Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Cok geçmiş olsun canım

kayinpederede, sanada cok gecmis olsun canim.
Teşekkürler kızlar 🙏
Günaydin kizlar,

gecen ay belediyemizde toplanti olmusdu, kontrati bitenleri cikarip veya cikarmiyacaklarina dahil karar verilecekti. Patronum hakkimda rapor yazip yollamisdi toplantidan önce.
O toplantida benim is arkadasim da vardi. Sendika toplantisi gibi düsünün, türkcesini bilmiyorum cünki 😂
Neyse kiz dün söyledi bana kontratim süresize cevrlcekmis ve hakkimda yazilan rapor cok cok iyimis 🤗🤗🤗 bana söylemesi yasakti aslinda, ama beni sevdigi icin gizliden söyledi 😂😂😂 bu haftada herhalde patronumda söyler bana 😂😂😂
Benimle ise basliyan is arkadasimda gecmis. Onada cok sevindim cünkü oda tek calisiyor, esi hasta calisamiyor. Onunda gercekten ihtiyaci vardi bu ise.
Memur olmasam bile, belediye isi cok garanti. Isden cikarilma ihtimali cok düsük.
Cok rahatladim kizlar. Gercekten cok emek verdim kac aydir.
Esimde bir is bulunca baya rahatlariz.
Çok sevindim cnm. Hayırlı uğurlu olsun
Rabbim emeklerinin karşılığını boşa çıkarmasın

C
Günaydin kizlar,

gecen ay belediyemizde toplanti olmusdu, kontrati bitenleri cikarip veya cikarmiyacaklarina dahil karar verilecekti. Patronum hakkimda rapor yazip yollamisdi toplantidan önce.
O toplantida benim is arkadasim da vardi. Sendika toplantisi gibi düsünün, türkcesini bilmiyorum cünki 😂
Neyse kiz dün söyledi bana kontratim süresize cevrlcekmis ve hakkimda yazilan rapor cok cok iyimis 🤗🤗🤗 bana söylemesi yasakti aslinda, ama beni sevdigi icin gizliden söyledi 😂😂😂 bu haftada herhalde patronumda söyler bana 😂😂😂
Benimle ise basliyan is arkadasimda gecmis. Onada cok sevindim cünkü oda tek calisiyor, esi hasta calisamiyor. Onunda gercekten ihtiyaci vardi bu ise.
Memur olmasam bile, belediye isi cok garanti. Isden cikarilma ihtimali cok düsük.
Cok rahatladim kizlar. Gercekten cok emek verdim kac aydir.
Esimde bir is bulunca baya rahatlariz.
Cok sevindim ne güzel haber bu 🤗

Selam kızlar ❤️

Birikimleriniz bereketli olsun 🙏🏻

A Asmin75 Kuşum hayırlı uğurlu olsun, biliyorduk süresize döneceğini biz, çok çok çok sevindim 🥳

T Thewitcher gönlünce olsun canım benim 🥰

K kahvemsi mutluluk hakkında hayırlısı olsun tatlım, Allah emeklerinin karşılığını misliyle versin 🙏🏻 Çok çalışıyorsun, durumdan vazife çıkarıyorsun, en iyisini hakediyorsun 😘 dolabınızı da güle güle kullanın 💕

Selam arkadaşlar, aralığa kadar baya bi altın hesabı yapmıştım ama
Elimdekileri bozdurup yatak odamı yenılettım :KK53:

Şimdi tekrar birikime devam, lakin 5 ay ya d 1 sene icin altın alınır mı ne dersiniz?
Ya Da euro mu alayim?
Alinir tabi bu ülkede 5 ay sonra altin euro kimbilir ne kadar olur?

