil oldun yoksa🤣
Yazacak kelime bulamadım
Allah ıslah etsin
Amin😍
Allah sana sabir versin 😐
Amin😍
İnsan vicdansız ise her şeyi yapar. Tek korktuğum insan tipi olur kendileri. Allah bir kalpten merhameti aldıysa vay o insanın haline. Ne büyük zararda ama farkında değil. Böyle ananın yetistirecegi çocuktan ne beklersin arkadaşım. Yazık.
Oyle canim. Allaha havale hepsi
yufkayi bu kez cekmedim gecen haftaninki var, ama yagli ekmek bu haftanin ve bukez süper oldu, kat kat acildi resmen 😁
Eline sağlık canim🤩

Onu bilen alim olur zaten.Hepimiz bekliyoruz ciğerci kedisi gibi 🤣🤣
Uzun vadeli yatırım candır ya. 140 tan aldığım gramlar 450 olmuş,biz topikce al yat
Hahah bilenler oluyor ya ekonomi dövizle ciddi ilgilenen arkadaslar var burda :)
oo 140 tan aldigina gore epey zaman olmus o altinlar birikeli 500 kusurlere ciktiginda satsaydin keske ben pismanim altin hesabimi o zaman bozmadigima simdi de yukselmiyo

Hahah bilenler oluyor ya ekonomi dövizle ciddi ilgilenen arkadaslar var burda :)
oo 140 tan aldigina gore epey zaman olmus o altinlar birikeli 500 kusurlere ciktiginda satsaydin keske ben pismanim altin hesabimi o zaman bozmadigima simdi de yukselmiyo
Ben çıkacağını bildigimde dünya iyi kötü istikrar içindeydi. Piyasa okunabiliyordu. Şu an kim ne dese inanmam. Benim düşüncem çıkacağı yönünde. Öyle ya da böyle.
Al sat yapmak,parayı büyütmek risk almayı sevenlerin harcı. Ben garanticiyim. Dursun bir kenarda,ne zararı var. Öyle çok büyük miktarlarda alım yapmıyoruz zaten. Altınla oynayıp terste kalan,müthiş zarar eden cok insan var. O yüzden hemen lazım olmayacaksa al tavsiyesi veriyoruz burada.

X