Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ay bi an hayal etdim öyle bir hayati. Hayali bile güzel be ☺️
Hepimize gerçek olsun inşallah. Sistemin köleleriyiz. Hep başkalarına çalışıyoruz, kendi hayatimiz geçip gidiyor. Geçen hafta bir iş görüşmesine gittim iyi de geçti dedim bu son olsun son 5 sene sonra özgürlük. Hayal değil gerçek olsun.

Selam kizlar,

esim bu hafta evdeydi. Tüm hafta erkenden gidip mesai yaptim. Dedim bir isim cikinca bari o saatleri kullanirim, ama pertim cikti gercekten.
Is yeri yeni binaya tasindi. Kaliförler calismiyor donduk resmen tüm hafta. Masa haric hic bir mobilya gelmedi, kartonlardan gerekeni alip yine geri koyuyoruz. Hic birimiz sevmiyor yeni binayi.
Kursa baslamadan 2-3 gün izin almayi planliyorum, bu kafayla ders dinliyemem cünkü 😂
Bende is ve evden baska birsey yok yine. Ne kadar renkli bir hayat yasiyorum di mi 😂
Bizim üniversitesi bölümleri de taşındı zor oluyor alışmak. 6 aydır yeni yeni yerlestik ofislere desem. Kalorifer çalışmadı, bilgisayar sandalye dolap derken ancak oldu. Kolay gelsin size de. Zaman alıyor gerçekten.

Bu ara sepet gidiyorum,dolar,Euro ve sterlin.
Altın almayalı bayağı olmuştur, kızlarıma aldiriyorum ama,onlar da az da olsa birikimi öğrensinler. Yoksa her gördükleri giysi, çanta,ayakkabıda gözleri kalıyor.😄
Gençler özeniyorlar haliyle. Yine de denge gerekli hayatta.
Sizler nasılsınız,neler yapıyorsunuz.

Bereketli olsun witch im.
Şurada gramı 140 dan aldığımız zamanlar vardı yahu. Bir de şimdiki fiyatlara bak. Şaka gibi.
Teşekkür ederim canim
1 ay içinde inanılmaz arttı ve ceyrek bulamadık kaç tane kuyumcu gezdik
Nisana daha kötü olmasa bari

Selam kızlar 💐
Hayırlı ramazanlar olsun rabbim gönlünüzden geçenleri nasip etsin.
Dün çeyrek aldım ilk üç ayın çeyrek hedefimi tamamladım nihâyet.
Yalnız bu zamana kadar öyle kalabalık altın sırası görmedim.
Durumlar karışık yine.
Bu akşam iş çıkışı oğluşla avmye gittik iftarı sinemada yaptık 😁🤣
hazır oralardayken yves rocher den alişveriş yaptım kokuları harika öldüm, bittim 😃 kartı hafiften şişirip eve döndük.

Selam kızlar 💐
Durumlar karışık yine.
hazır oralardayken yves rocher den alişveriş yaptım kokuları harika öldüm, bittim 😃 kartı hafiften şişirip eve döndük.
Bereketli olsun karamellim.🌹
Güle güle kullan aldıklarını.
Ne ihtiyacınız varsa şimdiden alın.
Seçim sonrası kaos olacak,hiç iyi değil maalesef durumlar. İnsanlar güvenli kıyı arıyor ama bu şartlarda zor. Altın yıllar bitti artık. Çocuklarımızı nasıl bir gelecek bekliyor hiç bilmiyorum.

Bereketli olsun karamellim.🌹
Güle güle kullan aldıklarını.
Ne ihtiyacınız varsa şimdiden alın.
Seçim sonrası kaos olacak,hiç iyi değil maalesef durumlar. İnsanlar güvenli kıyı arıyor ama bu şartlarda zor. Altın yıllar bitti artık. Çocuklarımızı nasıl bir gelecek bekliyor hiç bilmiyorum.
Bana biraz korkutuyorlar gibi geldi
Zaten şu an bile iyi değil durumlar
Ama korkutup bizi panikletmek istiyorlar sanki

Selam kızlar 💐
Durumlar karışık yine.
Bereketli olsun Altınların canim
Bende birazdan markete gideceğim bakalım kaç milyon milyar gitcek😂

Bana biraz korkutuyorlar gibi geldi
Zaten şu an bile iyi değil durumlar
Ama korkutup bizi panikletmek istiyorlar sanki
Korku iklimi oluşturmak her zaman yaptıkları şey tabii. Ama baskilanan bir piyasa olduğu da gerçek. Ülkenin kasası boş, üretim yok,halk uykuda.Hiper enflasyona doğru gidiyoruz, şu an kötünün iyisi senaryosundayiz. Amacım moral bozmak değil tabii ki ama gözümüz de açık olmalı.

X