🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ilk ğünaydın benden...ğünaydın altın kızlar..

.akka ğirdim mi...çok fazla yazdım..amaç bir birimize faydamız dokunmak bir olmaksa..birikim olur....bir fikir olur...eleştiri olur..deneyim olur....uyarı olur...olurda olur..

ben dokunmak diyorum buna..

sevği ile

dilerim deşe deşe okuyacağınız son mesajım olur.

Son düzenleme:
Amin amin tez vakitte kurtulalım şu illetten.Allah düşmanima bile o korkuyu o endişeyi yaşatmasın 🙏
Cankusunannesi Cankusunannesi
amin....bir tanıdığım da ağrı ve alsizliğin zaman zaman ğeri eldiğini bazen se .iç birşey yokmuş ğibi kendisini sağlıklı issettiğini söylüyordu...tekrar duanıza AMİN.

siz ve Penguen Penguen de büyük birşey atlatmış olduğunuzu kabullenip biraz daa yavaş adapte olsanız....işlere...temizliğe..vs.bence şimdi sadece sevdiklerinizle ğüzel vakit ğeçirin...ğerisi birazğeç olsun..

ilk ğünaydın benden...ğünaydın altın kızlar..

.akka ğirdim mi...çok fazla yazdım..amaç bir birimize faydamız dokunmak bir olmaksa..birikim olur....bir fikir olur...eleştiri olur..deneyim olur....uyarı olur...olurda olur..

ben dokunmak diyorum buna..
Günaydın abla erkencisin😍 msjlarını bebek uyuduğu zaman sakin kafa ile okuyacağım çok teşekkür ediyorum 😍💐🙏🏻

dilerim deşe deşe okuyacağınız son mesajım olur.
Günaydın abla erkencisin 😍 msjlarını sakin kafa ile bebek uyuduğu zaman okuyup neler yapabileceğime bakacağım çok teşekkür ediyorum 😍

Günaydın bebişler nasıllar😍😂
Günaydın.
Nasıl herkes? Umarım iyisinizdir.
Haftasonu hiç bakamadım.
2 gün 0 harcama ile geçti.
Dolap'tan bir ürün sattım. Bugün kargolayacağım.
Bir de pazara gitmem gerek hiç sebze kalmadı evde.
Öğlene kadar dersim var, öğleden sonra giderim.
Günaydın boza biz iyiyiz minikler nasıllar? Dün eşim marketten meyve yeşillik aldı fişi baktım herşey çok pahalanmış

Günaydın bebişler nasıllar😍😂

Günaydın boza biz iyiyiz minikler nasıllar? Dün eşim marketten meyve yeşillik aldı fişi baktım herşey çok pahalanmış
iyiyiz şükür Tuğçe. Siz nasılsınız?
Haftasonu baba da evdeydi ya pek elimize telefon almadık bol bol kızlarla vakit geçirdik. İyi geldi hepimize de.
Ben geçen hafta doğru düzgün bir sey almadım 100 liraya yakın harcadım. Bugün korkuyorum bakalım dolap bomboş çünkü.
Ek dersim de gelmedi henüz. Son kalanla pazara gidicez :)

iyiyiz şükür Tuğçe. Siz nasılsınız?
Haftasonu baba da evdeydi ya pek elimize telefon almadık bol bol kızlarla vakit geçirdik. İyi geldi hepimize de.
Ben geçen hafta doğru düzgün bir sey almadım 100 liraya yakın harcadım. Bugün korkuyorum bakalım dolap bomboş çünkü.
Ek dersim de gelmedi henüz. Son kalanla pazara gidicez :)
Bizde iyiyiz bozacım. Armut 10 TL di havuç 5 TL di kıvırcık 7 TL di aklımda kalanlar bunlar

Sabah rutinlerimizi yaptık eşim işe gitti bende abi bebeğe kahvaltı yaptırdım yanlız dün aldığım köy yumurtaları çok küçüklermiş yaa 😳🤦🏻‍♀️ 2 yumurta yaptım biraz bıraktı kalanı ben yerim dedim xs gibiler allahım 🙄 neyse artık . Süpür sil yapacağım yerde kuru yemiş filan olmuş . Öğlene yemeklerimiz var . Akşama sebzeli pilav cacık salata turşu menüm . Dünden tatlı da var çok şükür 🙏🏻

Günaydın herkese.
Bu haftaki harcamamız yaklaşık 380 lira tuttu. Ben haftalık 400 tl diye hesap yapmalıyım anladığım kadarıyla. Ama yine de 300 hedefimi tutturmaya çalışacağım. Bu hafta yemek kartı yüklenir. Ben de toplu aylık alışverişimi yaparım diye düşünüyorum. O yüzden bu hafta baştan koptu işler :)

Bu yılki birikimim
5 çeyrek
10 gr altın
80 gr gümüş

Hedefim 12 çeyrek
14 gr altın
100 gr gümüştü

Geçen yıl 40 gr altın 4 çeyrek biriktirmiştim. Bu yılın başında hepsini bozdurup araç aldık. Sonra da salgın hastalık çıktı. İşler kötü gitti. Bu yıl benim için hiç verimli geçmedi. Yeni yıl için hedef bile koyamıyorum

Eklentiler

• IMG_20201207_103754.jpg
    IMG_20201207_103754.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 53
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X