Altın biriktirmeye başlıyoruzz

yok canim uykusu kacdi tüm gece bidi bidibidi diye cenne yapti. Parkda hangicocuk ne yapmis, kim ne demis, hangi oyuncakla oynamis ögrenmis oldum böylece 😂
iside erken biraktim dün, vallahi zorayakta durdum.
Hıı iyi o zaman canım daha iyi ne oluyor ne bitiyor kız sana rapor ediyor 😂😍

Bugün stor perdelerle uğraştım, yarısı bitti çok şükür. Yarın da kalanını hallederim. Koltukları silip, yastıklarını yıkıyorum bir yandan. Gönlüme göre hazır ev olsaydı sipariş edip alıp geçecektim ne güzel. Ama villa dedikleri evler şaka gibi. Kullanış 0 gösteriş 10 numara. Bunun okulunu okuyan bile saçma sapan ev projesi yapıyor,ben gerçekten anlamıyorum.

Sabah sabah yks açıklandı. İlla sürpriz yapacaklar.
Tabii ki beklediğimiz sonuç gelmedi arkadaşlar. İlk 5 bin derken 18 bine kaldık. Buna da şükür ne diyelim. Herkes aynı durumda. Online okula maruz kalmış çocuklara son 27 yılın en zor sınavını yapmak kimin fikriyse ahirette kendisine aynısını diliyorum.

Selam kızlar
Çok yoğunum giremedim kaç gündür
dün mülakatım vardı 3 soru sordular bildim çok şükür. bakalım açıklansın da tercihleri bekleyelim hayırlısı olsun.
Ay sonu olunca işler yoğun sabah belediye banka ıvır zıvır ayak işleri vardı yeni oturdum yerime
Bir yandan da tatil ayarlamaya çalışıyorum
ama vakalar da arttıkça artıyor ne yapacağız bilmem
okulları yine açmazlarsa yandık

Sabah sabah yks açıklandı. İlla sürpriz yapacaklar.
Tabii ki beklediğimiz sonuç gelmedi arkadaşlar. İlk 5 bin derken 18 bine kaldık. Buna da şükür ne diyelim. Herkes aynı durumda. Online okula maruz kalmış çocuklara son 27 yılın en zor sınavını yapmak kimin fikriyse ahirette kendisine aynısını diliyorum.
hayırlısı olsun canım inşallah

Yaz gelince dağıldılar 😀
mavimli mavimli sen nerdesin bakiyim 😄sen ver bize
sempatik_kiz sempatik_kiz hoşgeldin kuzum, gördüm seni nasilsin?
Hoşbuldum cnm, teşekkür ederim. Sen nasılsın? Uzun bir aradan sonra yeniden geldim,
Yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler diyeceğim ama onlar için ben yeni oluyorum sanırım :KK48:
Bu arada bende artık evliler kervanına katıldım. Evlenip de geldim aranıza :oops:

Hoşbuldum cnm, teşekkür ederim. Sen nasılsın? Uzun bir aradan sonra yeniden geldim,
Yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler diyeceğim ama onlar için ben yeni oluyorum sanırım :KK48:
Bu arada bende artık evliler kervanına katıldım. Evlenip de geldim aranıza :oops:
Mutluluklar dilerim ❣️

Hayırlı uğurlu olsun inşallah 💝

T Thewitcher hadi geçmiş olsun diyelimkuzum 😊
sempatik_kiz sempatik_kiz mutluluklar diliyorum 🤗😍 bende iyiyim çok şükür.
Bu ara ikinci aşı dozu karmaşası yaşıyorum.
7 ay önce covid atlattım, bir ay önce ilk dozumu oldum şu an araştırıyorum.
Siz ne yaptınız, yapacaksınız covid mağduru dostlarım mavimli mavimli T Thewitcher S Sahandayumurta ?
Aile hekimime de danışacağım bunu ben.
Ilk doz bile epey yan etki yapmıştı çünkü.
Ama olmak istiyorum tâbi yanlış anlaşılma olmasin sakin.
mavimli mavimli maalesef tatiller bitiyor hiç bitmese dimiii

T Thewitcher hadi geçmiş olsun diyelimkuzum 😊
sempatik_kiz sempatik_kiz mutluluklar diliyorum 🤗😍 bende iyiyim çok şükür.
Bu ara ikinci aşı dozu karmaşası yaşıyorum.
7 ay önce covid atlattım, bir ay önce ilk dozumu oldum şu an araştırıyorum.
Siz ne yaptınız, yapacaksınız covid mağduru dostlarım mavimli mavimli T Thewitcher S Sahandayumurta ?
Aile hekimime de danışacağım bunu ben.
Ilk doz bile epey yan etki yapmıştı çünkü.
Ama olmak istiyorum tâbi yanlış anlaşılma olmasin sakin.
mavimli mavimli maalesef tatiller bitiyor hiç bitmese dimiii
Biz olduk asilari öyle gittik tatile. Yan etki olmadi bizde.
Tatil coook iyi geldi gercekten 🥰

X