Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kızlar
Biz tatili yapıp evimize döndük ama iznimiz daha vardı
Oğlum 7 yaşına yeni girdi sünneti duruyordu onu yaptıralım dedik ve 2 gün önce sünnet oldu ufaklıkta ilgiyi hep üstüne çekmeye çalışıyor biraz yorucu oldu ama sağlık olsun
Dün bandajı açtık akşama biraz kanaması oldu ve kontrole götürdük acilde birkaç işlem yapıldı kanamanın durumuna bakmak için bolca antibiyotik krem sürdüler kapattırmak istemedik tekrar açması çocuğada eziyet zaten evde hava alacak şekilde uzanıyor sürekli ama sanki yine biraz kanaması var yara yerinde eşimde tel bozuldu yaptırmaya çıktı emin olamadım başına daha önce böyle bişey gelen var mı arkadaşlar ya aklıma size sormak geldi😕
bendende bi hayirli olsun ve ayni zamanda gecmis olsun. Kiz annesi olarak hic yardimci olamiyacagim

selam canlar,

bugün evlilik yildönümüz. 5 yil oldu evleneli. Yeni isden ciktim, simdide esimle bi kahve icmege bulusacagiz. Ardindanda eve, kizimi özledim cünkü 🥰
Ise gitdikce dahada alisiyorum. Insallah süresiz alirlar. 2 ay deneme sürem kaldi.
Dün esimle biraz gelecegimizi konusduk. Kiz krese alisdiktan sonra oda en azindan yine bi 6 saat calisa bilirse cok rahatlatiz. Seneye nisandada eger contatim devam ederse 200€ da zam gelecek.
Artik cidden birikime gecmemiz gerekir. Evlendigimizden beri hep tek maas gecindik. Birikim ve yatirim yapmamiz sart.

selam canlar,

bugün evlilik yildönümüz. 5 yil oldu evleneli. Yeni isden ciktim, simdide esimle bi kahve icmege bulusacagiz. Ardindanda eve, kizimi özledim cünkü 🥰
Ise gitdikce dahada alisiyorum. Insallah süresiz alirlar. 2 ay deneme sürem kaldi.
Dün esimle biraz gelecegimizi konusduk. Kiz krese alisdiktan sonra oda en azindan yine bi 6 saat calisa bilirse cok rahatlatiz. Seneye nisandada eger contatim devam ederse 200€ da zam gelecek.
Artik cidden birikime gecmemiz gerekir. Evlendigimizden beri hep tek maas gecindik. Birikim ve yatirim yapmamiz sart.
Birlikte nice mutlu yıllara Asmin cim 💗 Allah yuvanıza huzur ve aşk versin💝

Günaydın kızlar çok teşekkür ederim hepinize
T Thewitcher dediğin gibi galiba sargının çıkmasından sonra biraz gezdi evin içinde çünkü ondan beri yatırıyorum kanaması yok çok şükür ma daha toparlayamadıda bakalım hayırlısıyla iyileşsinde🤲🏻
bayramın birinci günü izinliyiz kurbanla uğraşırız ikinci gün çalışıyoruz sonrasında belki bir yaylaya gidebilirz annemlerin yanına fırsattan istifade buzluk için bişeyler getirebilirim arefe günüde derin dondurucuyu açacağım artık
Bayram sonu beklediğimiz bir haber var evle ilgili onla ilgilide hayırlı gelişmeler olur umarım 🙏🏻

Selam canlar,

mesai yapa yapa gözlerim dörthen seklini aldi herhalde😂
yeni ciktim isden. Eve varinca yemek, kizla kitap okuma ve kapanis 😂
Ilerde evdende calismaya basliya bilirsem cok rahatliyacam herhalde.
Dün arkadaslarda yemekdeydik. Vallahi kadin neler neler hazirlamis. Dedim kiz ben bukadar cesit bile bilmiyorum, ben seni nasil birdaha davet edecem 😂 sagolsun cok güzel vakit gecirdik.
Artik daha fazla evden yemek getirmege calisacam ise. Yemege harcamadigim parayla kizima bankadan gram altin alacam 😁
Sizlerden ne haber? Hepiniz kayipsiniz.
Plânlar yapılmaya devam ediliyor 🙂
Olur inş asmincim
İyi akşamlar kızlar 🙋🏼‍♀️
Tüm gün yollarda geçti.
Nereye yerlesecegimizi kafamızda netleştirdik. Aklımızdaki her yeri gezdik,kriterlere uymayanları eledik. Fena yorulduk ama.
Bugün aynı zamanda evlilik yıldönümüydü. Çeyrek asır bitti,hey gidi hey. Mahalleden bir komşunun düğünü varmış,bu tarih bize hayırlı geldi,darısı başlarına dedik.
Neler yaptınız cnm buldunuz sanirim aklınıza yatanı.
Nice mutlu,huzurlu,saglikli yillariniz olsun colombrecim ❤🎊
Merhaba canım çok şükür şuan durumu iyi iki gündür taburcu olduk eve getirdik bebeğimizi bundan sonra randevuları var artık umarım sıkıntısız bir şekilde kontrollerinden geçer sen nasılsın napiyorsun canım
Çok sevindim civciv 💜

