Altın meselesi

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.378
357
25
Hanımlar eşim lafı açıldığı zaman bana düğünde takılan altınları ailesi yaptığı için o altınlar bizim değil annemlerin,onları annemler yaptı ben yapmadım diyor. Anlamadığım bana takıldı artık benim olmuyor mu. Güya takılan altın para vs de eşimin ailesinin taktıklarının geri gelmesi olduğu için o da onların sayılırmış. Biz takilarla araba aldık o arabada otamatikmen babasının sayılrmış. Ben mi yanlış düşünüyorum acaba benim annemler abime yaptığı takıları hiçbizaman bunlar bizim demedi abime

Senin eşin kendini çok akıllı sanıyor galiba :KK70: araba senin üzerineyse sakın bu laflara inanıpta arabayı babasının üstüne yaptırmak gibi bir hatada bulunmayın
Verigisi az çıkıyormuş diyebabasının üstüne. Ah canım babasıyla ayrı gayrısı yokmuş bizim olan onun onun olan bizimmiş 😀

Verigisi az çıkıyormuş diyebabasının üstüne. Ah canım babasıyla ayrı gayrısı yokmuş bizim olan onun onun olan bizimmiş 😀
Her şeyi ailesinin üstüne yıkıyorsa Allah korusun bir boşanma durumunda senin üstüne bir şey var mı? Mal paylaşımı vs? Boşanma durumunda ortak mal paylaşımı olmasın diye ailesinin üstüne yıkıyor gibi geldi bana

Anladım tek kardeş ama yine yaptığı davranış hiç ama hiç uygun değil kaç yıllık evlisiniz ayrıca vergisi az çıkıyor orayı anladık da takıları babamlar taktı araba da onların demesi çok farklı bir şey
Evet bende diyorum onlar yapmış olabilir ama bilezik vs bana taktılar artık bizim diyorum yok anlamıyor 3 yıllık evliyim

Hanımlar eşim lafı açıldığı zaman bana düğünde takılan altınları ailesi yaptığı için o altınlar bizim değil annemlerin,onları annemler yaptı ben yapmadım diyor. Anlamadığım bana takıldı artık benim olmuyor mu. Güya takılan altın para vs de eşimin ailesinin taktıklarının geri gelmesi olduğu için o da onların sayılırmış. Biz takilarla araba aldık o arabada otamatikmen babasının sayılrmış. Ben mi yanlış düşünüyorum acaba benim annemler abime yaptığı takıları hiçbizaman bunlar bizim demedi abime
Kocanı da onlar yaptı, o da teknik olarak kayınailenin tabii. Postala gitsin sahiplerine.

Bizim değil, benim demek istemiştir o. Bugün boşansanız ya da adam ölse araba üzerinde yasal hiçbir hakkınız yok. Hatta adam şu arabayı satıp pavyonda yiyeyim dese kocanız sadece iyi eğlenceler dileyebilir.

Vergisi niye daha az oluyor babanın üstüne yapılınca onu anlamadım. Sizin 2. Bir arabanız da mı var?

X