Selam kızlar ❤️

A Asmin75 Kuşum hayırlı uğurlu olsun, biliyorduk süresize döneceğini biz, çok çok çok sevindim 🥳

K kahvemsi mutluluk hakkında hayırlısı olsun tatlım, Allah emeklerinin karşılığını misliyle versin 🙏🏻 Çok çalışıyorsun, durumdan vazife çıkarıyorsun, en iyisini hakediyorsun 😘 dolabınızı da güle güle kullanın 💕
Tenkyu bebisim😘

Selam kızlar
Yüzümde yağ bezesi vardi bugün küçük bi operasyonla aldırdım. Insallah çok izi kalmaz. Dikiş atıldı. Dikiş izi için krem varmi bildiginiz
Kesinlikle kantaron yağı sür cnm.

Yıllar önce amcam elinin üstünü şu marangozların tahta kesmek için kullandığı makine varya onunla kesmişti. Neredeyse kemiği görünüyordu.
Kantaron yağı ile en ufak bir iz bile kalmadı.

Yalnız çok sabırlı olmalısın
En az 2-3 ay, günde 3 kere falan kullanmalısın

Ama orjinali bu 😀
Iı ııııı ben değiştirme taraftarı diilim (son iki aydir altın alamasam da ) 😄
Ben 6 aydır falan altın alamıyorum.Artık altın değil sıvı yağ,tuvalet kağıdı,kağıt havlu,ped biriktiriyorum. Allahım ne günlere geldik sonumuz hayır olsun yarabbim.Hergün zam bir paket ped 40tl WC kağıdı 130tl ya şaka gibi

Gerçek kantaron yağı bulabilirseniz geçiriyor diye biliyorum

Geçmiş olsun canım

Kesinlikle kantaron yağı sür cnm.

Yıllar önce amcam elinin üstünü şu marangozların tahta kesmek için kullandığı makine varya onunla kesmişti. Neredeyse kemiği görünüyordu.
Kantaron yağı ile en ufak bir iz bile kalmadı.

Yalnız çok sabırlı olmalısın
En az 2-3 ay, günde 3 kere falan kullanmalısın

Geçmiş olsun canım benim, kesinlikle kantaron diyorum ben de
Tesekkurler kizlar🥰

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar
Hayırlı cumalar
Hepinize bol bereketli bir gün diliyorum

Bugün azıcık harcamalı geçecek gibi görünüyor
Kayınvalidemi arayacağım öğlene doğru
Eksik listesi yazdıracak :KK17:
Geçenlerde toplu alışveriş yapmıştım
Ama bu gıda üzerine olacak

Dün telefonda kuru fasulye,nohut, un ve peynir bitti. Ama ben listeyi yapıp seni ararım dedi
O söyler söylemez kampanyalara bakmaya başlamıştım zaten

Baktım migros hemen İlk alışverişe 60 TLye 20 TL indirim verdi.
2 kg Nohut, 2 kg fasulye ve süzme peynir aldım. 65 TL tutuyordu, 45 e düştü
20 TL ordan kardayım

Yemek sepeti mahalle uygulaması 80 TLye 40 TL indirim vermiş.
Hatta şarküteri olarak geçen dükkanlarda sepette %20 indirim daha vardı.
Tahinin kilosu 50 TLydi
İndirim olunca Oradanda anneme kgsı 20 TLden 2 kg tahin almış oldum.:KK9:

Çok yakın bir kız arkadaşım evleniyor haziranda. Kendi düğünümü o ve annesi olmasa bu kadar rahat yapamazdım.
Gece gündüz demeden annemle benim hep yanımızdalardı
Ne yapsak haklarını ödeyemeyiz.

Haftaya beyaz eşyalarını alacaklar bizim bir tanıdığa yönlendirdik
Allah razı olsun o da güzel indirim yaptı
Fakat yinede rakamlar çok yüksek
Alacakları arasında en ucuz fiyatlı olan Ocak var 2500 TL.
Annemle konuştuk. Birleşip hediye olarak ocağı alacağız.
Tabi bu esnada annemede çamaşır makinesi alacağız. Zaten çamaşır makinesi çıkmasa daha çok yardım edebilirdik.

