Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Hoşbuldum cnm, teşekkür ederim. Sen nasılsın? Uzun bir aradan sonra yeniden geldim,
Yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler diyeceğim ama onlar için ben yeni oluyorum sanırım :KK48:
Bu arada bende artık evliler kervanına katıldım. Evlenip de geldim aranıza :oops:
Hayirli olsun mutluluklar dilerim😍
T Thewitcher hadi geçmiş olsun diyelimkuzum 😊
sempatik_kiz sempatik_kiz mutluluklar diliyorum 🤗😍 bende iyiyim çok şükür.
Bu ara ikinci aşı dozu karmaşası yaşıyorum.
7 ay önce covid atlattım, bir ay önce ilk dozumu oldum şu an araştırıyorum.
Siz ne yaptınız, yapacaksınız covid mağduru dostlarım @mavimli T Thewitcher @Sahandayumurta ?
Aile hekimime de danışacağım bunu ben.
Ilk doz bile epey yan etki yapmıştı çünkü.
Ama olmak istiyorum tâbi yanlış anlaşılma olmasin sakin.
@mavimli maalesef tatiller bitiyor hiç bitmese dimiii
Tenkyu bebisim
Ben covid geçireli 1 sene olacak neredeyse 2. Aşıyı bayramın son günü oldum ama ben sinovac oldum onda bile biraz halsiz oldum.
Biontec 2. Aşıyı olanlar çok rahatsizlaniyor çevremde gordum canim. Dikkat et kendine. Antikor testleri ucuz olsa baktirip öyle yaptırırdım ama 300tlden basliyo. Su an ona bütçe ayiramam
Selam kızlar
Gündüz 2.doz aşıyı oldum. Kolum külçe gibi ağırlaştı ve baş ağrım var. Sabaha kadar normale dönmeyi umuyorum.
İlk dozda da yan etkileri yaşadım. Biraz geçsin üzerinden kan tahlillerimi yaptırmak istiyorum.
Gecmis olsun canim

Selam kızlar
Gündüz 2.doz aşıyı oldum. Kolum külçe gibi ağırlaştı ve baş ağrım var. Sabaha kadar normale dönmeyi umuyorum.
İlk dozda da yan etkileri yaşadım. Biraz geçsin üzerinden kan tahlillerimi yaptırmak istiyorum.
Geçmiş olsun canım

Hayirli olsun mutluluklar dilerim😍

Tenkyu bebisim
Ben covid geçireli 1 sene olacak neredeyse 2. Aşıyı bayramın son günü oldum ama ben sinovac oldum onda bile biraz halsiz oldum.
Biontec 2. Aşıyı olanlar çok rahatsizlaniyor çevremde gordum canim. Dikkat et kendine. Antikor testleri ucuz olsa baktirip öyle yaptırırdım ama 300tlden basliyo. Su an ona bütçe ayiramam

Gecmis olsun canim
Geçmiş olsun canım

Hayırlı uğurlu olsun inşallah 💝

Siz ne yaptınız, yapacaksınız covid mağduru dostlarım @mavimli T Thewitcher @Sahandayumurta ?

sempatik_kiz sempatik_kiz hayırlı olsun, mutluluklar dilerim
Çok teşekkür ederim kızlar

Selam kızlar
Çok yoğunum giremedim kaç gündür
dün mülakatım vardı 3 soru sordular bildim çok şükür. bakalım açıklansın da tercihleri bekleyelim hayırlısı olsun.
Ay sonu olunca işler yoğun sabah belediye banka ıvır zıvır ayak işleri vardı yeni oturdum yerime
Bir yandan da tatil ayarlamaya çalışıyorum
ama vakalar da arttıkça artıyor ne yapacağız bilmem
okulları yine açmazlarsa yandık
Hayırlısı olsun hakkında canısı:dua:

Ay evet ya bu ay 2 düğün var gitmicem ama altınını yollucam.:KK43:
Zalımlar ceyrek takmıs bide:KK70:
Gitmesek de yolluyoruz eridi bitti yani çeyreklerim, geriye iki tam altın bir yarım altın kaldı, onların da eli kulağında Eylül ayına kadar kalmayacak. Ben de bitcoine yatırmayı düşünüyorum artık...

Insallah canim saolasin😍

Tesekkur ederim canim seninde geçmiş bayramın mübarek olsun.
Bi biz gitmedik tatile😂
Sanirim biz ayarlayana kadar Antalya diye bir il kalmayacak. Ciğerlerimiz yaniyor😓
Cok fena cokk😓
Allah hepsinin yardmcısı olsun asaplarım bozuldu aksam aksam haberleri izledim de😣

Selam kızlar
Çok yoğunum giremedim kaç gündür
dün mülakatım vardı 3 soru sordular bildim çok şükür. bakalım açıklansın da tercihleri bekleyelim hayırlısı olsun.
Ay sonu olunca işler yoğun sabah belediye banka ıvır zıvır ayak işleri vardı yeni oturdum yerime
Bir yandan da tatil ayarlamaya çalışıyorum
ama vakalar da arttıkça artıyor ne yapacağız bilmem
okulları yine açmazlarsa yandık
hersey gönlünce olur insallah 😘

Hoşbuldum cnm, teşekkür ederim. Sen nasılsın? Uzun bir aradan sonra yeniden geldim,
Yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler diyeceğim ama onlar için ben yeni oluyorum sanırım :KK48:
Bu arada bende artık evliler kervanına katıldım. Evlenip de geldim aranıza :oops:
ben seni yillardir okuyorum. Gizli hayranin sayilirim 😂 o genc yasta evi nasil evirip cevirdigini cok taktir etdim hep. 🧿🧿🧿
evliligindede insallah hep mutlu ve huzurlu olursun 🧿

antikor larini ölctür ona göre karar ver canim

X