Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydin kizlar,

bende kiza fiziki altin almaya basladim. Ne olur ne olmaz, ilerde elinde olsun diye düsünüyorum. Umarim bu ayda ala biliriz. Kasamiz oldugu icinde saklamakta sorun olmuyor. Direk bankaya götürüyorum.

Bende 5€ lari kenara atmaya basladim, biriktikce ondanda kizima altin alayim diyorum, üstünede panel doldururarak aldigim paralar gelir.
Gelecekte artik baska pandemilerde olur diye düsünüyorum. Kendimizi garantiye almamiz gerek , mümkün oldugu kadar.

Hayirli olsun cnm.
Fizikiye mi döndün,insan ne yapacağını şaşırıyor gerçekten.
Eşim dolar gram gümüş banka ile devam ediyor. Ben fiziki alıyorum. Birbirimize karışmıyoruz.🤣🤣 1.5 ay önce gümüş 10 olacak sağlam gir dedim,korktu girmedi, şimdi pişman. O da haklı arsa ve ev parasıyla çalışıyor. TL de kalsak sağlam zarar yazacaktı ama.

Bir odamızı kiler gibi kullanıyorduk, oraya da dolap siparişi verdik, ne zamandır sıra gelmiyordu ama herşey gün geçtikçe artıyor diyip onu da aradan çıkardık.
Mobilyacıda hazır uygun vardı aldık.
Çok para verip aldığım wc kagitlarimi ortada tutamam sonuçta 🤣
Hayırlı olsun dolabın, kağıtların. Alem kağıt deyince hisse senedi anlar biz peçete tuvalet kağıdı 😂😂 Kafayı yedik sıra dibini siyirmaya geldi kahvemsim. Dünya bir çılgınlığın pençesinde resmen. Bu da gelir bu da geçer ne yapalım.

Selamlar, hafta sonunu 260$ la kapattik. Kiyma, kahvaltilik ve bakliyati Turk marketinden aldik, diger her zaman aldigimiz sebze ve meyve gibi seyleri marketten aldik. Salgam da vardi, cok severim, cocuklar begenmedi.
Evin arka sokaginda cocuk kutuphanesi var, icinde de 2. el oyuncak, kiyafet satan bir magaza var, geliri kutuphaneye kaliyor. Oradan cocuklara oyuncak ve yapboz aldim.
Camasirlar yikandi kurutuldu, kurutma makinasi kisin cok iyi oluyor ama sanki camasirlar yipraniyor gibi geliyor bana.
Domates corbasi, kiymali bezelye, tavuk pisirdik, muhallebili kadayif tatlisi yaptim. Annem de kahvaltiya pisi yapti bize.

Selam kızlar
Evdeydim bugün
Çocuklara kek kurabiye yapip yemegi de erkenden yaptim. Sonra hep netflikş izledim rahatca🤣🤣🤣 bi markete gideyim dedim 100gr Türk kahvesi 14 tl olmus. Keyfimize mictilar resmen
Cocuklar olmadan ev çok sıkıcı ama olsun bu haftayı iyi degerlendireyim 40 yılda bir gelir bu firsat🤣🤣🤣🤣

İyi akşamlar kızlar
Bugünüde sıfır harcama ile geçirdim

Yaklaşık 10 gündür hastayım
Bu yüzden geçen pazartesiden beri eşimle birlikte annemde kalıyoruz.
Eşim işten biraz geç geliyor. Ne olur ne olmaz diye kimse evde yalnız kalmamı istemedi

Kayınpederde tam bu süreçte aniden rahatsızlanıp acil ameliyat oldu.
Eşim dükkan, hastane, kendi annesinin evi ve bizim ev arasında mekik dokudu resmen.
O da hasta olacak diye korkmaya başladım
1-2 gün içinde döneriz artık eve

Allah razı olsun. Annem olmasa toparlanamazdım
Şuan o kadar alıştım ki hazıra eve gidince zorlanacağım

Bu ay Robot süpürge alacaktık. Eşim seç al istediğini demişti. Uğraşmamıştım.
Dün akşam geldiğinde sipariş vereyimmi karttan dedim.
Biraz daha bekleyelim dedi. Azıcık üzüldüm ama ne yapalım şuan nasip değilmiş.

Kayınpederin ameliyatı bütçe olarak sarstı muhtemelen bizi.
Önümüzdeki ay bir ameliyat daha olacakmış.
Robotu alabilmemiz bir kaç ay daha ertelenecek sanırım.
Neyse zaten ihtiyaç alışverişi değildi. Sağlığımız yerinde olsun da…

İyi akşamlar kızlar

Eşim işten biraz geç geliyor. Ne olur ne olmaz diye kimse evde yalnız kalmamı istemedi

Eşim dükkan, hastane, kendi annesinin evi ve bizim ev arasında mekik dokudu resmen.

Cok geçmiş olsun canım

İyi akşamlar kızlar

kayinpederede, sanada cok gecmis olsun canim.

Günaydin kizlar,

gecen ay belediyemizde toplanti olmusdu, kontrati bitenleri cikarip veya cikarmiyacaklarina dahil karar verilecekti. Patronum hakkimda rapor yazip yollamisdi toplantidan önce.
O toplantida benim is arkadasim da vardi. Sendika toplantisi gibi düsünün, türkcesini bilmiyorum cünki 😂
Neyse kiz dün söyledi bana kontratim süresize cevrlcekmis ve hakkimda yazilan rapor cok cok iyimis 🤗🤗🤗 bana söylemesi yasakti aslinda, ama beni sevdigi icin gizliden söyledi 😂😂😂 bu haftada herhalde patronumda söyler bana 😂😂😂
Benimle ise basliyan is arkadasimda gecmis. Onada cok sevindim cünkü oda tek calisiyor, esi hasta calisamiyor. Onunda gercekten ihtiyaci vardi bu ise.
Memur olmasam bile, belediye isi cok garanti. Isden cikarilma ihtimali cok düsük.
Cok rahatladim kizlar. Gercekten cok emek verdim kac aydir.
Esimde bir is bulunca baya rahatlariz.

Günaydin kizlar,

gecen ay belediyemizde toplanti olmusdu, kontrati bitenleri cikarip veya cikarmiyacaklarina dahil karar verilecekti. Patronum hakkimda rapor yazip yollamisdi toplantidan önce.
O toplantida benim is arkadasim da vardi. Sendika toplantisi gibi düsünün, türkcesini bilmiyorum cünki 😂
Neyse kiz dün söyledi bana kontratim süresize cevrlcekmis ve hakkimda yazilan rapor cok cok iyimis 🤗🤗🤗 bana söylemesi yasakti aslinda, ama beni sevdigi icin gizliden söyledi 😂😂😂 bu haftada herhalde patronumda söyler bana 😂😂😂
Benimle ise basliyan is arkadasimda gecmis. Onada cok sevindim cünkü oda tek calisiyor, esi hasta calisamiyor. Onunda gercekten ihtiyaci vardi bu ise.
Memur olmasam bile, belediye isi cok garanti. Isden cikarilma ihtimali cok düsük.
Cok sevindim canım hayırlı olsun

Günaydin kizlar,

Hayirli olsun asmincim 🤩ne güzel haberler geliyor bu ay böyle 🌸

Selam arkadaşlar, aralığa kadar baya bi altın hesabı yapmıştım ama
Elimdekileri bozdurup yatak odamı yenılettım :KK53:

Şimdi tekrar birikime devam, lakin 5 ay ya d 1 sene icin altın alınır mı ne dersiniz?
Ya Da euro mu alayim?
Güle güle kullanın.
Ben olsam alirim

X