Bakalım Allah büyük, düğüne kadar bizde kendimizi toparlamış oluruz diye düşünüyorum
O zamana bir şeyler daha yaparız Allah’ın izniyle.

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar
Hayırlı cumalar
Hepinize bol bereketli bir gün diliyorum

Bugün azıcık harcamalı geçecek gibi görünüyor
Kayınvalidemi arayacağım öğlene doğru
Eksik listesi yazdıracak :KK17:
Geçenlerde toplu alışveriş yapmıştım
Ama bu gıda üzerine olacak

Dün telefonda kuru fasulye,nohut, un ve peynir bitti. Ama ben listeyi yapıp seni ararım dedi
O söyler söylemez kampanyalara bakmaya başlamıştım zaten

Baktım migros hemen İlk alışverişe 60 TLye 20 TL indirim verdi.
2 kg Nohut, 2 kg fasulye ve süzme peynir aldım. 65 TL tutuyordu, 45 e düştü
20 TL ordan kardayım

Yemek sepeti mahalle uygulaması 80 TLye 40 TL indirim vermiş.
Hatta şarküteri olarak geçen dükkanlarda sepette %20 indirim daha vardı.
Tahinin kilosu 50 TLydi
İndirim olunca Oradanda anneme kgsı 20 TLden 2 kg tahin almış oldum.:KK9:

Çok yakın bir kız arkadaşım evleniyor haziranda. Kendi düğünümü o ve annesi olmasa bu kadar rahat yapamazdım.
Gece gündüz demeden annemle benim hep yanımızdalardı
Ne yapsak haklarını ödeyemeyiz.

Haftaya beyaz eşyalarını alacaklar bizim bir tanıdığa yönlendirdik
Allah razı olsun o da güzel indirim yaptı
Fakat yinede rakamlar çok yüksek
Alacakları arasında en ucuz fiyatlı olan Ocak var 2500 TL.
Annemle konuştuk. Birleşip hediye olarak ocağı alacağız.
Tabi bu esnada annemede çamaşır makinesi alacağız. Zaten çamaşır makinesi çıkmasa daha çok yardım edebilirdik.

Bakalım Allah büyük, düğüne kadar bizde kendimizi toparlamış oluruz diye düşünüyorum
O zamana bir şeyler daha yaparız Allah’ın izniyle.
Allah bereket versin canım.
Esin ne iş yapiyo masallah nasıl yetisiyosunuz 3 eve😍

Allah bereket versin canım.
Esin ne iş yapiyo masallah nasıl yetisiyosunuz 3 eve😍
Amin cnm, sağol
Eşim esnaf. Kendine ait bir dükkanı var. Elektronik üzerine (bilgisayar, tv, telefon vs hem satışını hemde tamirini yapıyor)

Kv-kp yaşlı çalışabilecek yaşta değiller. Kayınpederim emekli ama maaşıda ona göre.
Eşim evlenmeden önce de ailesi ile birlikte yaşadığı için bütün geçim onun üzerindeydi. Evlendikten sonrada mecburen bu şekilde devam etti. Başka seçenekte yok zaten.

Ameller niyetlere görseymiş. Rabbim rızkımızı veriyor hamd olsun. Belki arttıramıyoruz. Birikim yapamıyoruz. Ama kendimizi geçindiriyoruz.

Aslında 2 ev geçindiriyoruz diyebiliriz. Çünkü annem çalışıyor. Masraflarını kendi karşılıyor.
Ama 2 evinde alışverişini ben yaptığım için. Bizlere alırken annemide es geçmiyorum. Annemede alıyorum.
Anneme aldıklarım daha çok stokluk şeyler oluyor. Fakat Allah razı olsun eşimde hiçbir şey demiyor.

Çünkü biz anneme alsakta, annemden hiçbir şekilde eli boş dönmüyoruz. Bizim ona harcadığımızdan daha fazlasını o da bize harcıyor.

Selam kızlar ❤️

Tesekür ederim canim ❤️😘

X