Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Allah yardimciniz olsun kuzum 😍😘🤗
Bende 24 ayligina kredi cekmistim 2019 mayista kismetse bu mayista bitiyor 🤲🤲🤲 saglik olsun işimiz olsun basladik mi devami geliyor Allah yardim ediyor tekrar iyi günlerde kullanin
Sağolasın kuzucum.
Maalesef borçsuz birşey olmuyor.
Ev kredisinin bitmesine çok var ama araç da ihtiyaç bize 😃
Senin borç bitmiş sayilir bu güzel haber 😍

Gunaydinn.
4 gramcık altın aldım yükselir diye ama dusuyor. Uzun vadeli yatirim fikrini desteklemiyorum.
Yakın zaman için altın kuru tahmini ne olur varmi fikri olan? 🙂
Hoşgeldiniz 😉
Uzun vadeli birikim olacaksa üzülmeyin derim.
Biz genelde altin tercih ediyoruz ama karar sizin.
Kendinizden biraz bahseder misiniz tanışalım.

Ben geçen yıl yapilandirma yapacağım zamanlarda için tlde beklemiştim risk almayayım diye ama sen bilirsin 😉
Ben bu ayda alayım artık aldıklarımı unutup 4ay TL biriktirip yapılandırma yapayım en iyisi dediğin gibi risk almayayım heyecana gerek yok zaten yüksekten aldım hep bozarsam zarar suan😂

Hoşgeldiniz 😉
Uzun vadeli birikim olacaksa üzülmeyin derim.
Biz genelde altin tercih ediyoruz ama karar sizin.
Kendinizden biraz bahseder misiniz tanışalım.
Tesekkur ederim hosbulduk:)
Altin bende tercih ediyorum ama uzun zamanda hesapladigimda cok da kar getirmedi gibi. Uzun dedigim 2 sene bu arada. 2 sene degilde daha uzun zaman altin kenarda kaldiginda o da vadesine gore kar getirmiyor. Al sat yapmayı dusunuyorum riskli ama bu sekilde kar edenler kadar zarar edenler de oluyor. Dolar bi firliyor bi dusuyor. Alakasiz belki ama gecen sene otomobilden kar edenler oldu atiyorum 40 binlik araci 80 90 binlere sattilar. Yatirim yapmak sans isi kesinlikle surekli takipte kalmak lazim :)

Tesekkur ederim hosbulduk:)
Altin bende tercih ediyorum ama uzun zamanda hesapladigimda cok da kar getirmedi gibi. Uzun dedigim 2 sene bu arada. 2 sene degilde daha uzun zaman altin kenarda kaldiginda o da vadesine gore kar getirmiyor. Al sat yapmayı dusunuyorum riskli ama bu sekilde kar edenler kadar zarar edenler de oluyor. Dolar bi firliyor bi dusuyor. Alakasiz belki ama gecen sene otomobilden kar edenler oldu atiyorum 40 binlik araci 80 90 binlere sattilar. Yatirim yapmak sans isi kesinlikle surekli takipte kalmak lazim :)
Bence altın 5 10 15 yillik yatirim aracı.
2006da evlendim ben ve çeyrek altın 50 tl idi.
Hatta 35ten 50ye fırlamıştı o dönem.
Şu an 700 kusur.

Ama araç önceden yatirim aracı olarak görülmediği hâlde son 2 yilda o da değer kazandı bence de :) ikiye katladi.

Bence altın 5 10 15 yillik yatirim aracı.
2006da evlendim ben ve çeyrek altın 50 tl idi.
Hatta 35ten 50ye fırlamıştı o dönem.
Şu an 700 kusur.

Ama araç önceden yatirim aracı olarak görülmediği hâlde son 2 yilda o da değer kazandı bence de :) ikiye katladi.
Pandemiden oturu oldu bu otomobil fiyatlarindaki yukselis de. Nerden bilinecek.. elin çinlisinden dunyaya virus yayilacak da tum dunyanin ekonomisi etkilenecek de ithal araclarin giris cikisi azalacak da otomobil fiyatlari firlayacak. :)

Sağolasın kuzucum.
Maalesef borçsuz birşey olmuyor.
Ev kredisinin bitmesine çok var ama araç da ihtiyaç bize 😃
Senin borç bitmiş sayilir bu güzel haber 😍
Sagolasin canımcim 😍 bende bitti sayıyorum 🤣🤣🤣 gecen sene bu zamanlar anneme diyordum 2021 ocak gelsin bitti sayarim diye 😜 5 den geriye saymaya basladim çok şükür 🙏🙏🙏

X