Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam millet nasıl gidiyor? İstanbul'a geliyorum 10 günlüğüne heyecanlıyım, özledim.
A Asmin75 ben de tavuk gibiyim çocuklari yatırıp kendim yatıyorum ardından. Eşim bozuluyor sanırım ama 🤔😅 Tek kalıyor sonuçta. Bir de erken yatınca gece hop uyaniveriyorum daha fenası.
vallah cano tüm gün hem calisip, hem evle ve cocukla ilgilensinler bizde tavuk gibi uyumuyalim. 😁

Günaydın kızlar nasılsınız epey oldu yazmamıstım mübarek ramazanı ugurluyoruz hayırlısıyla az kaldı Rabbim tekrarına kavustursun
Birikim olarak bı tane bılezık aldım kızlar ufak bı dava gelırımız oldu ona evden gram ekledim 25 gram bılezık aldım ev için hepsını bozdurmustuk bı tane kenarda dursun dedim takmasamda
Kuyumcu adam şok oldu zaten bılegım asırı ınce benım cocuk bılezıgı ölçüsünde adam diyo bu ne:KK48: dedim düğün bilezimlerim de oyleydı benim

Günaydın kızlar nasılsınız epey oldu yazmamıstım mübarek ramazanı ugurluyoruz hayırlısıyla az kaldı Rabbim tekrarına kavustursun
Birikim olarak bı tane bılezık aldım kızlar ufak bı dava gelırımız oldu ona evden gram ekledim 25 gram bılezık aldım ev için hepsını bozdurmustuk bı tane kenarda dursun dedim takmasamda
Kuyumcu adam şok oldu zaten bılegım asırı ınce benım cocuk bılezıgı ölçüsünde adam diyo bu ne:KK48: dedim düğün bilezimlerim de oyleydı benim
Selam canım😍Bereketli olsun birikimin Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin🌺

Ay bayram bitmeden ben de yetistim, hepinize iyi bayramlar dilerim. Herkes iyidir umarim. Ramazan nasil gecti anlamadim, Allah tekrarini nasip etsin. Ramazanda ailecek hasta olduk, hayatimda ilk defa oruc tutamadim hastaliktan cunku surekli bi kusma hali vardi, neyse bir iki gune atlattik.
Biz de bayram havasi pek olmuyor tabi, istesek izin kullaniriz ama cocuklar okula biz de ise gittik, benim sirkette ben ve birkac arkadas bayram yemegi organize ettik, sirket butce veriyor, cok guzel gecti, kalabalikti.
Turkiye biletlerimizi sonunda aldik, Agustosda oradayiz, dusundukce mutlu oluyorum.
Birikim adina araba kredimiz bu ay bitti, onu yine borc oduyormus gibi emeklilige ayirmaya karar verdik. Sirkette ufak bir odul aldim, oradan gelen 400$ i maasa karismasin diye cekip kenera koydum, belki Turkiye`de kendime bir taki alabilirim ya da baska bir seye harcarim. Bu arada ogluma haftalik 5$ harclik vermeye basladim, para yonetimini ogrensin, simdilik Turkiye tatili icin biriktiriyor.

Hemen altın hedefinde değişiklik oldu ama gerçekleştirdim.

Taksitle 35 Gr yetirimlik bilezik almıştım ödemesini bitirdim.

Gün grubuna katılmıştım. O da bitti. Oradan da 2 tam altınım oldu. Başka da zerre birikim olmadı.

Borsa falan duruyor ama bu ara tatsız bakalım belki 2. Yarıyıl hedefime bir şeyler olur o kısımda da

karamelli_turta karamelli_turta canım 35 Gr bilezik ve 2 tam altinimi ekler misin

X