Selam kızlar
Biz tatili yapıp evimize döndük ama iznimiz daha vardı
Oğlum 7 yaşına yeni girdi sünneti duruyordu onu yaptıralım dedik ve 2 gün önce sünnet oldu ufaklıkta ilgiyi hep üstüne çekmeye çalışıyor biraz yorucu oldu ama sağlık olsun
Dün bandajı açtık akşama biraz kanaması oldu ve kontrole götürdük acilde birkaç işlem yapıldı kanamanın durumuna bakmak için bolca antibiyotik krem sürdüler kapattırmak istemedik tekrar açması çocuğada eziyet zaten evde hava alacak şekilde uzanıyor sürekli ama sanki yine biraz kanaması var yara yerinde eşimde tel bozuldu yaptırmaya çıktı emin olamadım başına daha önce böyle bişey gelen var mı arkadaşlar ya aklıma size sormak geldi😕
Geçmiş olsun minige 💙
Benim oğlumu da bir yaşında ettirmistik az kanama olmuştu ama iĺac, merhem vs verilmişti diye hatırlıyorum kullanmıştık.
Bir-kac güne toparlar inş cnm.
selam canlar,

Asmin nice mutlu,huzurlu aşk dolu senelere 🥳🎊
Bu ara güzel plânların var umarim gerçek olsun cnm.

Biz kac aydir eksiden gittdik, bu ay biraz daha iyiyiz cünkü esime biraz ek isler cikti, ama evdede eksiklerimiz cok. Kizda krese basliyacak onada büsürü eysa lazim. Yani gercek bi birikim su an biraz zor görünüyor 😩
Evin eksiğini demiyorum bile ne bulaşık Makinesi aldım ne gardrop aldım ne koltuk takimi aldım geldiğim evden memnun değilim açıkçası sabrrdim gönlüme göre bir ev bulunca alayim diyorum fal tek halı ve perde aldım Türkiye'den onlar geldi dahada bişey alamıyorum inanki 😒😒

Yaz geldi, çocukların okullar tatil oldu, 1 senedir pandemi sebebiyle de evde kaldığımızı düşününce bu aylar cok masraflı geçiyor. Sanki 1 senedir bugünleri bekliyor muşuz gibi harcamalar, eksikler, ihtiyaçlar, istekler bitmiyor.
Birikim yapamayanlar yanlış değilsiniz demek istedim 😀
Ben yine de bu ayı boş geçmemek için 10 eur+150 tl lik gr +100 tl lik de çocukların hesabına gümüş aldım.
Çocukların bayram harçlıklarını da verip bayram sonrası onlar için açtığım birikim hesabına atarız.

Selamlar arkadaşlar 🙋🏼‍♀️
Son hız toplanmaya devam ediyoruz. Bayram bize iş vesilesi oldu. Bu bayram da böyle geçsin bakalım.
Birikim olarak taşınma masraflarını koydum kenara. Tabii ki alınacak kalemleri bitmiyor. Her gün alsak bir şey alınır yani.
Hediyelik çikolata ve meyve sebze aldım biraz 150 TL gitti bile. Allah tan kıyafet ayakkabı çanta masrafı yok,geçen aylarda sırayla almıştım evdekilere. Onlar bu yazı rahat çıkarır. Keyfi bir kaç parça alınır belki.

Evin eksiğini demiyorum bile ne bulaşık Makinesi aldım ne gardrop aldım ne koltuk takimi aldım geldiğim evden memnun değilim açıkçası sabrrdim gönlüme göre bir ev bulunca alayim diyorum fal tek halı ve perde aldım Türkiye'den onlar geldi dahada bişey alamıyorum inanki 😒😒
evden niye memnun degilsin canim.

Yaz geldi, çocukların okullar tatil oldu, 1 senedir pandemi sebebiyle de evde kaldığımızı düşününce bu aylar cok masraflı geçiyor. Sanki 1 senedir bugünleri bekliyor muşuz gibi harcamalar, eksikler, ihtiyaçlar, istekler bitmiyor.
Ben yine de bu ayı boş geçmemek için 10 eur+150 tl lik gr +100 tl lik de çocukların hesabına gümüş aldım.
Çocukların bayram harçlıklarını da verip bayram sonrası onlar için açtığım birikim hesabına atarız.
evde kaldikca hepimizin gözüne eksikler basladi herhalde 😂

Bu maaş nereye gidiyor bilmiyoruz inanki 🤷🤷

X