Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın güzeller 💐💐
Ne işim varsa erkenden uyandım. Kızlar hayatta kalkmaz ki haklılar,tatilde çocuklar.
Ay rüyamda kızım 290 puan almış ağlıyordu. Tövbe ya rabbim, inşallah tersi çıkar,sevinçten ağlar kuzum. Sonuç beklemek ne zor. 😔
Bugün fırına biraz mesai yaptırayım.
Geçen cumartesiden beri kek börek pişirmedim. Mısır unlu çörek, leblebi tozu kurabiyesi, portakallı kek yapayım diyorum. Bakalım, başka çeşit de ekleyebilirim kızların isteğine göre. Evde olunca atıştırmalık aranıyorlar.

Selam canlar,

mesai yapa yapa gözlerim dörthen seklini aldi herhalde😂
yeni ciktim isden. Eve varinca yemek, kizla kitap okuma ve kapanis 😂
Ilerde evdende calismaya basliya bilirsem cok rahatliyacam herhalde.
Dün arkadaslarda yemekdeydik. Vallahi kadin neler neler hazirlamis. Dedim kiz ben bukadar cesit bile bilmiyorum, ben seni nasil birdaha davet edecem 😂 sagolsun cok güzel vakit gecirdik.
Artik daha fazla evden yemek getirmege calisacam ise. Yemege harcamadigim parayla kizima bankadan gram altin alacam 😁
Sizlerden ne haber? Hepiniz kayipsiniz.

İyi akşamlar kızlar 🙋🏼‍♀️
Tüm gün yollarda geçti.
Nereye yerlesecegimizi kafamızda netleştirdik. Aklımızdaki her yeri gezdik,kriterlere uymayanları eledik. Fena yorulduk ama.
Bugün aynı zamanda evlilik yıldönümüydü. Çeyrek asır bitti,hey gidi hey. Mahalleden bir komşunun düğünü varmış,bu tarih bize hayırlı geldi,darısı başlarına dedik.

İyi akşamlar kızlar 🙋🏼‍♀️
Tüm gün yollarda geçti.
Nereye yerlesecegimizi kafamızda netleştirdik. Aklımızdaki her yeri gezdik,kriterlere uymayanları eledik. Fena yorulduk ama.
Bugün aynı zamanda evlilik yıldönümüydü. Çeyrek asır bitti,hey gidi hey. Mahalleden bir komşunun düğünü varmış,bu tarih bize hayırlı geldi,darısı başlarına dedik.
oy nice 100 yil daha daim olsun mutlulugunuz 🧿

minikkoala minikkoala
sen netdesin ya?
T tatlu
sende yine kayip sin 😔
S Saricivcivim1
canim umarim bebisimiz iyidir?
Merhaba canım çok şükür şuan durumu iyi iki gündür taburcu olduk eve getirdik bebeğimizi bundan sonra randevuları var artık umarım sıkıntısız bir şekilde kontrollerinden geçer sen nasılsın napiyorsun canım

Merhaba canım çok şükür şuan durumu iyi iki gündür taburcu olduk eve getirdik bebeğimizi bundan sonra randevuları var artık umarım sıkıntısız bir şekilde kontrollerinden geçer sen nasılsın napiyorsun canım
cok sevindim canim 🧿🧿🧿🧿
benim hayatim hep kosturmaca 😁 sabah 5 de kalk, aksam 6 da geri gel. Yemek, cocuk kapanis 😔 hic birseye vaktim kalmiyor malesef.

Cok sevindim canım sağlıkla büyüsün insallah

Selam kızlar
Biz tatili yapıp evimize döndük ama iznimiz daha vardı
Oğlum 7 yaşına yeni girdi sünneti duruyordu onu yaptıralım dedik ve 2 gün önce sünnet oldu ufaklıkta ilgiyi hep üstüne çekmeye çalışıyor biraz yorucu oldu ama sağlık olsun
Dün bandajı açtık akşama biraz kanaması oldu ve kontrole götürdük acilde birkaç işlem yapıldı kanamanın durumuna bakmak için bolca antibiyotik krem sürdüler kapattırmak istemedik tekrar açması çocuğada eziyet zaten evde hava alacak şekilde uzanıyor sürekli ama sanki yine biraz kanaması var yara yerinde eşimde tel bozuldu yaptırmaya çıktı emin olamadım başına daha önce böyle bişey gelen var mı arkadaşlar ya aklıma size sormak geldi😕

Selam kızlar
Oğlum 7 yaşına yeni girdi sünneti duruyordu onu yaptıralım dedik ve 2 gün önce sünnet oldu ufaklıkta ilgiyi hep üstüne çekmeye çalışıyor biraz yorucu oldu ama sağlık olsun
Dün bandajı açtık akşama biraz kanaması oldu ve kontrole götürdük acilde birkaç işlem yapıldı kanamanın durumuna bakmak için bolca antibiyotik krem sürdüler kapattırmak istemedik tekrar açması çocuğada eziyet zaten evde hava alacak şekilde uzanıyor sürekli ama sanki yine biraz kanaması var yara yerinde eşimde tel bozuldu yaptırmaya çıktı emin olamadım başına daha önce böyle bişey gelen var mı arkadaşlar ya aklıma size sormak geldi😕
Sunnetiniz hayirli olsun canim
Cok hareket ettiyse ondan kanamis olabilir bi kac gün yatsin olmazsa gidin doktora gecmis olsun

Selam kızlar
Hem hayırlı olsun ,hem çok geçmiş olsun.
2 kızım olduğundan bilgim yok maalesef.

Selam canimlar
Cocuklara bayramlık almadım gitmeyiz biyere diye
Buyukbas karti vereyim yarin al dedi
Erkenden çıkmalıyım sabah yoksa kalabaliklasiyor heryer
İyi haydi canım. Çocukların gönlü olur en azından. Çarşılar çok kalabalık. Banka önleri hep kuyruktu bugün. İşimizi halledip kaçtık hemen.

X